Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. [quote name='bonsai_88'] Pamiętajcie, że kobieta musi mieć cycki i tyłek... chłop nie pies, na kości nie poleci :roll:[/quote] Świetne, :evil_lol::evil_lol::evil_lol:, mój Tż twierdzi,że taka jaka jestem mu się podoba, to jest ok, ale jakbym z 3 kg schudła się nie obrażę,ja zawsze w zimie ciut więcej ważę, tak więc spoko:eviltong::eviltong:
  2. [quote name='zerduszko']Ja też tyle mam :razz: Moja wymarzona anoretyczna waga to 55, no 57 max :eviltong: Ja neistety biegać nei moge, to czekam na porę rowerową.[/quote] Nie żartuj, chyba nie chcesz się zamienić w anorektyczkę, ja mam 167 ok. i moja idealna waga według BIM to 62 z groszami ale i 65 jest w normie, teraz ważę 67, po świętach było 72:diabloti::diabloti:, na wiosnę przywiozę mój rower ze wsi i bede jeździć, to może zejdę do 63:loveu:, jak dwa razy w tygodniu chodziłam na tańce(ok 2 godziny tańczenia) i dotego na te tańce miałam pół godziny jazdy rowerem to i ważyłam 63 mimo,że jadłam co chciałam praktycznie:lol::lol:
  3. Scerbolek:eviltong::evil_lol::loveu::loveu::loveu:
  4. To podałaś błędnie ofutrzenie;), bo są w sumie 4 owłosione a tylko dwa harlessy, a Ty podałaś,ze są 4 hl i dwa pp:cool3::cool3::eviltong: Anyway śliczności!:loveu:
  5. No 13 aussików 2 mixy i 3 mudiki:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, fajowo było! tak Aniu na PM:lol::lol: Cieszę się,ze się foty podobają ,ale wszystkie robiła Iwona-Musiałek:loveu:
  6. Jaki on piękny:loveu::loveu:, szkoda,ze pogoda nie dopisała:shake: [URL]http://i40.tinypic.com/21l8tqe.jpg[/URL] Bardzo ładnie razem wyszliście na tej fotce:loveu::loveu: [url]http://i44.tinypic.com/2e3phyx.png[/url]
  7. Oj nudą nie wiało, skądże znowu:evil_lol::evil_lol:, a procenty odpadają, większość zmotoryzowana była:cool1: W sumie było 18 psów!
  8. [quote name='majka127']No to poród zakończony. Mamy 3 dziewczynki i 2 chłopców. Niestety nie wyszło jedno łożysko.Sunia w sumie rodziła 6 godzin. Mama czuje się dobrze. Wypiła 2 miski mleka dla szczeniąt, zjadła 2 serdelki i teraz czeka na miseczkę pożywnego obiadku. Maluszki cały czas na zmianę pracują przy cyckach, a my mamy krótki odpoczynek. Pozdrawiamy wszystkie maluchy( zdjęcia cudne) i ich mamy. Tak ,urodziły się małe posokowce bawarskie.:multi:[/quote] To gratulacje, teraz czekamy na fotki:multi::multi::loveu:
  9. [B]niki_ill[/B] Ann Michelle jest przepi ekna , to moja faworytka:loveu::loveu::loveu:. właśnie [B]majka[/B] ile jest w końcu maluchów?
  10. Skaczące posty Wrrrr:angryy::angryy::angryy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/0e794484b2ce1364med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/e3307d2a00327171med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/8b32aaa6d151b6f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/ee39a41fa4e71c65med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/9e5f4b1eebcfde89med.jpg[/IMG][/URL]
  11. U majki to posokowce Tak? tak z Twojego profilu majko wynika;-) Trzymamy nadal kciuki! Jak wynika z profilu Majki to posokowce. Trzymamy kciuki nadal!
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/9305745e86010e18med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/7d2f3c3f76172ebemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/f781aae75332723dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/d02446ad1e922eb6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/67/85fc1d07d85d5684med.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Błyskotka'] [B]Mudik [/B]nie było problemu z odczytaniem tatuażu. Wiem że zielony kolor jest mało popularny :lol:. Wkrótce wstawię jakieś zdjęcia ;).[/quote] Nie o to mi chodziło , tylko o to ,że zielony szybciejk blaknie i szybko przestaje być czytelny, dlatego nie jest moim zdaniem popularny, najczytelniejszy jest pisak moim zdaniem.
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/b21e272d8e3841cfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/b806bf650ba3f578med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/4bf7166d05a74be3med.jpg[/IMG][/URL] I na koniec kilka grupowych z końca spacerku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/63f7c7f0f2f584b9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/67/9cec614b6ca98f50med.jpg[/IMG][/URL]
  15. [U][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/b806bf650ba3f578med.jpg[/IMG][/URL] [/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/7c4bae6a557d49ecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/67/78c82d9bbe5a89cfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/67/92769004982075a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/67/a9509c5e3c3a7ea7med.jpg[/IMG][/URL]c
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/67/2d36a5cb13169b32med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/71/541e05061b3f4968med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/67/10303bd38b656a63med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/c5a0cbf98d40b08amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/7b0ec107cb805a71med.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/d0b28e1c6be80f38med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/71/f60f70a55633ce0amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/02e47a0433641ef8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/67/044161697e85b125med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/905fd0ee5a886be0med.jpg[/IMG][/URL]
  18. Brawo zgadłaś, to Tobie zadedykuję kolejne fotki, jak skończę wgrywać, z Walentynkowego aussikowo-mudikowego spaceru. Aussiki wygrały 13:3 :evil_lol::evil_lol:
  19. Ali przepiękny:loveu::loveu::loveu:, nie masz problemów z czytelnością tatuazu w tym kolorze?
  20. Na pewno piekna, sam opis mi się podoba, a jaki kolor białe?
  21. Nie chciałam wcześniej pisać, czekałam,aż się lepiej poczujesz [url]http://www.dogomania.pl/forum/f80/kartka-dla-sabinki-wrocilabym-do-caro-spolka-zal-16315/[/url]
  22. Śneg ale ze słońcem to jest to:-) Acha bo u nas się w niedzielę zaczął kurs;-)
  23. Śliczna:loveu::loveu::loveu: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200808/54765/200367/00000084.jpg[/url] A u nas sporo zmian i nowe fotki:cool3::cool3::cool1: BTW To kiedy zobaczymy agilitowe fotki Veguni?:roll::cool3:
  24. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/70/263d8aad6af432e6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/66/d17c50b5c79b6fe9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/5b65059db4a46913.jpg[/IMG][/URL]
  25. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/66/0c6af889f9c8a45bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/66/9639cdd95644930cmed.jpg[/IMG][/URL] Zagadka , który to mudik?:cool3::eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/66/5f4e800a749008bemed.jpg[/IMG][/URL] Deliś [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/70/4e6a68d07c8f683b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/70/79b5c780aa3130a9.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...