a ja chcialam powiedziec, ze waga 34kg dla suni onka to dobra waga,
moja tez tyle wazy, ma 2 latka, zawsze mialam onki, i byly szczuple, i dlugo na stawy nie chorowaly i byly sprawne do konca..
poprzedni onek tez mial alergie pokarmowa i mogl jesc ryz+jagniecina/cielecina, generalnie biale mieso, na suchym czul sie bardzo dobrze, ale niestety nie pamietam juz jaka to byla karma..
a nie mozesz przemycac do suchej troche miesa?ja podrzucam mojej once na sniadanko, potem po dlugim spacerze, je sama, bo glodna!