[quote name='Aga76']Pozdrowienia dla Misiaczka :loveu:[/quote]
Bardzo dziekujemy :loveu:
[quote name='maartucha']My to robimy zwykła męska maszynka do strzyżenia włosków
Toffik jeszcze stara się z nami walczyć, ale już wie, że to konieczny zabieg[/quote]
Maszynka.....
Ja bym sie bała...
...Miciu jest taki skoczny :shake:
[quote name='agaciaaa']super fotki, tylko mało Misia! cudny jest słodziaczek:loveu:[/quote]
Dziekujemy :loveu:
Dziś jeszcze troche wstawie :D
[quote name='maartucha']Ja tez z czasem pewnie się nie będę bała Teraz Ja trzymam Tofficzka a tata wykonuje tą niemiłą czynność[/quote]
Hmmm no niewiem :hmmmm:
[SIZE=3][COLOR=purple][B]UWAGA UWAGA !!![/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=purple][B]Impreza!!! Miciu kończy 3 miesiąc! :evilbat:[/B][/COLOR]
[COLOR=purple][B]:pepsi: :n00b: :sweetCyb: :bigcool: :drinking:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#800080]:B-fly: :dog: :klacz: :Cool!: :jumpie: :bday: :BIG: :popcorn:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080]:new-bday: :tort: :knajpa: :drink1: :beerchug:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080]:drinka: :laola: :cunao: [/COLOR][/B]