-
Posts
907 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paulina.
-
dzięki arris, że zajrzałaś :loveu: mimo pustek, tak sobie pomyślałam, że może wstawie dzisiejsze zdjęcia z działki :razz: i chciałam napisac, że ostatnio jestem z Milusi dumna. zrobiła dużo grzeczniejsza, potrafi się zachowac jak na porządnego psa przystało i ciągle by się chciała przytulac. :loveu: teraz jest takim idealnym psem. szalona ale grzeczna i przytulaśna :loveu: albo wydoroślała, albo moje próby wytłumaczenia jej pewnych rzeczy zaczęły skutkowac :lol: (pewnie to pierwsze :eviltong:) [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2308/dsc05192z.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/7104/dsc05190z.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/4812/dsc05183z.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/8932/dsc05180z.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/2429/dsc05200z.jpg[/IMG]
-
[quote name='eria']i jak imiona ?? mam nadzieje że wymyślisz coś wyjątkowo głupiego, nie wiem, jakiś np Schabik i Befsztyk albo coś :evil_lol:[/quote] jakaś aluzja do mojej Pizzy i Frytki ? :cool1: :evil_lol:
-
Kciuki już puszczone ! Super, że to nic poważnego. [URL]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5208589.jpg[/URL] świetne zdjęcie :loveu: nawet najmniejszego szumu nie ma :loveu:
-
[URL]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5208673.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: już nie wiem jak mam chwalic Twoje zdjęcia ! ja też trzymam kciuki za Kreosia i życzę cierpliwości dużo !
-
:mdleje::mdleje::mdleje:tylko tyle :loveu:
-
a tak w ogóle to witamy nowego gościa :multi: fizzy, ja nie czyszczę po spacerach. samo się wykrusza :diabloti: ariss, w takim razie korzystaj :razz: i ostatnie : [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/165/dsc03871z.jpg[/IMG]
-
większosc Świąt spędziliśmy z czipsami : Mila, Frania, Samba na działce, ale oczywiście mądre dziecko wzięło na wieś aparat ze słabą baterią, bez ładowarki, więc zdjęc bardzo mało, nad czym ubolewam strasznie. mój paker :loveu: [IMG]http://img382.imageshack.us/img382/2299/dsc03966z.jpg[/IMG] przyczajka na Sabę. [IMG]http://img382.imageshack.us/img382/3852/dsc03967z.jpg[/IMG] [IMG]http://img382.imageshack.us/img382/3011/dsc03957zg.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2170/dsc03927z.jpg[/IMG] pies stróżujący :cool1: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/6633/dsc03867z.jpg[/IMG]
-
nadelektowałam się :loveu: wiq, zdjęcia majstersztyk, czyżby nowy obiektywik ? [URL]http://img120.imageshack.us/img120/8841/s110409045.jpg[/URL] to mnie rozłożyło na łopatki, słitaśna mała surykateczka :cool1:
-
widzę, że Wasz petsages już został opróżniony ze sznureczków :razz: Eria, mistrzu makro :mdleje:kropelki zaje.biste !
-
kunisko śmieszne chrapy ma :loveu: kto to słyszał suki po takim kurzu przeganiac :shake: :cool1:
-
skrajnie słodki jest ten maluch :loveu: świetne zdjęcia !
-
[IMG]http://img102.imageshack.us/img102/1893/dsc03679z.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/7158/dsc03713z.jpg[/IMG] i skończyły się normalne zdjęcia :eviltong: zdechł pies :cool1: [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/3843/dsc03655z.jpg[/IMG] boksery to normalne i miłe pieski. :stupid: [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/2752/dsc03735z.jpg[/IMG] i korzystając z okazji, jakbym już nie zajrzała, życzę Wesołych Świąt wszystkim, miłych spacerów i spróbowania nie umrzec z przejedzenia ;)
-
arris, to zapraszamy :p [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/3762/dsc03772z.jpg[/IMG] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/7932/dsc03669z.jpg[/IMG] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/3977/dsc03734z.jpg[/IMG] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/7382/dsc03659z.jpg[/IMG] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/7945/dsc03700zs.jpg[/IMG]
-
te Wasze sznaucery są cholernie fotogeniczne :loveu:
-
kreosiowa broda się wydaje taka puszysta i mięciutka w dotyku :loveu:
-
ale macie ładne widoczki z tymi górami :loveu: [URL]http://i40.tinypic.com/2jg5lso.jpg[/URL] drapanko, mrrr :cool1:
-
[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2650/dsc03641z.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8643/dsc03587z.jpg[/IMG] i wczorajszy zachód :loveu: [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3037/dsc03623z.jpg[/IMG] i pozdrawiamy w końcu wiosennie :loveu:
-
Dziękujemy :loveu: Milka cieknie, więc może biegac tylko na działce, wczorajsza Minia : [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7016/dsc03539z.jpg[/IMG] i wczorajszy sabuchowo-brunerowy spacer : [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2776/dsc03645z.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6769/dsc03574z.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2586/dsc03575z.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1054/dsc03600z.jpg[/IMG]
-
[URL]http://img523.imageshack.us/img523/5828/plawki7.png[/URL] zarąbiste ! ale macie czystą wodę w tym jeziorku :-o
-
uśmiech Foxi jest uroczy :loveu: i te zdjęcia wspólne też ;)
-
[URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/w1.jpg[/URL] uwielbiam takie fotki :loveu: tylko nigdy mi się takie nie udają :eviltong:
-
obejrzałam wszystkie fotki ! te biedronkowe wywalone w kosmos :loveu: i miło popatrzec na zadowolone i zmęczone mordy futer ;)
-
miło widziec chociaż jednego stałego bylwalca - dzięki Aniu :multi: Braciszka Franki ktoś przygranął, a dwie siostrzyczki straż miejska, niestety, zabrała na Paluch...
-
słodziak świetny :loveu: taki bardzo w moim typie. urocze te pozowane fotki z maluszkiem !