Oj Siwy, Siwy :diabloti: Nie ma się co ukrywać.. i tak nie dam Ci spokoju dopóki nie zobacze Siwca wyraźnie w różu :diabloti:
Ja się przymierzam do Rogza tego błękitno-różowego półzaciskowego bo jest wygodniejszy na zawodach, ale poczekam chyba jeszcze troche az pojawią się Hiltony w necie. ;)