-
Posts
1478 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by niceravik
-
[quote name='zigi']Iwono, dlaczego jestes dla Elitesse taka niemila:roll: [B]Wlasnie Ona mnie ostatecznie przekonala ze .........[/B] [B][SIZE=2]obcinanie psom uszu i ogonow jest w Polsce absolutnie legalne[/SIZE][/B][IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/thankyou.gif[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/11044173-post18.html[/URL] [B]Nie uwierze ze policjant moze jawnie postepowac niezgodnie z prawem[/B] :shake: [URL="http://www.holly-oddvoulvu.com/index.htm"]::: Holly od Dvou Lvu[/URL] [URL="http://www.holly-oddvoulvu.com/galeria.htm"]::: Holly od Dvou Lvu[/URL] A jak sie komu nie podoba to zawsze moze zadzwonic na telefon zaufania:cool3: lub poskarzyc sie w Biurze Spraw Wewnetrznych KGP:mad:[EMAIL="[email protected]"][SIZE=2][email protected][/SIZE][/EMAIL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum//forum/images_pb/statusicon/forum_new.gif[/IMG][/quote] Zigi, cały dowód opierasz na jednym oświadczeniu Elitesse, a ja jej nie wierze. Było już tak, że w istotnych kwestiach myliła się. Nie wierzę, że POLICJA sama rżnie ogony. Kto takie sensacje potwierdzi :cool3:?
-
[quote name='Karmi']Daj jej szanse :razz: Może poleciała do księgarni po komentarz do u.o.z :lol:[/quote] [COLOR=black][FONT=Verdana]osobek, dziewczyno! Jeżeli ty wszystko masz tak rozwinięte jak pamięć, to niech cię gęś kopnie :razz: .[/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][FONT=Verdana]Od Sylvia_67 odpisałaś.[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bc098435c6bf6b8a"]DSC_2630.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl[/URL] [/FONT] Chyba, że wstyd ci bezmyślnego powtarzania głupot po starych gamoniach. Jeżeli to drugie, to szacunek :lol: .
-
[quote name='Jasiek']Nie wszystko:lol: ale [B]seks to zdrowie[/B] każdy lekarz Ci to powie:lol:[/quote] [COLOR=black][FONT=Verdana]Szympansy znają ten sposób i pewnie dlatego też nie chorują :razz: .[/FONT][/COLOR] I króliki :lol: .
-
[quote name='onek']Osobek, a ta wypowiedż to względem czego? Art. 27 mówi w par.1 o zabiegach lekarsko -weterynaryjnych na zwierzętach, w par.2 : o zabiegach lekarsko-weterynaryjnych, zootechnicznych, innych zabiegach wynikających z technologii produkcji; w par.3 : o zabiegach powodujących ból. Skąd te zabiegi chirurgiczne wzięłaś? No bo nie z ustawy.[/quote] osobek wyszedł i cały czas szuka źródeł swej wiedzy... :razz: To może trochę potrwać :lol:.
-
[quote name='TuathaDea']W tym rzecz, że przepisu nie ma i nie zanosi się na to by był. :cool3: Kopiowanie uszu i ogonów [B]nie jest karalne i karane, i dobrze[/B] :kciuki:[/quote] ... i jest to taka sama "prawda", jak twoje dawno już upublicznione, szczere przekonanie, że do zbadania funkcji ogona u psa, wystarczy pobiegać z metrową tyczką nad głową :p . [COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2493364&postcount=318"][SIZE=1]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2493364&postcount=318[/SIZE][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Moim zdaniem, to raczej kwalifikowane nieuctwo [B]nie jest karalne i karane, i dobrze[/B]. Jak do tej pory.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Buziaczki :lol:.[/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=black][FONT=Verdana]Łatwo powiedzieć, „trochę kultury” :shake:. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Przyznaję, że dałam się sprowokować niczym nie zakłóconej bezkarności dyskusji o czynach bezprawnych, do których niewątpliwie należy barbarzyńskie obcinanie psom ogonów i uszu. Wszystko to może przypominać hipotetyczną sytuację, w której na forum bankowym depozytariusze banku, drobni ciułacze zastanawiają się i wymieniają doświadczenia co do tego, jaki gatunek (odcień) rajstop najlepiej nadaje się do zamaskowania twarzy, podczas napadu na tenże bank, za co MOD, pozostawiając na boku kryminalny kontekst, „napada” nieco tylko zgryźliwą komentatorkę :razz: .[/FONT][/COLOR] Dziękuję :lol:.
-
[quote name='Elitesse']najlepiej zrobi to weterynarz, ktory ma doswiadczenie w tego typu zabiegach, psa latwo oszpecic niewlasciwym wykonaniem zabiegu ...[/quote] Albo zgłoś się do związku kynologicznego, może jakiś sędzia kynologiczny obetnie ogony. Pamiętacie, taka pani wet w audycji radiowej mówiła o tym, że sędziowie też obcinają. I to nie musi być wcale wet. Sędzia może być nawet tańszy, a o kasę ci chodzi, prawda? [COLOR=black][FONT=Verdana]Tu się pytaj, szukaj najbliższego oddziału:[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]www.zkwp.pl[/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Rinuś'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11041619#post11041619[/URL] [I][B]Coś dla fanów kopiowania. :shake:[/B][/I][/quote] [FONT=Verdana]Rinuś, to może być kolejny mutant znanego nam trybuna ludu. Najpierw odrąbie psu część ciała, a potem zdrajca wstąpi do „Koalicji” i będzie rzucał gromy na jemu podobnych. Pospolity polityk, zgroza i ohyda. :mad:[/FONT]
-
[FONT=Verdana][URL]http://wiadomosci.onet.pl/1842034,11,item.html[/URL] [/FONT] [FONT=Verdana]No no, ale nasz trybun ludu ma parcie na frontman’a. Tak czy owak już po 36 godzinach premier poznał się na naszym „ambitnym zawodniku”. Gdyby wiedział więcej, np. to że trybun upowszechnia okaleczanie psów, wysłałby go na Madagaskar :evil_lol: .[/FONT] [FONT=Verdana]Sylvia_76, nie zapomnij donieść komu trzeba. [/FONT]
-
[quote name='twiggy']I nic. Kopiowane udział brały! Kopiowane wygrywały![/quote] [FONT=Verdana]Opowiem historię. [/FONT] [FONT=Verdana]A było to tak: pewien mężczyzna znalazł na ulicy przepiękną perłę. Zaniósł ją do domu, przyglądał jej się długo z podziwem, schował ją do pudełka po biszkoptach i próbował o niej zapomnieć, ale nie mógł zasnąć. Zastanawiał się, kto mógł zgubić tak piękną i wyjątkową rzecz, i co z nią zrobić.[/FONT] [FONT=Verdana]„I co było dalej” - pytam zaciekawiona? [/FONT] [FONT=Verdana]Oddał klejnot na aukcję fundacji charytatywnej, a potem sprzedał cały swój majątek i odkupił perłę. Musiał mieć pewność, że ona należy tylko do niego.[/FONT] [FONT=Verdana]Historię tę dedykuję twiggy...[/FONT]
-
[quote name='twiggy']I nic. Kopiowane udział brały! Kopiowane wygrywały![/quote] Jeżeli widziałaś kopiowane boksery, dogi, sznaucery i jeszcze pare innych ras, tzn. że imprezka była galanta :evil_lol:.
-
[quote name='ladyyork']Dla mnie to jest niedopuszczalne jak mozna tak robić , ja rozumiem jak jest sytuacja uszkodzenia ogona albo pies sam sobie ogon odgryza bo i z czymś takim się spodkałam ale ciąć szczeniakowi dla swojego widzimi się- DRAŃSTWO[/quote] I ta durnota, podparta „pseudonaukowymi wywodami” jest całkowicie bezkarna! Zastanawiam się co można z tym zrobić. Jak ośmieszyć wstrętnego drania. Co powiecie na taki pomysł? Robimy ksero z tego durnego artykułu i przy ringu, na którym sędziuje, rozdajemy publice kopie. Niech wszyscy dowiedzą się jakie kompetencje ma „dr Paskuda”. To jest tanie, proste do wykonania i jakie fajne, bo na początek „paskudzie” też dajemy kopie, a niech wie co się dzieje :lol:. Co wy na to? Ja jestem na tak :mad:.
-
[quote name='Czarne Gwiazdy']Od paru lat. I co w związku z tym. Już parę razy o tym było... A może chodziło[B] o ten Budapeszt?[/B] :evil_lol:[/quote] A może chodziło [B]o nasz Związek Kynologiczny[/B] :p? We wrześniu 2007 roku, kiedy zaczął się robić „szum” w temacie kopiowania, jeden z organizatorów [B][SIZE=3]usunął ze swojej strony internetowej informację[/SIZE][/B] o tym, że na[FONT=Tahoma] wystawę można zgłaszać psy zarówno z nie kopiowanymi jak i kopiowanymi uszami i ogonami.[/FONT] Pamiętacie gdzie to było? :evil_lol:
-
[quote name='TuathaDea'][B][COLOR=darkolivegreen]5.wymiękły napinacz.[/COLOR][/B][/quote] [quote name='TuathaDea'][B][COLOR=darkolivegreen]6.nierozgarnięty g....[/COLOR][/B][/quote] Zabiegi wynikające z technologii produkcji, prewencyjne amputacje, ministerialny urzędnik idolem, żałosny eksperyment z tyczką, to tylko niektóre wtopy, dlatego rozumiem twoje rozgoryczenie, co nie oznacza że akceptuje żałosne popisy, o nie, a tym bardziej [B]grzebanie w wynikach mojego ślicznego i udanego :loveu: doświadczenia. [/B]Kto dał się tobie nabrać :shake:? Może kartofel? [quote name='arjuna']abstrahując od tematu: całkiem niezły facet;)[/quote] No masz, u nas wszystko jest w pierwszym gatunku, faceci też :razz:.
-
[quote name='Mraulina'][B]niceravik - walczysz z wiatrakami.[/B] [B]Masz do czynienia z jednej strony z ZK, który z premedytacją [/B][B]nie [/B][B]dostrzega sprawy, z drugiej z grupą ludzi, pewnych bezkarności. [/B] [/quote] [COLOR=black][FONT=Verdana]Masz racje. Nie jest łatwo. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Ale za darmo w życiu nie ma nic, no może z wyjątkiem sera w łapce na myszy ;).[/FONT][/COLOR] Coś wymyślę :mad: , a wtedy "zad, który pozieleniał, sterczał będzie jak góra, jak wyrzut sumienia..." :lol:.
-
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]Oto cały urobek wczorajszego eksperymentu:[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=black][FONT=Verdana]1."zmoczony" pajacyk – jak zwykle pierwszy.[/FONT][/COLOR] [quote name='Jasiek']JA.:lol::lol::lol:[/quote] [COLOR=black][FONT=Verdana]2.zagubiony pogromca anonimowych prowokatorów (wyraźnie zaznaczone skłonności do autoagresji :p)[/FONT][/COLOR] [quote name='TuathaDea']oświadczenie miało być w formie pisemnej, a nie na priv:cool3: a adresu nie ma - musi jakaś ściema :evil_lol:[/quote] [COLOR=black][FONT=Verdana]3.kopista, silny facet, atletyczny Mikołaj - zaciekły randkowicz.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://cafe.pl/ecafe/1,102,,95kt3xnp06as29,9.html"][COLOR=#800080]http://cafe.pl/ecafe/1,102,,95kt3xnp06as29,9.html[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://maxxel.randki.org/"][COLOR=#800080]http://maxxel.randki.org/[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR] [quote name='maxxel']..na jaki adres?[/quote] [COLOR=black][FONT=Verdana]4.sumienie narodów? Raczej paw, a może papuga.[/FONT][/COLOR] [quote name='Czarne Gwiazdy']To pokazuje, jaki żenujący poziom tu reprezentujecie... Chciałbym przypomnieć tytuł tematu, może pomoże: [B]Kopiowane - Czy to karalne?[/B].[/quote] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]Nikt nie udzielił odpowiedzi.[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]Trolling, bieda, nędza i mizeria :shake: .[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]Wnioski: każdy sam wyciąga.[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]Zamykam eksperyment :lol:.[/FONT][/COLOR][/B]
-
[quote name='maxxel']..nigdy nie dzialalo![/quote] [COLOR=black][FONT=Verdana]Skoro nadal są rozbieżne opinie w sprawie kopiowania, zróbmy eksperyment. Poproszę o pisemne oświadczenie tej osoby/hodowców, którzy ostatnio w Polsce obcięli psu ogon lub uszy [B]bez uzasadnienia zdrowotnego[/B]. Kopiowanie jest niby dozwolone, a zatem nie ma problemu, prawda?[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Może być tylko: [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]-nazwisko, [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]-imię weta, [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]-adres lecznicy, [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]-rasa, [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]-data cięcia. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana]Wet może być ze wsi, nawet ze starej wsi, może być z miasta, może być nawet ze stolicy, albo z Zamoyskiego.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Poproszę.[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Ja zrobie doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Prokurator to zbada, Sąd rozstrzygnie i raz na zawsze będziemy wiedziały.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Kto pierwszy? Prosze się nie pchać :p .[/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Czarne Gwiazdy'][B]To napisz do ministerstwa pismo z pytaniem czy jest zabronione...[/B][/quote] [quote name='LALUNA']Alez juz sie wypowiadał przedstawiciel na foni. Powiedział, ze MR nie jest od tego aby sie wypowiadało czy jest dozwolone czy nie, bo od tego jest Sąd Grodzki, a pozatym powiedział że w MR nie ma jednolitego stanowiska.[/quote] [COLOR=black][FONT=Verdana]Gdyby Czarne Gwiazdy nie posługiwał się stereotypem, a sam pomyślał, tu nieskromnie polecam mój podpis i cytowaną wypowiedź faceta z Ministerstwa, to nie wychodziłby co rusz na nieprzygotowanego do lekcji :razz:. [/FONT][/COLOR]
-
[quote name='maxxel']Zdzichu ty jako dawny dzialacz PZPR-u powinnienes najlepiej wiedziec [B]co przekazaliscie w spadku[/B] nastepnym pokolenia,czyz nie?! [B]Niestety g--ne prawa rowniez[/B]..[/quote] [COLOR=black][FONT=Verdana]maxxel, co innego jest zastanawiające. Formacja zmieniła się, wspomnianych działaczy nie ma już od dziewiętnastu lat, a nadal istnieje duży popyt na te „g--ne prawa”, wśród (omc)nowoczesnych, (niby)wolnych ludzi, spadkobierców, jak sam ich nazywasz, a już trybunów ludu zwłaszcza. Czyżby znowu okazało się trafne i ponadczasowe twierdzenie, takie oto, że swój swego zawsze rozpozna, a g—no do g--na zawsze ciągnie? Jeżeli to miałeś na myśli, to ja się zgadzam.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Buziaczki :lol: .[/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Mraulina']Większośc naszych praw pochodzi jeszcze z czasów komuny, kiedy nie wybieraliśmy nikogo. Niektóre nie są złe - pod warunkiem, że są stosowane. A z egzekwowaniem prawa jest jednak kiepsko.[/quote] [COLOR=#13365c][FONT=Verdana]Większość tak, ale ustawa o ochronie zwierząt to 1997 rok. To całkiem nowy „wyrób” i zupełnie wystarczający w części dotyczącej kopiowania ogonów i uszu u psów. Problem w tym, że nie udaje się egzekwowanie przepisów w sytuacji gdy nie jest napisane, że białe jest białe, a czarne jest czarne :diabloti: . [B]Urzędnik, od czasu komuny wyraźnie zdurniał, rozleniwił się, nie potrafi wnioskować, jak rozkapryszone dziecko - często robi na złość, stawia się[/B] :mad: . A trybun ludu, cóż? Korzysta z tego, rżnie uszy dogom i to w hodowli, której nie jest właścicielem :p , utrwalając tę zapyziałą, durnowatą urzędniczą mentalność. I mamy to co mamy! Klops! [/FONT][/COLOR][COLOR=#13365c]Wszyscy płacimy za to. [/COLOR] [COLOR=#13365c]J[/COLOR][COLOR=#13365c]a się na to nie zgadzam i dopne swego :angryy::mad:. Już niedługo![/COLOR]
-
[quote name='mimoza']Andrzej Halicki z PO[/quote] [COLOR=#13365c][FONT=Verdana]O matko kochana! [/FONT][/COLOR] [COLOR=#13365c][FONT=Verdana]To nasz trybun ludu sam gada do siebie :p.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#13365c][FONT=Verdana][URL="http://www.proto.pl/informacje/info?itemId=47944"][COLOR=#800080]http://www.proto.pl/informacje/info?itemId=47944[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR] [SIZE=1]I znowu jestem druga :diabloti:.[/SIZE]
-
[quote name='Karmi']...ale ,,[I]Każdy jest w stanie ocenić, co jest prawdą a co pudrem. [/I] [I]Wielu przegrywało, sztucznie szczerząc zęby"[/I] Zgadnijcie czyje to słowa[I]?[B] :cool3:[/B] Nie zgadniecie...[B]:diabloti:[/B][/I] [/quote] Stawiam na partyjnego szefa naszego "trybuna ludu" :razz:?
-
[quote name='onek']To ten poseł :cool1: Ten sam:cool1:[/quote] Życie jest wredne. Widać, że nasz bohater, jak przysłowiowy dog z hodowli, której właścicielem nie jest :p, wywęszył rychłą zmianę koniunktury i kombinuje jak opowiedzieć się po właściwej stronie. Zobaczycie, że zaraz zacznie się łasić. Jako trybun ludu, pewnie ma w tym niezłą wprawę. Tylko Sylvia, jak zawsze z nabożeństwem patrzy na niego w TV i dmie w instrument :oops: . A nie mówiłam, że życie jest wredne :razz:?
-
[quote name='Karmi']Tyle piszecie o pośle, ale ja tu chyba czegoś nie rozumiem ;) Fotka. Na fotce TEN? poseł.Obok dogi z przyciętymi uszami. Zdjęcie świeżuteńkie bo sprzed kilku dni. Wędruję na stronę TEGO? posła i co czytam? [URL]http://www.halicki.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=1&Itemid=60[/URL] W aktualnościach wpis z dnia 6 lipca 2008 pod robiącym wrażenie tytułem ,,S[I]top okrucieństwu wobec zwierząt- PO odbierze zwierzęta dręczycielom[/I]" Przeczytałam. Dostaję tu informację, ze więcej dowiem się na stronie: [URL]http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article203384/PO_zabierze_zwierzeta_dreczycielom.html[/URL] ,,[I]Będą też surowe kary za dręczenie zwierząt - 50 tys. zł grzywny i dożywotni zakaz posiadania jakichkolwiek zwierząt. "To drakońskie, ale celowe rozwiązanie, bo jeśli ktoś znęca się nad swoim psem albo trzyma go w skandalicznych warunkach, wówczas oczywiste jest, że zwierzę może <wybuchnąć> i w końcu zaatakować" - mówi TVP Info poseł"[/I] (x). Wyciągam więc wnioski: poseł popiera ( wraz z innymi PO-wcami) działania Koalicji dla zwierząt zmierzające do zmiany prawa tak by lepiej chroniło zwierzęta. Wędruję na stronę Koalicji: [URL]http://www.koalicja.org.pl/[/URL] Dowiaduję się, ze celem Koalicji, który wymienia na pierwszym!!! miejscu jest: [I],,Podpisanie i ratyfikowanie przez Polskę [URL="http://www.boz.org.pl/prawo/konwencja_pl_kom.htm"]Europejskiej Konwencji Ochrony Zwierząt Domowych[/URL]; dostosowanie przepisów dotyczących zwierząt do tej Konwencji"[/I] Wymieniona konwencja między innymi zakazuje cięcia uszu. I w tym momencie zgłupiałam. Jedno nie pasuje do drugiego. Czy my rozmawiamy o TYM? samym pośle??? ;)[/quote] On ci jest, trybun ludu, prawda Sylvia_76? [FONT=Verdana]Przebierańcy, ....takie koty :mad:[/FONT] [FONT=Bookman Old Style][URL="http://www.youtube.com/watch?v=oKL3GrlSbyo"][COLOR=#800080]http://www.youtube.com/watch?v=oKL3GrlSbyo[/COLOR][/URL] [/FONT]
-
[quote name='Mraulina']Swoboda zrzeszania się jest regulowana prawem mnarodowym i ustawą o stowarzyszeniach. I ZK i FCI łamią te normatywy, niestety. I to może się kiedyś nieciekawie skończyć. To jest kamyczek, wrzucony do ogr óka moich cokolwiek krótkowzrocznych szefów z ZK. [FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]PRAWO O STOWARZYSZENIACH[/FONT][/FONT] [FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]W celu stworzenia warunków do pełnej realizacji gwarantowanej przepisami Konstytucji wolności zrzeszania [/FONT][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]się zgodnie z Powszechną Deklaracją Praw Człowieka i Międzynarodowym Paktem Praw Obywatelskich [/FONT][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]i Politycznych, umożliwienia obywatelom równego, bez względu na przekonania, prawa [/FONT][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]czynnego uczestniczenia w życiu publicznym i wyrażania zróżnicowanych poglądów oraz realizacji indywidualnych [/FONT][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]zainteresowań, a także uwzględniając tradycje i powszechnie uznawany dorobek ruchu[/FONT][/FONT] [FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]stowarzyszeniowego, stanowi się, co następuje:[/FONT][/FONT] [FONT=Times New Roman]Rozdział 1[/FONT] [FONT=CentSchbookPL-Bold][FONT=Times New Roman]Przepisy ogólne[/FONT][/FONT] [FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]Art. 1. 1. Obywatele polscy realizują prawo zrzeszania się w stowarzyszeniach, zgodnie z przepisami [/FONT][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]Konstytucji oraz porządkiem prawnym określonym w ustawach.[/FONT][/FONT] [FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]2. Prawo zrzeszania się w stowarzyszeniach może podlegać ograniczeniom przewidzianym jedynie przez ustawy, niezbędnym do zapewnienia interesów bezpieczeństwa państwowego lub porządku publicznego oraz ochrony zdrowia lub moralności publicznej albo ochrony praw [/FONT][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]i wolności innych osób.[/FONT][/FONT] ............... O tym myślisz?