Jump to content
Dogomania

Wiwi

Members
  • Posts

    1526
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wiwi

  1. ah i te bursztynowe oczy niech wreszcie kogoś zauroczą...
  2. heh dobrze, że popuścili, bo już się z Ingrid martwiłyśmy :) ale pamietaj: Nauka to potegi klucz ;) aczkolwiek, nie zawsze ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości naszej szarej polskiej... ale nie zaszkodzi :)
  3. Ingrid trzymam kciuki za piesia, będzie dobrze, uwierz mi...a jak się on w ogóle nazywa? Ha wcale się nie dziwię, że Kajan ma masę zapytań, nic dziwnego młody, energiczny, do tego z "klasyczną" urodą :) wybierzcie najlepszy z najlepszych domków, taki full wypas - z basenem, kanapą i cateringiem ;)
  4. he a który to Axel, bo ja niezorientowana? ;) a tak w ogóle to wysłałam Rudiego i Misia na tej mejl, który przysłałaś mi sms'em, ale mejl wrócił... nie wiem, chyba adres jest niewłaściwy
  5. o tak cudownie!! oby tylko takie wieści czytać... on chyba tak starsznie tęsknił za człowiekiem, całe schronisko go przytłoczyło i biedak nie mógł sobie poradzić jejku bidulek ale teraz to zupełnie inny psiak, cudownie Piromanko, że się nim zajęłaś!
  6. dokładnie jak najbardziej! bo jesli jest najlepszym możliwym i wszystko będzie jak w bajce to przecież jakoś wykombinujemy transport :)
  7. to ja delej po cichutku trzymam kciuki za sierotkę :)
  8. no dobra spróbujmy pokombinować i u niego z jakąś rasą ;) retriver, co? ;)
  9. [quote name='_ogonek_']Jej, pięknie wyszła na tych fotkach... Asiu, masz talent kobieto :loveu:[/QUOTE] ee tam talent:oops: po prostu ona jest prześliczna! a poza tym wszystkie psiak były wyjątkowo grzeczne i chetnie pozowały, jak nigdy ;) trzeba było im dać parę minutek na wyszalenie sie, a potem pieknie pozowały.
  10. [quote name='_ogonek_']Kurcze jak jakiś pitbull? :evil_lol:[/QUOTE] dokładnie tak, aż się z rotkiem zdziwiłyśmy, ale może to jej nawet pomoże :) wiadomo, badziej rasowy wygląd = więcej zainteresowanych ;)
  11. no tak ja w sumie wstyd sie przyznać, ale nie czytałam regulaminu:oops: i teraz mam za karę ;)
  12. mam gdzieś jeg jedną czy dwie fotki, ale nie za fajne, przez kraty także nie wstawiam, ale wiem, że baardzo przydałoby mu się strzyżenie, wtedy domki na bank będą się o niego zabijać
  13. ojej to byłaby ekspresowa adopcja :) a Pan jest tym najlepsiejszym z najlepszych domków? wtedy cos wykombinujemy z transportem
  14. Vital na pierwszą!!
  15. i co jakies wieści są , bo mnie ciekawość zżera :) mam jeszcze jego ostatnie zdjęcia, wstawię później
  16. tak banerek by się baardzo przydał! cholera a mi usuneli wszystkie banerki..eh muszę od nowa je pozbierać
  17. a parówka mnie bezczelnie obszczekała :) za wszelka cenę chciał pokazać jaki to jest ważny i w ogóle ;) strasznie śmieszny psiak
  18. no ja też się bardzo zawiodłam...tak bardzo liczyłam na MP :( mam jedno zdjęcie niuniek, ale kiepskie wiecy chyba nie będę wstawiać a z tą adopcją zagranicznych to przeciez zawsze można spróbować, zawsze to jeszcze jedno wyjście więcej, a jakby cokolwiek było nie tak lub budziło jakiekolwie wątpliwości, to przecież wcale nie muszą jechać..
  19. Półlabek ;) [IMG]http://images35.fotosik.pl/131/cb365d3dd333e5e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/273/b80c96cbd89135d5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/277/072d53c32c91062fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/272/5b81a2897ffcb88e.jpg[/IMG]
  20. to będzie jeszcze bardziej żal jak zobaczysz jaki on cudnyyyyy: [IMG]http://images50.fotosik.pl/277/99ead31ec8fbe715med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/277/e7608f9f780f97a0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/277/3dcc0268391fe56b.jpg[/IMG]
  21. ........................................... [IMG]http://images36.fotosik.pl/164/b34a2ab8cf92e878med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/272/aea54687c57c677dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/277/6440b16d327d8f2f.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/277/ca1cb9112644ef9bmed.jpg[/IMG]
  22. Mam nadzieę, że się uda mordeczce!Trzymam z całej siły kciuki! A na odchodne jeszcze foteczki: [IMG]http://images39.fotosik.pl/272/73707a669ea1926fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/276/ba7a4a3ae69767b1med.jpg[/IMG]
  23. pokazujemy pycholka ślicznego!
×
×
  • Create New...