Jump to content
Dogomania

osiem

Members
  • Posts

    102
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by osiem

  1. to że Golden jest w Polsce najpopularniejszą rasą na wystawach a przy tym niekoniecznie najlepszą. w wielu innych rasach przekłada się to na jakość a nie ilość. oczywiście nie tyczy się to wszystkich psów ale sporej większości ;-). temat rzeka :)
  2. o matko:crazyeye::crazyeye::crazyeye: masowa produkcja goldenów w Polsce ma się w najlepsze:razz:.
  3. [COLOR=SeaGreen][B]Link usunięty przez moderatora[/B][/COLOR] już po takich maleństwach widać że spaniele z nich nie wyrosną, a liczą sobie za nie 300 zł...!!! nie wiem czy można wklejać. powinniście to zobaczyć :-( jest tam adres do ich strony:placz::placz:
  4. świetne foty! proszę uprzejmie o stawkę goldenów-suk. z góry dziękuję:beerchug:
  5. akurat cieczka jest sprawą do względnego przewidzenia. a na pewno znaleźli by się tacy którzy naskoczyli by na Ciebie, że nie wiesz kiedy Twojej suni cieczka wypada. na pewno byłoby to miłe ze strony organizatorów gdyby zwracali kase-ale jakiś porządek musi być-nie jesteś pewna i nie chcesz ryzykować to nie zgłaszaj- chodzi o to żeby traktować siebie i konkurencję poważnie. no bo np. teraz bywa tak że ze zgłoszonych powiedzmy 5 suk jest 4. a kiedy będą zwracać kase za cieczke-suk będzie zgłoszonych 10 a przyjedzie 5:/. idąc dalej cieczka nie jest wydarzeniem losowym. ja bym chciała osobiście żeby zwracali pieniądze jeśli nie będę mogła dojechać bo np. zmarła mi babcia i mam pogrzeb, ktoś inny za coś innego i tak bez końca....
  6. bardzo fajny temat. z okazji rozpoczynającego się sezonu winogronowego warto dowiedzieć się/ pamiętać, że pies winogron jeść nie może:shake::shake::shake::shake::shake:. moja sunia niestety je lubi, a fakt że wiszą na krzaku w ogrodzie przyprawia mnie o bezsenność:placz:
  7. może znacie wyniki grupy VIII???
  8. hihi. Wasze zdjęcie. Jak Sunia się nazywa? [IMG]http://i179.photobucket.com/albums/w283/z_nikim/yrtyrt.jpg[/IMG]
  9. Nugatinka to TY???????:crazyeye: podziwiałam Cię z kuzynką jak wystawiałaś tą sunie. wkleiłam wasze zdjęcie na forum goldenów. masz talent!!!!!!!!!!!!!! gratulacje
  10. [url]http://www.goldenretriever.fora.pl/cwc-rzeszow-19-viii-2007-t1007-15.html[/url] kilka fotek goldenów:p
  11. Ewa_17-bigli było baaardzooo mało. sędziowanie szło sprawnie i szybko akurat w przypadku tych psów. mam garstke zdjęć Łaskotka Leo Libra FCI [IMG]http://i179.photobucket.com/albums/w283/z_nikim/sdsa.jpg[/IMG] nasza Nicol, zw mł:cool3: [IMG]http://i179.photobucket.com/albums/w283/z_nikim/nikol-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i179.photobucket.com/albums/w283/z_nikim/nik.jpg[/IMG] chyba najlepszy junior [IMG]http://i179.photobucket.com/albums/w283/z_nikim/hjgj.jpg[/IMG] Abra Łaciate Sierściuchy [IMG]http://i179.photobucket.com/albums/w283/z_nikim/czelsi.jpg[/IMG] Abra i Nicol [IMG]http://i179.photobucket.com/albums/w283/z_nikim/Bez_tytuu_1.jpg[/IMG]
  12. my właśnie wróciliśmy, zdjęć mam mniej niż myślałam, że będę mieć. co do wystawy: wody po kostki, brak miejsca między ringami;/. jakoś tak średnio i sędzia w naszej grupie(;/ nie bardzo;/. fotki mam bardzo słabe. jak coś wybiorę to wkleję
  13. [quote name='Nugatika']a ja prosze o fotki młodziezy suczek u Goldenóóóóóóów, bardzo proszeeee. bardzo bardzo bardzoooo ;)[/quote] będę na pewno focić goldeny, jak czas pozwoli to wszystkie wszystkie:evil_lol:
  14. pogoda na interii nie przewiduje na jutro opadów:multi:
  15. osiem

    Sopot CACIB 2007

    [quote name='"matusz5"'][url]http://matusz5.kgb.pl/wys/367.jpg[/URL] [/quote] czy ktoś z Was wie co to za piesek?:loveu: z góry dzięki
  16. osiem

    Sopot CACIB 2007

    cudne zdjęcia:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. gdzieś widziałam ogłoszenie z tego salonu, że strzyzenie 30 zł-ale to było jakiś czas temu:)
  18. [url]http://psi-salon.pl/in.php?p=1[/url] to właśnie to o czym wspominała Chapsio (:
  19. [url]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3938663[/url] wszystkie pieski z tej hodowli, bez rodowodu:shake::shake::shake::shake::shake::shake: biedactwa, wygląda na typową rozmnazalnie:shake:
  20. [url]http://www.zkwp.rzeszow.pl/pliki_www/38WykazRas.pdf[/url] [url]http://www.zkwp.rzeszow.pl/pliki_www/Lista38.pdf[/url] ja tez własnoręcznie nie znalazłam ale ktoś wkleił kilka postów wcześniej(: a co do 2 pytania to nie mam pojęcia, pewnie potrzebują troche czasu żeby strone ostatecznie dopracować:niedowia:
  21. [quote name='drzalka']A wie ktoś ile bedzie bokserów i czy wogole bedzie chodz jeden ??[/quote] Bokser żółty; 1 pies, 1 suka Bokser pręgowany; 2 psy, 1 suka (:
  22. [quote name='gonpak']psów 10 suk 17 w klasie młodzieży jest 10 psów i suk chyba nie można stwierdzić ile psów ile suk chyba że znasz nazwiska właścicieli[/quote] dokładnie. a z p.Stępką to może być coś pomylone bo miał sędziować goldeny a teraz jest pani Polańczyk. hmm. zobaczymy na miejscu chyba dopiero
  23. mogę Ci za chwile napisać ile jest suk i ile psów w młodziezy ale polączyć się tego nie da:shake::shake::shake::shake:
  24. niefajny ten podział, można tylko zgadywać ile będzie konkurentów:shake:
  25. osiem

    Zakopane 5.08.2007

    Duże gratulacje i całusy dla przepięknych Arabelki i Bassco! (((:
×
×
  • Create New...