[quote name='Madzia_19']Cześć :p
Widzę, że na spacerkach ciągnie jak parowóz :evil_lol: Czy może coś zobaczył? :p
A czemu tak mało fotek? :([/quote]
Cześc Madziu
raczej zobaczyła:eviltong: ona jest niezniszcalna nigdy sie nie męczy i prawie zawsze tak zasuwa:P
[quote name='Ewa&kumpel']
Witamy :multi:
Uwielbiam czarne pieski, szczególnie z białymi od spodu ogonkami :loveu: (tak jak i mój mieszaniec).
Chyba będę wpadac, żeby sobie Fionkę pooglądac... :lol:[/quote]
czarne mieszance rzadzą xD :loveu:
[quote name='Pinczerek-Jacky']No nie no nie :D Z ki ja sie zadaje :D:D Ta nas molestuje a tamta zabija mroki no nie haha :D:D
Pzdr dziewczynki:*:*
Focie jakies zalatw:loveu: :evil_lol: ;):)[/quote]
Zaraz dam jakieś fotki ;)