-
Posts
649 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Izunia86
-
Tak jak ocenili ja wczesniej , miedzy 4 - 6 latek . A rozkrecila sie ,ze ho ho :multi:
-
Prosze bardzo :calus: A pileczka fakt lezy :p Misia na poczatku bala sie troche pileczki ,mozna bylo do niej turlac ale nie odbijac ,juz po jednym odbiciu Misi nie bylo w pokoju :scared: Misia sie tak rozhasala :crazyeye: Jak dziecie normalnie . Biega ,szarpie sznurek ,stoje sobie a ona nagle podbiega i chaps mnie w udo zabkami ale to wszytsko takie milosne i slodkie , jak szczeniorek maly :evil_lol: Tak biegala ,ze rozochocila Marianka ,ze biedaczek tak bardzo chcial biegac z nia. Szczekal ,wyrywal sie , dzdzowinica mala .Widac ,ze Marian nabiera coraz wiecej sil :multi:
-
[COLOR=Blue]Kłębuszek Snu Kłębuszek snu,gdy się rozwinął rozplątał obie parki nóg, ziewnął głęboko z senną miną i zrobił z grzbietu piękny łuk. Można by skoczyć z tej kanapy, są tacy, co wędrują nocą, lecz potem trzeba znów myć łapy; ewentualnie można.Ale po co? Niektórzy coś o myszach plotą, trzeba by im instrukcję dać: Kłębuszki snu są przecież tylko po to, by zrobić koci grzbiet, ziewnąć - i iść spać. Franciszek J.Klimek [/COLOR]
-
Doplyneli :p Niedlugo zrobie jakies fajne zdjatka , jutro lub pojutrze . Zdjec kroliniow nie bylo ,oprocz tych w klatce, mojej Kiniuski [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/2671/img5237uz5.jpg[/IMG] Niedlugo beda nowe :lol:
-
Super relacje ! To dopiero pierwszy dzien wiec syczenie , jezenie i warczenie to norma . U mojego TŻ jak dolaczyl do Sugar i Czarnej Garfield to juz myslalam ,ze sie nie zaakceptuja . Sugar na jakis miesiac stala sie kotem samotnikiem (pustelnik ) :evil_lol: Siedziala sama a jak tylko sie do niej podeszlo to byla tak obrazone ,ze warczala nawet na czlowieka. Ale przeszlo jej ,zachowuje sie zupelnie normalnie. Na pewno juz niedlugo zobaczyny to zdjecie ,o ktorym pisze Eria :multi: Czekam oczywiscie na jutrzejsze relacje :user:
-
Oj to trzymam kciuki i zycze Liruni zdrowia , w koncu musi wyzdrowiec szybko by z Ineczka hasac :evil_lol: :kociak::Dog_run:
-
Jak tam Ineczka sie miewa :razz: ? Ale jestem ciekawska :diabloti:
-
Ale u nas burza :crazyeye: Grzmi ,blyska sie i leje niesamowicie :stormy-sad::stormy-sad: Chyba zaleje Warszawe i z Misia i Maniusiem bedziemy musieli plynac na spacer :p
-
Nio tylko ,ze u mnie pieski nie mieszkaja z kotkami. U chlopaka sa kotki a w rodzinnym domu z rodzicami Misiunia i Manius.
-
Wszystko przed nami :p [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/1512/ss09qt5.jpg[/IMG] Tu lalki jak byly male :lol:
-
Specjalnie dla Od-Nowy wklejam zdjatka naszych kociakow (mojo-TŻ towe ) Nie mamy jeszcze swojego mieszkania . Sugar : [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/6663/img0012ax0.jpg[/IMG] Czarna (wzieta z podworka , miala koci katar , niestety oczka nie udalo sie uratowac ) : [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/9691/img0030wr0.jpg[/IMG] I moj Garfield , brit : [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/7244/img864001maletw1.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/8586/img5816og3.jpg[/IMG]
-
:BIG::tort::laola: Witamy :multi: Inka przecudna... Tak jak juz wczesniej pisalam , zgrabna dama :lol: Czekam caly czas na relacje oczywiscie pisane w wolnej chwili ;) Pozdrawiamy.
-
Misia ma ta szrame najbardziej z lewego boku ale rowniez bardziej od dolu niz od gory ,czyli bardziej pod szyja :shake: A co do upalow to znosza niezle , w domu wiruja wiatraki (oczywiscie nie konkretnie na psiaki ) Chociaz jak wraca ze spacerkow to szybko usypia. Widac ,ze ogolnie psiaki tym cieplem troche zmeczone , wiekszosc dnia przesypiaja :sleep2:
-
[quote name='Od-Nowa'] a teraz zaczyna się oczekiwanie na Ineczke!![/quote] :kociak: Inka sobie teraz pewno smacznie spi :sleep2: i nie wie ,ze jutro bedzie juz w cudownym swoim domku :Cool!: Z niecierpliwoscia czekam na relacje ! Pozdrawiam.
-
[quote name='Od-Nowa'] Ineczka badzie tu już jutro rano około 8!! [/quote] Ja rowniez czekam na relacje i foteczki ! :multi:
-
Witam.Ranka Misi jest juz idealnie zablizniona. Pani dr kazala zaszczepic Misie dopiero jak ranka bedzie w pelni wygojona.Wygoila sie juz jakis czas temu wiec niedawno Misiaczka zaszczepilismy. Co do plywania to z checia kiedys spobujemy :multi: Erka Misia bardzo lubi sie bawic , gania za zabawkami jak szczeniak :oops: :Dog_run:
-
Połamany Marianek (Ostrów Maz.) Znalazł wspaniały dom u Izuni86.
Izunia86 replied to lika's topic in Już w nowym domu
My tam sie nie boimy , Marianek nie jest taki bezbronny :diabloti: Przytyl juz 2 kilo :crazyeye: Ale nie jest to duzo. Jak przyszedl do nas to byl taka kruszynka. Teraz tez jest kuruszynka a moze bardziej okruszkiem :razz: Szczerze to te 2 kilo poszlo mu w urode. Nadal jest szczuply ,ale ladnie sie zaokraglil tam gdzie trzeba :fadein: -
Ja mam nadzieje ,ze to w jaki sposob pojawilo sie to na Misiowej szyjce bylo najlagodniejszym z mozliwych :-( Z dobrych nowinek to musze pochwalic Misiaczka jak ladnie sie dzis bawila, biegala , wariowala i podgryzala , normalnie jak diabel tasmanski :multi: Poobgryzala z pluszowych kostek metki,wyplula , a potem mogla juz sie kostkami bawic . Bardzo psinkom sie te kostki spodobaly :cool3: A jak juz nie ma sily na zabawe to kladzia na nich glowki jak na podusi.Wyglada to mniej wiecej tak : [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6527/1006071304uu4.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
-
Wklejam zdjatka robione komorka ,dlatego taka jakosc straszna ale widac co nieco. Jest to szyja Misi , ta szrama (chyba :???: ) Siega tak jakby od jednego boku ,potem pod szyja a z drugiego boku juz znika . Sama nie wiem co to jest , jak to moglo powstac :-( Moze ktos kiedys zanim trafila pod opieke (dzieki Bogu ,ze trafila :calus::calus::calus:) Erki , jej zrobil krzywde :-( Jesli nie jest to szrama to co to moze byc ? Nie pisze bron Boze z jakimis dziwnymi intncjami , chcialam sie z Wami poprostu podzielic tym co ujrzalam , jestescie dla mnie dogo rodzina :buzi: Wklejam zdjatka : [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/7407/1106071845sg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/8471/1106071848hz9.jpg[/IMG]
-
Zydczymy wszystkiego dobrego :multi: Od calej Misiowo Maniusiowej rodzinki , od Misi Mamuski najwieksze zyczenia :bday::beerchug::laola::drink1:
-
Tak to prawda Misia ma bardzo geste futro. Dlatego mowie ,ze ja rowniez nie zauwazylam tego przez caluski miesiac (prawie ) Jutro zrobie fotki to Wam pokaze o co mi chodzi.
-
Wiecie co zaobserwowalam ,bardzo dziwna rzecz.Misia ma wokol szyji tak jakby rowniutka szrame, tak jakby na obwodzie. Bardzo dziwnie to wyglada :crazyeye: Jak myslicie co to moze byc. Erka widzialas to kiedys ? Widac ,ze to jest stare, moze zanim do Was trafila ktos ja wiazal ,np przy budzie . Sama nie wiem , normalnie gola skora wokol szyji ,taki rowny pasek. Byc moze osoby z dogomanii , ktore widzialy Misie nie zauwazyly tego bo ja tez tego nie widzilam przez caly miesiac. Widac ,ze to jest dosyc stare , na pewno dlugo zanim Misia trafila do Erki .
-
Połamany Marianek (Ostrów Maz.) Znalazł wspaniały dom u Izuni86.
Izunia86 replied to lika's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fusica']Już nie moge się doczekać naszego wspólnego spaceru...[/quote] My rowniez :multi: -
Mowie Od-Nowa to utalentowana kobieta jest poprostu :razz: ( I banerek i obrazek :multi: )
-
PS: Ale juz bardzo dawno nie wchodzilam na wizaz ... oj bardzo :shake: Nie moge edytowac posta , nie mam tej opcji :-o Albo jestem slepa juz o tyej porze :cool1: