[IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8851/zdjcie004pm8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2279/zdjcie006lx4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4889/zdjcie007op8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9924/zdjcie009an4.jpg[/IMG]
[B] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/7065/zdjcie003pc4.jpg[/IMG][/B]
[B]Paskudy xD[/B]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Black]Dwa przepięknie szczeniaczki oba pieski podobne do Beagla szukaja domków. Maleństwa maja 7 tygodni same jedzą nie piszczą jak to robia małe pieski wtulone w siebie czekają na człowieka, który będzie ich przyjacielem, obrońca ich całym światem..... Pieski były własnością człowieka ktory czesto zagląda do kieliszka. Nie pilnuje swojej suczki, ktora co cieczke ma młode <matka szczeniat na dniach zostanie wysterelizowana> Szczeniaczki są prześliczne :smile:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=Black][IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/6c1f5213d9b41aed204cc1923f2c5c17,14,19,0.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=Black][IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/c0b7270bc392834f473ed8e5f9c6ab3f,14,19,0.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=Black][IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/d007561cd9cb5636b2eff60e3ec251aa,14,19,0.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=Black][COLOR=Red][B]UWAGA!![/B][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[COLOR=Red][B]Jezeli jesteś zainteresowany adopcja któregoś z psiaków napisz lub zadzwoń 503-599-424 lub 697-565-210. Adopcja psa jest całowicie bezpłatna. Ratujesz im życie... Możesz pomóc kupując karme lub wyprowadzać je na spacery one potrzebuje kontaktu z człowiekiem :)[/B][/COLOR]
[B][COLOR=Red][COLOR=Green]U.W.A.G.A.!.[/COLOR][/COLOR][/B]
[COLOR=Red][B][COLOR=Red]Jeden paskudniś znalazł domeQ trzymamy kciuki za drugiego ;)[/COLOR] !![/B][/COLOR]