[quote name='Kitka20']a ja mam dopiero 2-gą stronkę :evil_lol:[/quote]
no to żeczywiście oszałamiajace tempo:cool3: :evil_lol: :razz:
[quote name='Sznaucerka-Balbina']Ciekawe czy się jeszcze załapię na 20 :evil_lol: Pewnie nie :(
Yes, załapałam się :D[/quote]
cieszkamy sie:evil_lol: to ja sie pewnie juz ie zalape, witaj 21 strono!:p