Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. [quote name='Zielsko']Wyniki: [URL]http://www.kafort.pl/zawody/kozienice0408/kozienice0408.html[/URL][/quote] W moim wyniku jest chyba błąd.W niedzielę nie miałam żadnego DIS,poszczególne wyniki A0,J02 i J0 pokazują,że DIS-a nie miałam,natomiast już suma A0 i J02 ,że mam DIS :roll:
  2. Śliczne:loveu::loveu: muszę jutro poszalec z aparatem skoro mam wolne i poćwiczyć zach.ód słońca i tp. ;)
  3. Mudik

    bzik

    ;);)Aaaaa:razz: i powodzenia w Łodzi:lol:
  4. Nikt do nas nie zagląda,buuuuu:placz::placz::placz::placz:
  5. Mudik

    bzik

    Myślałam,że jedziemy do Bydgoszczy stałym składem,Bzikowa,Fortelowa i ja:crazyeye::roll::crazyeye:wtedy Ty się juz nie zmieścisz Asiu,ale niech się Fortelowa wypowie:cool1:
  6. Jaka słodka gorzka czekoladka:loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. Dzięki za Vica,na reszcie szkoda,ę ze mną w tle:diabloti:wolę jego w akcji niż siebie .ale dziękuję i (nie)cierpliwie czekam:lol::lol::cool3::cool3:
  8. Nie dość,że piękna to i mądra:loveu::loveu::lol:
  9. Victor nasz pioerwszy przebieg agility sobota [url]http://pl.youtube.com/watch?v=3qHorYrVS6Y[/url]
  10. [URL]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Kozienice/z70.jpg[/URL] [url]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Kozienice/z4-1.jpg[/url] Te foty są zajebiaszcze Wendka:crazyeye::crazyeye::loveu::loveu:
  11. Jeżu gdzie Ty taką czystą wode znalazłaś???:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  12. [quote name='Helga&Ares']piękne:loveu: [URL]http://img208.imageshack.us/img208/7929/resizeofja206vs9.jpg[/URL][/quote] CUUUUUDNEEEEEE!!!:loveu::loveu::loveu:
  13. Mi też najbardziej się podoba 1 i ostatnia ale wszystkie bardzo fajne.:lol::lol:
  14. Dziękować,dziękować:multi::multi: teraz czekam na resztę fotografów i filmiki. A Deli od 3 miesiąca ćwiczy agility i troche frisbee. Juz umie kładke i tunele(miękki na razie ma podnoszony) i biega między boczkami hopek,nie mogę się doczekac kiedy będzie mógł skakać:p:roll:
  15. Witamy! Wspólny portret śliczny:loveu::loveu::loveu:
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/204/a97c29a7a00716f7.jpg[/IMG][/URL] reszta jutro bo zasypia,dobranoc!
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/204/a97c29a7a00716f7.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/203/d76e8247189a689b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/204/cc757b6d16aad409.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/203/533d1bec4ac380b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/204/a8f165d0708dd959.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/203/cde5fc87530111df.jpg[/IMG][/URL]
  19. Jeszcze raz dzięki wszystkim! Foty są na wątku zawodów,jak juz wszyscy wstawia to przekleję Vica na bloga.
  20. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/234/d23ff106ac4244f0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/204/e2456af4a8501a1a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/204/881525d249d781e8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/204/35873e8b152c0575.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/204/c330a692fe771680.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/204/dc053d44b1d26e29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/234/3e5ea9562f3a9ceb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/234/b08d40d579d70bd2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/233/6241eb88a1a5b537.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/234/dddb5cdf64bb81ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/204/72ce7a097e8ae65f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/233/db8089340f8c19b8.jpg[/IMG][/URL]
  23. To teraz moje foty:oops: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/204/8788ce51f3570bb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/234/7fbcbb98d9753f1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/204/64ba1127b77e0f7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/204/b2c6b0d1aa0bc61b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/234/5266a84a7c38181f.jpg[/IMG][/URL]
  24. [url]http://images34.fotosik.pl/234/c011a160ed8065a2.jpg[/url] Jak ładnie nam wyszło dopilnowanie strefki:-o:lol:
  25. Dziękuję Klaudia ,Martynka i Ola za foty Vica,ja też czekam na więcej i na wyniki oraz filmiki. Jak coś zjem ,bo jeszcze dziś nic nie jadłam poza batonikiem i kilkoma herbatnikami to obrobie te fotki ,które ja mam.Od razu pisze ,że mam niewiele:-(. Klaudia dzięki za rady zdjęciowe i przebiegowe oraz trening frizbowy:multi:
×
×
  • Create New...