Jump to content
Dogomania

Glutofia

Members
  • Posts

    8141
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Glutofia

  1. Poszukuję transportu dla Teosia jest domek w Warszawie fajny domek. Potrzebny transport Rybnik Warszawa
  2. buaahhahaah to zabezpieczony na wszelkie mozliwe sposoby
  3. Kapitalne fotki aż buzia sama się śmieje. Wspaniale ze mu pomogłyście ze nie trafił do jakiejś rozmnażalni
  4. Ten domek do bani ale sprawdzamy kolejny..
  5. [quote name='Blood']jaki pisalam juz dawno;) umowe przyniose w niedz na akcje;)[/QUOTE] aaaa to sorry. NIe miałam przez jakiś czas dostepu do neta i jestem niedoinformowana :)
  6. [quote name='Blood']Perełke mozna juz sciagnac z strony;)[/QUOTE] Ma nowy dom??
  7. Kaja nieufna jest w stosunku do obcych ale za swoją panią chodzi jak cień. Ma ogromny apetyt , nie mają problemów zdrowotnych ani wychowawczych. Ogólnie suczyna jest bardzo grzeczna ale widać ze nie zapomniała jeszcze o traumie. Chodzi za panią i przytula się, aleuwielbia bawić się piszczącymi zabawkami ponoć gania po mieszkaniu podrzuca sobie i goni. Przy nas nie chciała stremowana wizytą. Dostałam fotki, Kaja była u fryzjera! [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S9FYSpMXG-I/AAAAAAAABlk/Z4_mlcgz79Y/s720/P1010753.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S9FYayC_zMI/AAAAAAAABls/xAaCAQRPwMU/s720/P1010758.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S9FYrcFXDpI/AAAAAAAABl0/MDM6cYr3n2A/s720/P1010759.JPG[/IMG]
  8. to ta sama osoba. Szuka doga już długo w październiku dzwoniła do mnie w sprawie Pepera.
  9. Wczoraj z Agą odwiedziłyśmy Artiego. Chłopak wygląda i czuje się bardzo dobrze. Na spacerze ładnie chodził na smyczy nawet puścłyśmy go ze smyczą zeby mógł chwilę pobiegać. Straszny z niego pieszczoch. Przytula się opiera całym cielskiem garnie do człowieka pychol mu się śmieje. Do zdjęć pozować nie chciał, więc na ładne zdjęcia nie ma co liczyć. Arti nie powinien mieszkac w bloku. Mam obawy czy zostanie bez problemu sam w domu i czy nie będzie niszczył. Doszłyśmy do wspólnego wniosku ze najlepiej żeby to był dom z ogrodem tak by Arti mógł przebywac cały dzień na dworze a na noc zmęczony szedł spać do domu. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S8v1AdD8OkI/AAAAAAAABe8/mVS4It_kiZ0/s512/PICT0105.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S8v1CMio8yI/AAAAAAAABfA/UkjzCqU4WbI/PICT0112.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S8v1C1-mdsI/AAAAAAAABfE/pko6cZQdNwU/PICT0114.jpg[/IMG]
  10. i słusznie! Benia ma sprawdzic do Teosia dom w Rybniku. Zobaczymy. Ja przez telefon niewiele się dowiedziałam potencjalna nowa właścicielka zdaje się dość nieśmiałą jest trzeba za język ciągnąć. obaczymy jak wypadnie spotkanie.
  11. [quote name='izulkabu']Podałam namiar na Was babeczce, która miała już doga, ma dom z ogrodem i zależy jej żeby pies był przyjazny dzieciom. Pani ma na imię Hania.[/QUOTE] Jesli owa Hania jest z Tarnowskich Gór to spytajcie co stało się z jej poprzednimi 5 dogami. Mnie niestety nie wyjawiła tej tajemnicy po zadaniu niewygodnego pytania rozłączyła się.
  12. Powtórzyłam ogłoszenia może teraz coś chwyci..
  13. powtórzyłam ogłoszenia.. [URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=black][B]www.ojej.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=black][B]www.animalia.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=black][B]www.gumtree.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=black][B]www.petworld.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.vetmozga.com/"][COLOR=black][B]www.vetmozga.com[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=black][B]www.adopcjapsa.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.najpewniej.pl/"][COLOR=black]www.najpewniej.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.mammisia.pl/"][COLOR=black][B]www.mammisia.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=black][B]www.petsy.pl[/B][/COLOR][/URL][URL="http://www.vendito.pl/"][COLOR=black][/COLOR][/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=black][B]www.e-zwierzak.pl[/B][/COLOR][/URL] [URL="http://www.twoje-ogloszenia.pl/"][COLOR=black]www.twoje-ogloszenia.pl[/COLOR][/URL][URL="http://www.morusek.pl/"][COLOR=black][/COLOR][/URL] [URL="http://www.adpedia.pl/"][COLOR=black]www.adpedia.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.olx.pl/"][COLOR=black]www.olx.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/"][COLOR=black]www.szybko-sprzedam.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl/"][COLOR=black]www.sprzedasz.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.neeon.pl/"][COLOR=black]www.neeon.pl[/COLOR][/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/[/URL] [URL="http://www.tlenek.pl/"]www.tlenek.pl[/URL] [URL="http://www.top-ogloszenia.com/"]www.top-ogloszenia.com[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.tresura.pl/"][B]www.ogloszenia.tresura.pl[/B][/URL]
  14. Sadzę ze zakładanie wątków jest bez sensu poniewaz ktoś musiałby na nich coś pisac.. Ja np nie wiedząc nic na temat psów co będę pisac "podnoszę"?
  15. No...Twister do nowej chałupy marsz!
  16. Agnieszko ja zrobię ogłoszenia Miśkowi i Sabie. Czy one mają wątki? Numeru do siebie już mi nie wysyłaj widzę w poście u góry :)
  17. Klementynko kapitalny film. Zawsze wiedziałąm ze owczarki są mechaniczne ale żeby aż tak?? z dogiem ten numer nie przejdzie. Pomyśli zastanowi się obejrzy trzy razy jeszcze pomysli czy się opłaca dopiero wykona komendę. Filmik zachęca by zajrzeć na zawody
  18. Nie, zawody trwają od 7 rano my mamy być na 10.30 ponieważ od 11 zaczynają się te wszystkie festyny konkursy i cała ta otoczka. acha, ci którzy mają juz koszulki niech w nich przyjdą wymóg organizatora jest taki ze mamy być widoczni. Ci którzy mieli wcześniej i oddali do poprawienia odbiorą sobie na miejscu i najwyżej się przebiorą, zaś ci którzy iei mieli wcale mogą zakupić- osoby uczące się zwolnione z tego co pamiętam reszta coś tam do puszeczki wrzuca. Jesli coś pokręciłam niech mnie Joma poprawi
  19. Jasne ja już uściśliłam co miałam na myśli zeby nikt się niepotrzebnie nie podniecił moją wypowiedzią. Słuchaj..można zrobić tak: Artur mi mówił ze potrzebne będą osoby przy samych zawodach jako statyści np. chodzi przewodnik z psem wokół grupki ludzi itd jest pomoc i przy okazji widac co się dzieje :)
  20. Rybko ale będziesz w jakim sensie? tak pytam zupełnie niezłośliwie acz rzeczowo, bo wiesz.."pogapić się na sportowe psy" przyjdzie pewnikiem z kilka setek ludzi - oni nie muszą się wpisywać na listę. Żeby za moment nie było świętego oburzenia wyjaśnię co autor miał na myśli niekoniecznie odnośnie osoby Rybki a wszystkich: potrzebujemy osób które przyjdą choćby na 4 godz ale przyjdą i będą, nie pojawią się przez chwilę a resztę dnia spędzą przy oglądaniu kramów z bibelotami lub zawodów. Co zwykle tak się kończy a cała robota spada tradycyjnie na grupkę ludzi z czego i tak większa część skupia się wokół stoiska i siedzi. Oczywiście każdy moze pójśc popatrzeć nie da się tyrać przez cały dzień tylko zeby to jakoś wypośrodkować... Jak pisała wcześniej Asia, zabieramy psy i musimy wiedzieć na czyją pomoc możemy liczyć a nie tylko na obecność- jedno z drugim niekoniecznie ma związek jak życie pokazuje. Jesli ktoś chce przyjść tylko obejrzeć zawody proszę na listę się nie wpisywać, a jeśli już zastanowienie się co chcę robić. Ponadto jesteśmy kosmicznie zapsieni więc musimy przyłożyć się do kwesty. Reasumując: jeśli ktoś chce przyjść obejrzeć zawody, robić zdjęcia, czy zwyczajnie połazić nikt nie będzie miał do niego pretensji tylko proszę róbcie to w prywatnym czasie nie jako fundacja, ponieważ boję się ze za moment na miejscu okaże się ze zostaliśmy z ręką w nocniku gdyż: zadeklarowało się 15 osób z czego przyszło 7 z czego 3 gdzies poszły i ich nie ma.. Mam nadzieję ze wyrażam się dostatecznie jasno by nie wzbudzać niepotrzebnych emocji..
  21. a ja nie wiem co Alla wybierze sądzę ze jedno i drugie
  22. Tym bardziej ze wchodzimy "na nazwisko" i trzeba będzie oddac listę. Joma dopisz mnie i Łukasza na dwa dni.I jeszcze Asię i Michała Andrzejczak.
  23. a wysłałaś pocztą oświadczenie ze zrzekasz się tantiem?
  24. Bardzo się cieszę ze sunia m się dobrze w nowym domu. Psy wbrew pozorom dośc szybko przyzwyczajają się do nowych właścicieli- zwłaszcza tych dobrych :) Jakby państwo byli gotowi na kolejnego psiaka przyślij ich do mnie do wyboru do koloru pozdrawiam
×
×
  • Create New...