Jump to content
Dogomania

agamika

Members
  • Posts

    6433
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agamika

  1. :oops: Ja przepraszam że tak OT ale widze ,ze Sonata78 z Lublina, i nie moge się powstrzymać:oops: Bo Kajtuś który jest u mnie w podpisie potrzebuje kogoś kto choc by go na spacerki rehabilitacyjne brał w okresie wakacji , prosze zaglądnij tam, może znałabyś kogoś kto mógłby w tym pomóc A Milunia jak się czuje????Mam nadzieje ze teraz już wszystko będzie dobrze
  2. tak ale przynajmniej jedna juz zawrotów głowy dostaje od ilości tych substrykcji, i chyba na leczenie pujdzie :eviltong: ( ale to dopiero jak Dinka domek znajdzie ;) )
  3. Szczerze mówiąc ja to się nie znam na rasowych forach, tylko zauważyłam że czesto jak pies jest rasowy/rasopodobny to nagle znajdują się osoby co na głowie stana zeby mu dom znaleść, a bardzo bym chciała zeby temu misiowi się udało. Tak więc pytanie do cioteczek, do jakiej rasy Yeti jest najbardziej podobny ;), może jakiś konkurs by zrobić???
  4. I już pewnie będzie odwiedzać ;)
  5. Iii ja też troszke się OT zajme, bo jest też taki inny misiu do którego nikt nie zagląda:oops: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35802[/URL] Yeti
  6. Jednak nie ma chyba, opisy są różne z tego co wuidziałam, a nie mogłam znaleść żadnych zasad,.Justynko najwyzej sie skróci
  7. ogranieczenia są, ale musze sprawdzic jakie, bo nie pamietam
  8. [U][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38495[/URL][/U] [B][U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38495"][COLOR=blue]Malutka słodka Dinka ...[/COLOR][/URL][/U][/B] [B][U][COLOR=#0000ff][/COLOR][/U][/B] [B][U][COLOR=#0000ff][/COLOR][/U][/B] [COLOR=black]ok teraz ten niebieski opis odsyła , więc możesz go wstawić w podpis;) [/COLOR] zuziaM , opis ok jak dla mnie, ale ja się nie znam. [SIZE=1]nio chyba że ...:siara: nie trzeba bedzie na adopcje wlepiać,wiem ze musze przestać, ale nie moge[/SIZE]
  9. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38495&highlight=malutka+Dinka[/URL]tu, bedzie szybciej (hi hi ale podziałało:evil_lol: :evil_lol: ) a jak będzie tekścik to i plakaciki łatwiej zrobić a u i Justynko Dina nie ma bannerka chyba ale możesz to skopiowc do swojego podpisu: [U][COLOR=blue][B]Malutka słodka Dinka ...[/B][/COLOR][/U] [B][U][COLOR=#0000ff][/COLOR][/U][/B] [COLOR=#0000ff]coś nie działa, zaraz poprawie[/COLOR]
  10. wcale nie, bo żadna ciotka mi nie chce tekstu wymyśleć:-( A ja nie umiem, a na adopcjach org chyba puxniej nie mozna zmieniac:placz:
  11. słodkie maleństwo
  12. No bo Trusia to kochana dziewczynka,zero odganiania odemnie moich psów, nawet jak widze że zazdrosna o uwage jest , to grzecznie czeka na swoją kolej, zero skłonności do dominacji, taka super sunia do towarzystwa dla innego psiaka
  13. [quote name='Justynak']hehehe... Po pierwsze primo to na papiórze to mieszkanie jest bardziej moje niż Jancia, więc jak by co, to chyba nie ja się będę wyprowadzać ;) Po drugie primo ;) to Funia jest ukochanym psem Jancia, a Janciu ukochanym panem Funi (gotuje jej najlepsze jedzonko, [B]zabiera na najfajniejsze spacerki[/B] itp.), więc gdzie jedno tam i drugie ;) Reasumując, w ostateczności Jowita niech się szykuje na przyjęcie w swe progi nie mnie z Funią i Trusią a Jancia z samą Funią :evil_lol:, a ja będę wpadała od czasu do czasu w odwiedziny do mojej suczycy (oczywiście z Trusią) :razz: Hmmm... ale Trusia nie może być jedynaczką, więc będę zmuszona doadoptować jeszcze jedną biedę, żeby nie było jej smutno :lol:[/quote] wytłuszczone część bardzo by Truśce odpowiadała, więc możliwe ze sama by sie przeadoptowała;)
  14. [quote name='zuziaM']Alez slodka dziewczyna ! Cudowna jest. Wielka szkoda, ze nie zmiescila sie w programie :shake: . Ogladalam. To fajna rzecz - w naszej lokalnej takiego nikt nie robi...:shake: Trusienka bylaby tam najpiekniejsza i z pewnoscia by domek sie szybciutko znalazl ![/quote] A moze by spróbować kogoś tym zainteresować???Tylko nie wim jak za bardzo,
  15. A i tegocioteczki tez chyba nie widziały [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db77c940182587c7.html][IMG]http://images27.fotosik.pl/10/db77c940182587c7m.jpg[/IMG][/URL]
  16. Trusia oficjalnie zaczęła cieczke:shake: , ale dziewczyna czysta jest (tzn ,myje się). Szkooooda , bo do parku juz nie moge jej brać...:-( , a ona taaaaaak się cieszy na kazdy spacerek , lata za Mika , wczoraj bardzo jej się spodobała dobermanka, i tez za nią latała... a teraz taka smutna bedzie jak ja z Mika bede szła:placz: .Głupia cieczka:angryy: . A w takiej konfiguracji panny spały wczoraj [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/11/75b7179bd08d6bf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19398d3693b0d911.html][IMG]http://images30.fotosik.pl/11/19398d3693b0d911m.jpg[/IMG][/URL] a to wam coś przypomina????? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/11/612620971edd2e45.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/40f15f2650a31602.html][IMG]http://images27.fotosik.pl/11/40f15f2650a31602m.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze portrecik [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/10/b0f4aa7acb1d5a8a.jpg[/IMG][/URL]
  17. co za uuuuuuuuuuuuulga:loveu: :loveu: , ja jak na szpilkach siedziałam i czekałam. Mila znajdzie, musi znaleść.
  18. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7107/obraz074up4.jpg[/IMG][/URL] słodkie maleństwo:loveu:
  19. na przygarne psa , ktoś szuka terierowanej/ego ,( chyba że juz tam jest,)
  20. dopiero filmik zauwazyłam, przecierz temu słoneczku to ogonek odpadnie od tego wymachwania :razz: :loveu: , [SIZE=1]ta kobieta jakby była mądra to tez by faceta na lepszy model wymieniła, bo nie wiadomo czy on nie zechce jej wymienić na drozej wygladającą, ehh...:angryy: :angryy:[/SIZE]
  21. To wiem, ja to wiedziałam po pierwszej rozmowie tel z nią(choc moze ona nie wiedziała) , to były pokłony do niebios żeby się spełniły te prorocze słowa
  22. [quote name='iwop']Dianka jest sliczną suczką. to największa pieszczocha wśród psów w przytulisku... Lubi sie bawić i szybko się zaprzyjaźnia. Jako szczeniak zostła do nas przerzucona przez płot. Szybko znalazła dom... Po roku została oddana z powrotem... Nie dlatego, że sie "nie sprawdziła" ale z zagranicy wrócił mąż jej pani i doszedł do wniosku, że stac go na "rasowe" psy i kupił dwa psy podobne do owczarków nienmieckich. Kundla nie bedzie trzymał bo niech sąsiedzi widzą, że stac go na więcej... I Dianka jako nierasowa wróciła do przytuliska.... jest naprawde sliczna i straszna "przytulanka" [URL]http://iwop.wrzuta.pl/film/gQXCOIizlI/dianka[/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/7757/dianka3wx7.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5232/dianka1lat3hr3.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/9854/diankatd6.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8735/misitkong0.jpg[/IMG][/URL][/quote] kochaniutka sunia , komu????
  23. [quote name='Jowita Poznań']madrze, madrze! ale ja i tak wiem gdzie Trusia bedzie miala dom ;):diabloti:[/quote] :modla: :modla: :modla:
×
×
  • Create New...