-
Posts
3328 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kincia
-
[IMG]http://i37.tinypic.com/70c6dy.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/24vo9l3.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/34y9ueg.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/x1ef5w.jpg[/IMG] No i dalej w droge xD [IMG]http://i36.tinypic.com/mbhap1.jpg[/IMG]
-
I lecimy dalej.... [IMG]http://i38.tinypic.com/5d6k3.jpg[/IMG] :loveu::loveu: [IMG]http://i38.tinypic.com/24v305g.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/o1wxu.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/24b7pjn.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/25foh8l.jpg[/IMG]
-
[quote name='Martunia']Ale dużo zdjęć. :cool3: O i z Pasażu. ^^[/quote] ;) [quote name='dadiii'][URL]http://i37.tinypic.com/2iiwtts.jpg[/URL] tej to dobrze :p[/quote] :loveu: [quote name='tusia.']na bielanach :d łii. nastepnym razem do mnie wpadasz!;P[/quote] Ok ok:evil_lol:
-
[quote name='McDzik']Ale teraz łysy jest :evil_lol: bynajmniej wg mnie xD więc jak troche odrośnie kiedyśtam i powroci na ringi to cos powstawiam :)[/quote] Cos ty mu zrobila xD?
-
życie... [IMG]http://i37.tinypic.com/2iiwtts.jpg[/IMG]
-
Ahh ten Arn :loveu::loveu:
-
[quote name='pumilo2']Miały być zdjęcia - nie ma. Aparat pojechał z mamą na wystawę. Jeśli jutro obie będziemy mieć na to czas to będzie sesja ;), jeśli nie - to dopiero piątek.[/quote] Dzis jest piątek :diabloti:
-
... [IMG]http://i38.tinypic.com/105nq8o.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2hi74gy.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/1rywrq.jpg[/IMG] I w Bielanach (?) [IMG]http://i36.tinypic.com/zkpjti.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/25ibyit.jpg[/IMG]
-
i droga.... [IMG]http://i37.tinypic.com/2nsmdsh.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2mebub5.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/21l1hls.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i38.tinypic.com/2jadg2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2j2j9mb.jpg[/IMG]
-
[quote name='tusia.'][URL]http://i37.tinypic.com/2iiwtts.jpg[/URL] widać że wrocław :loveu::diabloti:[/quote] No no :evil_lol::loveu: To ubranko w czaszki mialo byc jako prezent dla Lucia:diabloti: [IMG]http://i34.tinypic.com/2s0xxe1.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/21o6jxh.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/144d361.jpg[/IMG] I droga... [IMG]http://i37.tinypic.com/25flw01.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2uzeyh2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i34.tinypic.com/2w4wuc6.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2qiy8bd.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/292psaa.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/j8h85g.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2e1vhjt.jpg[/IMG]
-
No to jedziemy dalej z fotami... [IMG]http://i38.tinypic.com/bea93l.jpg[/IMG] moje ulubione:evil_lol::loveu: [IMG]http://i37.tinypic.com/2iiwtts.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/jj04tv.jpg[/IMG] i droga... [IMG]http://i36.tinypic.com/28khun4.jpg[/IMG] I w Pasazu Grunwaldzkim. [IMG]http://i36.tinypic.com/142asxv.jpg[/IMG]
-
[quote name='Acia_']Więcej ! :D :D Fajne foty xD[/quote] Zaraz xD [quote name='tusia.']bó. trza bylo do mnie wbic :evil_lol:[/quote] Juz Ci mowiłam :diabloti: [quote name='dadiii']no i gdzie reszta zdjec?? :p[/quote] Zaraz bedzie xD
-
[URL]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_5021-1.jpg[/URL] Super ujecie :evil_lol::loveu::loveu:
-
[quote name='dadiii']nie no to radio najlepsze :D[/quote] :diabloti: [quote name='Martunia']O toż to w moim mieście! :D I foty z Korony. ;) Ładnie wyszłaś. :) A to radio ... nie mogę. :lol:[/quote] Dzieki:) [quote name='Justys95']OMG, fajne zdjęcia :loveu: [URL]http://i34.tinypic.com/316ndys.jpg[/URL] Hahah :evil_lol:[/quote] Haha:evil_lol: [quote name='Isia & Chester']łee spóźniłam się.. :placz: Spóźnione wszystkiego najlepszego dla :loveu:Lucka:loveu: :multi::new-bday::BIG::laola: kurde, on starszy od mojej Krowy jest :eviltong: jakoś tak powoli rośnie, albo mój krów za szybko :evil_lol::evil_lol: ładne buty, szczególnie te Vansy :loveu::eviltong: i radyjko super :D a to takie zwierzątko takie z szczypcami to krab czy co ?:lol:[/quote] Dzieki w imieniu Lucia :D A moze i krab :evil_lol: Pozniej dam reszte fot :diabloti:
-
[IMG]http://i35.tinypic.com/2usv8fb.jpg[/IMG] Moja miłosc :loveu: [IMG]http://i35.tinypic.com/sfwlxv.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2u89npx.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i34.tinypic.com/316ndys.jpg[/IMG] :grins: [IMG]http://i37.tinypic.com/4rb1w3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i35.tinypic.com/65n1qr.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/33cxcgj.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/aox6z5.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/5p53y1.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/r8azaq.jpg[/IMG]
-
Najpierw w Koronach czy jakos tak xD [IMG]http://i38.tinypic.com/xgdv0z.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/24myxea.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/207xiqf.jpg[/IMG] Dc:loveu: [IMG]http://i34.tinypic.com/k9c46d.jpg[/IMG] Vansy xD:loveu: [IMG]http://i36.tinypic.com/n1c9pe.jpg[/IMG]
-
Dzisiajsze foty z Wro. Innych nie mam wiec tymi was zasypie :diabloti: Droga droga droga... [IMG]http://i38.tinypic.com/334kbc6.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/orneas.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2qtl355.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2cggggn.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/wtao40.jpg[/IMG]
-
Mniejszymi sie nie dało :evil_lol::evil_lol:
-
Dziekuje wszystkim w imieniu Lucia :loveu::loveu: :new-bday::new-bday::BIG::BIG::BIG::drink1::drink1::drink1::cunao::popcorn::drinka::drinka::drinking:
-
[quote name='Martunia']O tej porze? :evil_lol: I tak czekamy na foty. :diabloti: Masz nam tu jakieś dać! :mad: :eviltong: Aha... no to spotkaliście. :diabloti:[/quote] No jak sie cala noc nie spało to trzeba odespac :diabloti:
-
[quote name='Martunia']No najważniejsze, że się spotkałyście. :D Foty!!! :eviltong:[/quote] Spotkalismy xDD Nie mam :D Modele spia :loveu:' Ja tez lece spac ;O xD
-
To czekamy teraz na mała :loveu::loveu:
-
[quote name='Kati16']:loveu::loveu::loveu: My tutaj pierwszy raz,ale będziemy odwiedzać śliczności :loveu: Lucky wszystkiego naj,naj z góry :eviltong:[/quote] Witamy :) A zapraszamy :loveu: Dzieki:loveu: [quote name='dadiii']oo to jutro bedzie impreza :loveu: noto skoro tak to jutro dam pezecik i zyczenia :D[/quote] Bedzie wieczorem :diabloti: Bo do Wro jutro jade :loveu: