Bardzo przepraszam za off, muszę napisać do Gallegro, ani maila się do niego wysłać nie da, ani priva! :mad: :evil_lol:
Gallegro, jesteś w stanie (nawet za pkryciem koszta transportu) przewieźć sunię huskyego (z mojego podpisu) do Nowego Sącza? proszę... To sznasa na domek dla tego psa! Wypowiedz się porszę na wątku... Jedna z dogomaniaczek mi poradziła, żeby do Ciebie napisać.