Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. już się zameldowałam, zagapiłam się trochę skubiąc westa, ale zdążyłam.
  2. Psi rodzinny piknik cuuuudnyyyyy!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. Więcej będzie jak porobię zdjęć, teraz jestem zajęta. Dzięki!:lol:
  4. A teraz zaaresowałaś i zaszelciakowałaś Flaire:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='Anza&Hacker']hahaha... ale fajna sztuczka :evil_lol: [SIZE=1]Jutro Ci odpoweim ok(?), bo już chciała bym iść spać :sleep: , a na odwal to nie ma co pisać ;)[/SIZE][/quote] wiem może niem tyle sztuczka co wyręczanie sie psem:evil_lol::evil_lol: [SIZE=1]ja też już zasypiam Dobranoc szczerze myślałam,że już śpisz;) [/SIZE]
  6. Zaczynamy... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/227/435fff87d17cf121.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/226/fa810a07886cdddc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/281/09f8a82c0627c0e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/281/2b26c2be296272ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/281/bdc31c515ad1f4bb.jpg[/IMG][/URL]
  7. Czyli co nie uważa nas za członka stada? Jak nie to za co? Czytałam,że pies w ludzkim stadzie pozostaje jakby na etapie szczeniaka,bo np. dostarczane mu jest pozywienie nie musi go zdobywać. W jaki sposób to akurat stwierdzenie powoduje cierpienie zwierzęcia w tym wypadku psa??
  8. Strasznie mi się ta fota podoba, sztuczka potem teraz idę z psami.
  9. Bez tylko ja myślałam,że będą chętni a widzę tylko chętną, jedną chętną. Oki wstawię ale jak wrócę z psami, teraz wychodzę na wieczorny spacerek.
  10. [U][I][B][COLOR=Red]B[/COLOR][COLOR=Blue]R[/COLOR][COLOR=Yellow]A[/COLOR][COLOR=SeaGreen]W[/COLOR][COLOR=Magenta]O D[/COLOR][COLOR=SeaGreen]I[/COLOR][COLOR=Cyan]U[/COLOR][COLOR=Purple]K[COLOR=Sienna]E[/COLOR][/COLOR][COLOR=Blue]![/COLOR][COLOR=Red][COLOR=Blue]![/COLOR]!![/COLOR]![COLOR=DarkRed]![COLOR=Yellow]!![/COLOR][/COLOR]![COLOR=Green]![COLOR=SandyBrown]![/COLOR]![/COLOR][COLOR=DarkOrchid]!![/COLOR][/B][/I][/U]
  11. [quote name='Mudik'] [B]I... mam jeszcze nową sztuczkę Sikry, ale to jak będą chętni.[/B][/quote] [COLOR="LightBlue"]+10 znaków[/COLOR]
  12. Tinka oboje na tej focie mają głupie miny,zwłaszcza Vic:evil_lol::evil_lol:
  13. Biało-czarna to miniatura a Monia miała nią być?:evil_lol::evil_lol: Lara ,daj spokój bo pańcia zawału dostanie,jejejej:-o:roll::shake: dobrze, ze juz sytuacja opanowana, uff:p
  14. To czekam,możesz dzwonić 022- 251-33-78 Im szybciej dasz znać tym lepiej,bo nie moge zagwarantować,że jutro się ktoś na weekend nie będzie pisał.
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/226/df3ec96d14c4ddf9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/226/d78d26f426e3dd1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/226/97731dec83d573f2.jpg[/IMG][/URL] I... mam jeszcze nową sztuczkę Sikry, ale to jak będą chętni.
  16. [url]http://images33.fotosik.pl/281/b37e487d14a9d6d8.jpg[/url] Jejuuuuuuuuuuuuuuuu, jaki cudny kolor, Aaaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. I znowu Delik [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/228/f85201329b98587f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/226/9eb3034b735e24ee.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/227/1574c94eed219bbd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/281/a0f1e5d3e87e3d30.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/280/4d33ebefff296a28.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/227/599c60dfa953668f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/227/73db4d895466738a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/226/6ddd652b89019044.jpg[/IMG][/URL] Sztuczka "lapki" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/281/174384f75363a925.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/281/b71badf503be7785.jpg[/IMG][/URL]
  19. i Victor [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/226/8551a76715213aa7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/226/1b5930a121ad3a7c.jpg[/IMG][/URL] Dawno nie ćwiczyłam sztuczki Ucisz. Victor tego zbytnio nie lubi. No bo nie przepada za pacaniem go po głowie przez inne psy, nawet jeśli to jest Sikra. I oto efekt [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/226/685f933eea088262.jpg[/IMG][/URL] Przez to Sikra bała sie połóżyć mu łapę na pysku [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/280/083e9591fbfcc4b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/281/959a1636b2505158.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/226/d9c591f2d5ce5c97.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/281/d4459b572edacd55.jpg[/IMG][/URL] Jaki tata taki... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/281/cfb2bd24d64fd6bc.jpg[/IMG][/URL] ...syn:evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/281/cf9ccc32067c3f32.jpg[/IMG][/URL] Przybijanie piątki Sikra [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/281/a1b1f7bc55f1e0ae.jpg[/IMG][/URL]
  21. [url]http://images26.fotosik.pl/227/139da2a8eefd781c.jpg[/url] To jest odpowiedź na Twoje pytanie [B]Anza[/B]. [B]Magda [/B]to prawda,obecnie wielu szkoleniowców to przyznaje i już nie twierdzi,że nie należy tylko ,że to pogłebia więź z psem. Pies tworzy z nami stado ,w którym jest wprawdzie niżej ale właśnie szczeniaki z wilczego stada śpią razem z dorosłymi. Także jak najbardziej jest to ok, byle by nam ustępował pies miejsca, ja lubię jak mnie dogrzewają,zmarźluch jestem. [B]Poświato[/B] to na kiedy na piątek ,czy sobotę(oba dni mam wolne, na razie;-) )
  22. Czyli na spis można liczyć po 20-tym?
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/227/98e03efcbe569979.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/226/9cb2ba2cbdb46ac5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/226/e169c1f285a9c4f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/227/139da2a8eefd781c.jpg[/IMG][/URL]
  24. [B]Cimi [/B]:Rose:, [B] Poświato[/B] sprawdzę i napiszę, nie mam pod ręką zeszytu,ale chyba będzie można w piątek lub sobotę, [B] Anza[/B] Pudło:lol::evil_lol: To teraz kolejne foty [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/281/10a93641903ad12c.jpg[/IMG][/URL] Deliemu też ładnie w biało czarnym kolorze;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/226/d11e6edd0ed08eec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/281/3cbbb30f4ec23648.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/227/301f75bf279cf427.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/227/f19a8e21308f1544.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...