[quote name='Akadna'][I][COLOR=RoyalBlue]Nudziło mi się.....:oops:
Avatar
[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8180/avlenaaaaaaaev5.jpg[/IMG]
i bannery....
[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7533/galerialeny1hh1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1579/galerialeny2tc5.jpg[/IMG]
:oops::evil_lol:[/COLOR][/I][/quote]
[COLOR=RoyalBlue][I]Ty i twoje wpadki ;)
Cieszkam się że łokay u cb :)[/I][/COLOR]
[quote name='cocker']chłopie ty! :evil_lol: ja pracowałam godzinami a ten mi mowi ze co innego i przewraca oczami o tak : :roll::diabloti:
Tak szczeze powiedziawszy to mógłbys mi powiedzieć o co? nie powiedziałeś mi jakie kolory, co tak ma być konkretnie, jakie zdjęcia mam uzyć, jaki kolor tła lub jaki obrazek w tło wstawic tylko walnął że banner i avek i poszedł :diabloti: ze szczegółmi poprosze to poprawię :eviltong:[/quote]
[I][COLOR=RoyalBlue] Cocker co się nerwujesz :roll:
ja to bym zrobiła tak:
daję, jak nie pasuje, to robię inne, ot co ;) i jeszcze się cieszę, że będę mogła więcej poćwiczyć.
PS> za chwilę 60 str! :drinking:
[/COLOR][/I]