Jump to content
Dogomania

Magdalenkl

Members
  • Posts

    592
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magdalenkl

  1. bylam dzis w schronisku zdjecia egidy beda pozniej
  2. W sobote bylam w schronisku dac fidlowi prezent [SIZE=3]NOWĄ SKÓRZANĄ OBROŻE no i oczywiscie przysmaki dla mojego psiaka:multi:[/SIZE]
  3. to ja bardzo poprosze to zdjecie w realu [SIZE=1](za mojego fidelka moge nawet zaplacic):diabloti:[/SIZE]
  4. ja mialam cos takiego z psem to do 3 dni dostawal glukoze i jeszcze jakies witamimy cos ok 10 zl za raz:cool3:
  5. Dzis w schronisku bylam przed 10 nikogo jeszcze nie bylo wiec kazano mi wyjsc z egida na maly spacerek słodziutki pies jak mnie zobaczyla to skakala z radosci a na polku hasala sobie niedzy karzakami
  6. nikt nie lubi fidelka on taki piekny:placz:
  7. w Rzeszowie sterylizacja kotki łącznie ok 150 zl w jamniku dr p Sochacka w tym kubraczek antybiotyki w zastrzyku na 5 dni i kontrole
  8. [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]Moje dziecko pędzi na spacerek :painting::painting::painting:[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  9. [quote name='Maupa4'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/143/0c4aff1f935fd823.jpg[/IMG][/URL] dowiedziałam sie właśnie, że "mój" Harry ma w końcu swój prawdziwy dom :multi: chciałabym się w związku z tym zapytać [B]czy wirtualnej adopcji potrzebuje np. Kosmiczna ?[/B][/quote] moim zdaniem należało by napisać na maila do kundelka i osoba która odpisze powie który "straszy" piesek nie ma wirtualnej opieki chyba ze ma pan jakiegoś już wypatrzonego
  10. coś wygrzebałam Gdzie jest moj dom ... [IMG]http://img490.imageshack.us/img490/7937/szarka5ka5.jpg[/IMG]
  11. chyba by tak zrobila (jakby armani pozwolil):razz:
×
×
  • Create New...