Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. tarzanka c d [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/70/a000178452aa4344med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/70/adfe26b79f389792med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/70/879b6b2861baa3e2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/66/397b26457a44562emed.jpg[/IMG][/URL] I Vic raz jeszcze;-):loveu::loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/23b7628131e08130med.jpg[/IMG][/URL]
  2. Obiecałam to daję. Najpierw Sikurka po kąpieli [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/66/d78c603b5b2c6cc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/70/3a29598698e45fb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/93c0d93c4f322603med.jpg[/IMG][/URL] Vicowe tarzanko śnieżne:evil_lol::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/66/51bb736218b074b9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/70/f095e49f20d28267med.jpg[/IMG][/URL]
  3. [B]deer [/B]mnie ubiegła, to teraz tylko bezprzewodowy internet mobilny i wieści z wystaw możesz nadawać na bieżąco. [B]WITAJ ASIUUUU!!!!!![/B] :laola::multi::bigcool::bigcool::bigcool: BRAWO MODEST!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::bigcool::bigcool::ylsuper::klacz::klacz::laola::laola: A dla KICIA:glaszcze::glaszcze::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: BTW Czytałaś o Sabince?
  4. hahhahah to co Straz Miejska będzie z czytnikami jeździć i piesy sprawdzać?
  5. Frizbowe statyczne, bo w ruchu nie mam szans sama zrobić, Tobie zaniemogła sucz, a ja już własciwie nie mam dysków, najlepiej się trzyma ten pierwszy kupiony CS, reszta to już flaki, a fotki będą tez domowe z włażenia do miski:eviltong:;) Dobranoc!
  6. Miałam to zacytować,że fajowe, [url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4139.jpg[/url] ale ta mina bije wszystko, padłam i minie trochu czasu nim się podniosę:crazyeye::crazyeye::loveu::loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::modla::modla::modla: [url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4186.jpg[/url]
  7. Zrobiłam przelew, jak będę mogła to się zjawię.
  8. Kojarzy mi się z norweskimi fiordami, a Buck widzę, tez jak moje czarnulki kocha tarzanko w sniegu, piękne:loveu::loveu: [url]http://i44.tinypic.com/34ytxed.png[/url] Też czekam na więcej.
  9. Aga Wszystkie niesamowicie słodkie, ale mój ulubieniec to ten biały z czarnym prawym uszkiem:loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='Bzikowa']Hihi ale się Deli awanturuje o smaczka na filmiku :evil_lol: Obroty super.[/quote] No wiesz, baaa jak miałam żółty serek:evil_lol::evil_lol:. Dzięki! To jak i Ty i Luiza się odezwaliście, nie wspominając Michała, to wkleję jutro świeże fotki śniegowo frizbowe;)
  11. No fakt, właściwie to obroty, hihihihi:evil_lol:, masz rację.:lol:
  12. Czemu ciekawa? Bo zawsze co inny trener to inny trochę styl pracy z psami, jestem ciekawa pomysłów p. Doroty, co nie znaczy,ze nie lubię Jej, bardzo lubię, dlatego też jestem ciekawa;);) Ykhm, to już wszystko wygadał .:eviltong::eviltong: A ja znów nie mam dostępu do Youtube:placz::placz:
  13. Przepięknaa!:loveu::loveu::loveu: [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/dianucha.jpg[/url]
  14. [URL="http://www.youtube.com/watch?v=6z3gWXiPkXM"]YouTube - Skręty w prawo [/URL] :-D
  15. Chyba niepotrzebnie wgrywałam resztę zdjęć na fotosik:shake::cool1:
  16. Jejuuuu jaka cudna czekolada!!:loveu::loveu::loveu: [url]http://img15.imageshack.us/img15/9913/img5347copycm6.jpg[/url]
  17. Afgan i mix fajne, ale spaniel:shake::shake::shake:, niewytrymowana tylna łapa i ta grzywa na głowie:diabloti::angryy: BTW To z Węgier?:razz:
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/66/03d38c03d43b2684med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/65/9335d2063f4acbcf.jpg[/IMG][/URL]
  19. To ja poproszę też o dane do przelewu na PW mogę tylko 10 złotych:oops::oops:, ale też chcę choć mała cegiełkę dołożyć
  20. Przepiękny portret!:loveu::loveu: [url]http://images47.fotosik.pl/68/8cef98a9d9cb5e83.jpg[/url] Ale cudne słonko było:loveu::loveu::loveu:
  21. Jak się już sam super przedziałek robi:razz::razz: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/200367/00000079.jpg[/url]
  22. Cała seria SUUUUPEEERRR! Nie wiadomo które cytować, moze to: [url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4132.jpg[/url] I Lirut wyskakująca z zaspy, miodzio, koffana dziewczynka!:loveu::loveu::loveu:
  23. My też jak dobrze pójdzie dziś się wysyłamy;):multi::multi:
  24. Ale miał na myśli tylko czas do końca lutego, tak kochanie:cool3::cool3::diabloti:, bo zabieram piesy na leśny zimowy spacer, potem precz ze śniegiem i zimą!
  25. Cudnościoweee!!!:loveu::loveu::loveu: [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/KopiaP1100005.jpg[/url]
×
×
  • Create New...