Jump to content
Dogomania

Bazyliah

Members
  • Posts

    1826
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bazyliah

  1. Nikt nie dzwoni, nikt nie pyta. Czekamy...
  2. [quote name='qarina_77']Ale pięknie się Lusia/Zulka uśmiecha na tych zdjęciach :lol: [SIZE=2]Olu dotarły papiery?[/SIZE][/quote] Zapomniałam Ci napisać :oops: Dotarły, dzięki :)
  3. Są jeszcze dobre fotki Rambika i w miarę przyzwoite na wątku Kilerka. Jak tylko dojadę do domu prześlę. Tylko to są psy, których adopcja graniczy z cudem z uwagi na anielskie charakterki. Z uwagą, że Kiler to przy Rambiku anioł :roll: Edit: głównym problemem jest brak ładnych fotek, na których pies fajnie wygląda. My teraz uziemieni jesteśmy, Kasia ma słaby aparat...
  4. [quote name='VIOLATOR']Zeby nie bylo to potwierdzam i tutaj ze chce wziasc budryska,jest tylko maly problem z transportem,nie bede jednak w okolicach Wawy pod koniec czerwca,moze udaloby sie zrobic jakis transport wiazany,sam tez sprobowalbym sie wyrwac i moglbym pare km po niego podjechac,moglbym go odebrac juz teraz nawet ale lepiej chyba poczekac jeszcze z 2 tyg bo teraz ma chyba 6 tyg ,zeby mial z 8 tyg, teraz go matka karmi pewnie jeszcze.[/quote] Super :multi: Czy masz coś przeciwko wizycie przedadopcyjnej? Zwykle przy adopcjach, do odległego miejsca prosimy, aby zaufane osoby sprawdziły domek. Rozumiem, że rozmawiałeś z Kasią i mówiła o umowie adopcyjnej, obowiązku opieki nad psem i obowiązku kastracji?
  5. [quote name='jagienka42']no to ja sie też pozachwycam jak można?:evil_lol:ale ci się fajniutka tymczasowiczka trafiła;)[/quote] No fajniutka. Szczególnie fajna się zrobiła jak przestała wreszcie zębami kłapać i spod stołu zaczęła wychodzić:multi: A na dniach przyjeżdżają kociaki na DT - czarnulca już oddałam, to jest miejscówka na następne :lol:
  6. I już mamy Lunkę w nowym domu :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17926ec7847ccc9b.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/225/17926ec7847ccc9bm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/58050ff592e078a3.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/275/58050ff592e078a3m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8787422b6aba852d.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/274/8787422b6aba852dm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5a3e338d6f176e8.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/275/e5a3e338d6f176e8m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f08e3051966ca1c.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/224/9f08e3051966ca1cm.jpg[/IMG][/URL]
  7. Hmmm, nikt się panienką nie zachwyca? Zrobiłam bazarki na sterylkę Zulki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112050[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112055[/URL]
  8. No to na pierwszą!
  9. Zakochać może się już - jak pokocha, to poczeka.
  10. [quote name='black_cat']Hej czy Dingo ma ogloszenia jakies?[/quote] Ma ogłoszenia. Ale nikt nie chce trójłapka :-(
  11. Zulka bez problemu została- podejrzewam, że cały czas spała pod stołem. Tam się czuje najbezpieczniejsza. Jak wróciliśmy radość była ogromna, choć oczywiście podejść się bała. Dopiero jak wczołgałam się pod stół, to pokazała, jak się należy witać :lol: Fotki ogródkowe: [IMG]http://images30.fotosik.pl/224/71478113f99ef2e8.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/274/3f821163bbf9eca9.jpg[/IMG] Jak widać ogon jeszcze podkulony, ale co jakiś czas na chwilkę wędrował do góry :multi: W weekend Zulka została zaszczepiona - wizytę u weta zniosła spokojnie :) Po cieczce będziemy na cito ciachać - w schronisku nigdy nie ma 100% pewności, że jej jakiś pies nie pokrył.
  12. Allegro jeszcze nie robiłam. Zaraz zrobię bazarek - o ile dogo będzie mi nadal działać i oddam komp TŻtowi, żeby zrobił - ja w temacie allegro zielona - zieleniutka :roll:
  13. Śliczna Soda nadal czeka na dom.
  14. A wczoraj Ciotka wzięła mnie do ogródka :multi:Fajnie było, ale i tak na kanapie najlepiej :eviltong: Jak siedzę na kanapie - Zula kładzie się obok, jak idę do innego pomieszczenia to Zulka chowa się pod stołem. Dziś Zulka po raz pierwszy zostaje na parę godzin sama w domu - zobaczymy, jak sobie poradzi.
  15. Wet-siostra - trzyłapki są super :) Fajnie, że coraz więcej osób wchodzi na wątek Dinga :) Zrobiłam wreszcie ogłoszenia na dwukropku, alegratce, ogłoszenia.interpress, kupiepsa, ogloszenia24.polska. Jeszcze TŻta zmolestować muszę o allegro.
  16. Czy te fotki na wątku, to jedyne, jakie mamy?
  17. Wczoraj napisałam długaśnego posta, ale dogo postanowiło, że nie pozwoli mi wysłać :angryy: Zulka powoli się adaptuje. Coraz bardzie zaczyna nam ufać - w sytuacji paniki przestaje już startować z zębami... Za to dziś dziabnęła liżącą ją po dziobie Dzitkę :roll: Dzitka zszokowana :crazyeye: Nie da się lizać po pysiu, to liżemy po łapie :cool3: Lizanie po łapie już było OK - Zulka w ramach wymiany czułości polizała Dzitkę po uchu :lol: Przebywamy i jemy nadal pod stołem :roll: Choć jak ciotka idzie do pokoju, to pełzniemy za nią. Wczoraj wieczorem nawet wpełznęliśmy na kanapę :multi: Pełzniemy - bo Zulka nadal nie chodzi normalnie, tylko na zgiętych łapach. Dopiero po chwili, jak nie widać zagrożenia prostuje łapy. Jedzenie też się odbywa na pełzaka.
  18. [quote name='Madziek']a jeszcze a propo Tomaszowa mam takie pytanie: jak tam się dzieje? jakie są warunki? czy czegoś szczególnie brakuje? jaki jest kontakt z kierownictwem? Skąd schronisko czerpie pomoc? czy pomaga tam jakaś organizacja np zagraniczna?[/quote] Madziek, wolontariuszki na razie uczą kierownictwo, że wolontariat to nic złego :) Są na dobrej drodze. Organizacje nie pomagają - na razie. Ale to wszystko trzeba powoli robić. To jest typowe małe miasteczko, gdzie prawie nikt nie interesuje się losem zwierząt. Zresztą zobacz - z Tomaszowa jest Zuzanna i Ocelot. GrubbaRybba i ja pochodzimy z Tomaszowa, ale mieszkamy w W-wie. Na szybko i na siłę nic nie zrobimy. Schronisko jest zadbane, czyste, pracownicy i kierownik prozwierzęcy. Ale miasto nie finansuje wystarczająco - nie ma szpitalika z pomieszczeniami na przetrzymywanie psów po operacjach, nie ma gdzie trzymać takich przypadków jak Mina z Budrysem, budy się rozsypują. Na dniach pełną parą ruszy strona schroniska zrobiona przez wolontariuszy.
  19. Madziek - istnieją poważne obawy, że nie przyjmie. Kasia właśnie jedzie do domu - prowadzi. Próbuj jutro dzwonić: 0603 651 833 Znam Minę i nie zaryzykowałabym za żadne skarby podstawiania jej malucha. Bo rozumiem, że chodzi o podstawienie karmiącej suni małego szczylka? Napisz, co się dzieje - będziem kombinować. Edit: Prześlij mi na pw Twój nr tel. - znajoma miała jechać do Tomaszowa. Jutro się z nią skontaktuję.
  20. gg nie mam :( ale mail jest: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  21. [quote name='eliza_sk']macie gg Jagienki może ?[/quote] a tel. może być?
  22. Jak potrzebujesz pomniejszenia fotek, to pisz na pw i wysyłaj fotki mailem. Wątek nie zawsze jestem w stanie śledzić, a jak dostanę pw, to od razu będę mogła zrobić.
×
×
  • Create New...