Akadna
Members-
Posts
2746 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akadna
-
[quote name='Szarik']Szkoda... [COLOR=RoyalBlue]Ale porobię jakieś domowe ;) Bo na zawenątrz to nie bardzo....[/COLOR] Ale i tak CIę będę odwiedzać, żeby Ci smutno nie było ;) [COLOR=RoyalBlue]Miło mi:loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR] Pozdrowienia dla malutkiej! ;) :loveu:[/quote] [COLOR=RoyalBlue]No chyba muszę zmienić tytuł galerii:evil_lol: A u nas wiosna:shake: Dziś było 10'C i słońca jak w kwietniu:cool1:[/COLOR]
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]No wiesz dałaś twoje zdjęcie i nic więcej co Ty se nie myslisz:D Dawaj nam tu Vectora:) [/COLOR][/QUOTE] [COLOR=RoyalBlue]Sęk w tym że nie mam i w najbliższym czasie nie będzie.[/COLOR]
-
[COLOR=RoyalBlue]Witam wszystkich :) [/COLOR]
-
[quote name='Medorowa']Cześć:multi::multi:[/QUOTE] [COLOR=RoyalBlue]Witaj Med :p[/COLOR]
-
[quote name='basia bonnie']bardzo fajna foteczka, Werka :) :loveu:[/QUOTE] [COLOR=RoyalBlue]Heh, magiczny aparat mam xD[/COLOR]
-
[COLOR=RoyalBlue]No to już widzisz :eviltong:[/COLOR]
-
[COLOR=RoyalBlue]a to ja :) [IMG]http://images32.fotosik.pl/100/f6173dce5d3b5de3med.jpg[/IMG] mam jakiś magiczny aparat w telefonie bo zawsze dobrze wychodzę na zdjęciach PS> możecie po mnie jeździć bo mnie to wali co inni o mnie mówią:p[/COLOR]
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Witam:) Jaka u was pogoda? U mnie jakby wiosna:D pozdrawiam [/COLOR][/QUOTE] [COLOR=RoyalBlue]Hej Accti :D No u nas przedwczoraj było zimowo, wczoraj załamanie pogody (mgła i deszcz) a dziś ślizgawica i ciepło... [/COLOR]
-
[COLOR=RoyalBlue]Nie chce mi się pisać tego samego... Wszystko jest na blogu.[/COLOR]
-
[quote name='Jagoda*']Witamy, w Nowym Roku samych radości Tobie, Boksiowi..[/quote] [COLOR=RoyalBlue]Dziękujemy i wzajemnie ;) Niech ten rok będzie dużo lepszy od poprzedniego![/COLOR] [quote name='Szarik']Nowy Telefon, wymiatasz, ja mam tę przyjemność raz na 2 lata...[/quote] [COLOR=RoyalBlue]Ja też :razz:[/COLOR]
-
[COLOR=RoyalBlue]Cześć Szarik :)[/COLOR]
-
[quote name='moon_light']Jak to sie nie da? Siostra wychodzi z domu, ty bierzesz kolczatkę i FRUUU za okno. Potem mowisz ze nie wiesz co sie z nią stało:diabloti:[/QUOTE] [COLOR=RoyalBlue]A skąd ja to znam :evil_lol:[/COLOR]
-
[quote name='Medorowa']Witamy :p[/QUOTE] [COLOR=RoyalBlue]Hej Med :) Co ty tu tak często bywasz? :razz: Mam njowi tiliefion :loveu: se w580i :D[/COLOR]
-
[COLOR=RoyalBlue]Witam!! :loveu: Tak, dzień bęędzie miiiłyyy :D[/COLOR]
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Nie no ja chce zdjęcia:D Dawaj tu jakieś [/COLOR][/quote] [COLOR=RoyalBlue]No znowu....:roll:[/COLOR]
-
[quote name='Szarik'][URL]http://images31.fotosik.pl/93/7f4b0795e3b72bd2med.jpg[/URL] O jacie, podziałało! Cóż za wzrok, powalający po prostu! :loveu:[/quote] [COLOR=RoyalBlue]Zahipnotyzowany był :razz: Jeśli chcecie wiedzieć co aktualnie robimy-to wszystko opisuję na blogu [url]www.klikerowy-vector.blog.onet.pl[/url] - tam wszystko jest :)[/COLOR]
-
[COLOR=RoyalBlue]hej Medorowa :)[/COLOR]
-
[quote name='Pimpek']Jak to ? A ty ? :diabloti: Sama sobie możesz fotę zrobić ;)[/QUOTE] [COLOR=RoyalBlue]no to spróbuj zrobić obręcz z rąk, w jednej ręke kliker w drugiej smak i foć. No chyba zębami mam mp4 3mać xD[/COLOR]
-
[COLOR=RoyalBlue]Nie ma mnie kto focić :-?[/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Witanko :multi::multi::multi:w kolejnym dniu 2008 roku[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=royalblue]Cześc Alicja :)[/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]hejka Vectorki noworocznie! :multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]wsjego dobrego Wam życzymy w tym nmowym roczku - i co najważniejsze - lepsiejszego, niż w tamtym :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]całuski dla boksilki ;)[/COLOR][/B] [/quote] [COLOR=royalblue]aj, witamy Basiu dawno Was tu nie widziałam:loveu:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Na pewnio będzie lepsiejszy :D[/COLOR] [COLOR=royalblue]:kiss_2: I pozdrowionka dla Ciebie, Mariusza i Zuzki:cool3:[/COLOR] [COLOR=black][quote name='Medorowa']Szczęśliwego nowego:p:p[/quote][/COLOR] [COLOR=royalblue]Wzajemnie:multi:[/COLOR] [COLOR=royalblue]A dzis przydeszl kliker:loveu: Z karuska, jest niebiesko-biały i sprężynke na rękę do 3mania tez ma niebieską. Wzięlismy się za naukę kroku hiszpańskiego, czyli takiego przetępowania z łapki na łapkę ;)[/COLOR]
-
[quote name='g_o_n_i_a']Szczęśliwego Nowego Roku :)![/quote] [quote name='Pimpek'][B]Ha[/B]ppy [B]N[/B]ew [B]Y[/B]ear[/quote] [COLOR=royalblue]Hepi nju jir tu tałsynt ejt for ewriłan:loveu:[/COLOR] [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Witaj :loveu: [URL]http://images30.fotosik.pl/133/a98156ca2a2499dcmed.jpg[/URL] Jejuniu... co za spojrzenie... :evil_lol: Jak minęło sylwestrowe świętowanie? :)[/quote] [COLOR=royalblue]miałam Sylwerstra z DGManią:lol:[/COLOR]
-
[quote name='Jagoda*']Niech spotka Ciebie wszystko, co najlepsze...:lol:[/QUOTE] [COLOR=royalblue]Dziękuję![/COLOR] [COLOR=royalblue]A to dla Was, mili dogomaniacy[/COLOR] [COLOR=royalblue][img]http://images30.fotosik.pl/134/bda7458749aec830.jpg[/img][/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]To częściej będę xDD[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Small, dzięki :mdrmed:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Coś mnie tu niepokoi, co się taki rucch zrobił? :cool3:[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Dziękuję, Kida :)[/COLOR] [COLOR=#4169e1]A ja jak juz kiedyś mówilam mam swoje partnera na sylwk[/COLOR][COLOR=#4169e1]a :diabloti:[/COLOR]