Jump to content
Dogomania

martasekret

Members
  • Posts

    2530
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martasekret

  1. Oczywiscie troche zlosliwie to napisalam, co nie zmienia faktu, ze w porownaniu do inny watkow misiu wypada blado, jesli chodzi o zainteresowanie.... bylam dzisiaj u niego, chlopak straaasznie schudl, jestem przerazona, ale widac, ze wyszedl juz z tego pierwszego szoku i powoli zaczyna do niego docierac, co jest grane.... najgorsze byly jego smutne oczy odprowadzajace nas do wyjscia.... :placz:
  2. Ok, dziekuje za ogloszenia, na pewno przydadza sie misiowi, moze na allegro spodoba sie komus......? :-( kasia bedzie miedzy 18 a 19, gdyby jej nie bylo, jak przyjedziemy, to mamy na nia poczekac... ide zaraz do miesnego, misiu poodbno upodobal sobie kielbase i parowki, suche je niechetnie.
  3. Modle sie o tyle szczescia dla misia, ile mial bokser kammel, a noz.... ;)
  4. Oj misku, nikt sie tobie nie interesuje, widocznie nie jestes dosc "biedny" i potrzebujacy.......ponad 200 odwiedzin i tylko trzy osoby cos napisaly :-(
  5. Ja tez juz nie wiem, co mam robic....porozwieszalam plakaty, ogloszenia sa, a pies dalej w schronisku i nikt sie nim na powaznie nie intersuje....jeszcze ta operacja przed nim, a DT takze nie ma :-(
  6. Skoro nikt inny nie pomoze, to znowu ja........ HOP!!!
  7. Misiu po 3. sierpnia przejdzie prawdopodobnie operację usunięcia przepukliny (prawdopodobnie przepukliny - wizyta i ostateczna diagnoza weta jeszcze przed nim). Będę OGROMNIE wdzięczna choćby za tymczas, jak wiadomo, pies po zabiegu nie może wrócić do schroniska. Byłam u niego wczoraj i jego stan psychiczny mnie przeraził, boję się bardzo, że będzie z nim coraz gorzej i że za jakies dwa miesiące Misiu nie będzie już tym samym Misiem, którego znam....
  8. Piękny, mało tego, jest przekochany, przemądry i przegrzeczny! :lol:
  9. Dziękuję! Będę wdzięczna za podnoszenie wątku........................
  10. Biedny, bardzo biedny i smutny..... bylam u niego w schronie i jestem przerazona, jak bardzo osowialy i zrezygnowany jest, dlatego POMOZCIE PROSZE!!! prosze mi powiedziec, jak moge zmienic tytul postu...? dorzuce, ze potrzebny jest DT i ze pies znajduje sie w gdansku
  11. Misiu nie miał w życiu szczęscia. Najpierw został porzucony przez nieodpowiedzialnych ludzi, tak po prostu przywiązany na podwórku. Przygarnął go człowiek, który przez kilka miesięcy zajmował się nim sumiennie, jednak od jakiegoś czasu Misiu coraz częściej snuł sie całymi dniami (nie raz i nocami) po okolicy. Jednego dnia o mały włos nie wpadł pod samochód, innego leżał cały przemoczony na chodniku. Ludzie, którzy sie nim zainteresowali za każdym razem odprowadzali go do "właściciela" i za każdym razem słyszeli obietnice, że taka sytuacja się więcej nie powtórzy. Niestety pan Misia ma problem alkoholowy, pije ostatnio codziennie i zapomina wówczas, że ma pod opieką psa. Wypuszcza go rano i kładzie się spać. Pies od jakiegoś czasu nie jadł, bo w przeciągu dwóch tygodni wyraźnie schudł i zmarniał. Pan Misia miał wprawdzie dobre intencje, ale nie podołał...w koncu Misiu trafił do schroniska i tu rozpoczął się prawdziwy dramat dla tego psa. Misiu kompletnie sobie nie radzi w schroniskowych warunkach; psy, z którymi jest w boksie usiłują go zdominowac. A łagodny i uległy Misiu nie potrafi się im przeciwstawić. Dla takiego psa to prawdziwy dramat, piekło na ziemi. Mimo tych wszystkich przykrych przeżyc, Misiu pozostaje psem bardzo przyjaznym i ufnym w stosunku do ludzi. Jest psem posłusznym, karnym, grzecznym; nie załatwia się w domu. Zna wszystkie podstawowe komendy, pięknie chodzi na smyczy. Nie ma z nim najmniejszych kłopotow wychowawczych. Wiek misia szacowany jest na 6-7 lat. Jest pięknym, okazałym bokserem. Obecnie przebywa w schronisku Promyk w Gdańsku na 2tygodniowej kwarantannie. Prawodpodobnie cierpi na przepuklinę, która uwidoczniła się u niego koło odbytu. Będzie miał niedługo operacje, która pomoże mu wrócić do zdrowia. Czy znajdzie się kochający dom dla boksera...? Misiu w pełni na niego zasłużył... Zdjęcia Misia mogę przesłać na maila, ponieważ nie umiem ich tu umieszczać.
×
×
  • Create New...