-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
tarzanka c d [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/70/a000178452aa4344med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/70/adfe26b79f389792med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/70/879b6b2861baa3e2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/66/397b26457a44562emed.jpg[/IMG][/URL] I Vic raz jeszcze;-):loveu::loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/23b7628131e08130med.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Obiecałam to daję. Najpierw Sikurka po kąpieli [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/66/d78c603b5b2c6cc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/70/3a29598698e45fb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/93c0d93c4f322603med.jpg[/IMG][/URL] Vicowe tarzanko śnieżne:evil_lol::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/66/51bb736218b074b9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/70/f095e49f20d28267med.jpg[/IMG][/URL] -
[B]deer [/B]mnie ubiegła, to teraz tylko bezprzewodowy internet mobilny i wieści z wystaw możesz nadawać na bieżąco. [B]WITAJ ASIUUUU!!!!!![/B] :laola::multi::bigcool::bigcool::bigcool: BRAWO MODEST!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::bigcool::bigcool::ylsuper::klacz::klacz::laola::laola: A dla KICIA:glaszcze::glaszcze::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: BTW Czytałaś o Sabince?
-
hahhahah to co Straz Miejska będzie z czytnikami jeździć i piesy sprawdzać?
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Frizbowe statyczne, bo w ruchu nie mam szans sama zrobić, Tobie zaniemogła sucz, a ja już własciwie nie mam dysków, najlepiej się trzyma ten pierwszy kupiony CS, reszta to już flaki, a fotki będą tez domowe z włażenia do miski:eviltong:;) Dobranoc! -
Miałam to zacytować,że fajowe, [url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4139.jpg[/url] ale ta mina bije wszystko, padłam i minie trochu czasu nim się podniosę:crazyeye::crazyeye::loveu::loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::modla::modla::modla: [url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4186.jpg[/url]
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Mudik replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Zrobiłam przelew, jak będę mogła to się zjawię. -
Kojarzy mi się z norweskimi fiordami, a Buck widzę, tez jak moje czarnulki kocha tarzanko w sniegu, piękne:loveu::loveu: [url]http://i44.tinypic.com/34ytxed.png[/url] Też czekam na więcej.
-
Aga Wszystkie niesamowicie słodkie, ale mój ulubieniec to ten biały z czarnym prawym uszkiem:loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Bzikowa']Hihi ale się Deli awanturuje o smaczka na filmiku :evil_lol: Obroty super.[/quote] No wiesz, baaa jak miałam żółty serek:evil_lol::evil_lol:. Dzięki! To jak i Ty i Luiza się odezwaliście, nie wspominając Michała, to wkleję jutro świeże fotki śniegowo frizbowe;) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
No fakt, właściwie to obroty, hihihihi:evil_lol:, masz rację.:lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Czemu ciekawa? Bo zawsze co inny trener to inny trochę styl pracy z psami, jestem ciekawa pomysłów p. Doroty, co nie znaczy,ze nie lubię Jej, bardzo lubię, dlatego też jestem ciekawa;);) Ykhm, to już wszystko wygadał .:eviltong::eviltong: A ja znów nie mam dostępu do Youtube:placz::placz: -
Przepięknaa!:loveu::loveu::loveu: [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/dianucha.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=6z3gWXiPkXM"]YouTube - Skręty w prawo [/URL] :-D -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Chyba niepotrzebnie wgrywałam resztę zdjęć na fotosik:shake::cool1: -
Jejuuuu jaka cudna czekolada!!:loveu::loveu::loveu: [url]http://img15.imageshack.us/img15/9913/img5347copycm6.jpg[/url]
-
Afgan i mix fajne, ale spaniel:shake::shake::shake:, niewytrymowana tylna łapa i ta grzywa na głowie:diabloti::angryy: BTW To z Węgier?:razz:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/66/03d38c03d43b2684med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/65/9335d2063f4acbcf.jpg[/IMG][/URL] -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Mudik replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
To ja poproszę też o dane do przelewu na PW mogę tylko 10 złotych:oops::oops:, ale też chcę choć mała cegiełkę dołożyć -
Przepiękny portret!:loveu::loveu: [url]http://images47.fotosik.pl/68/8cef98a9d9cb5e83.jpg[/url] Ale cudne słonko było:loveu::loveu::loveu:
-
Jak się już sam super przedziałek robi:razz::razz: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/200367/00000079.jpg[/url]
-
Cała seria SUUUUPEEERRR! Nie wiadomo które cytować, moze to: [url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4132.jpg[/url] I Lirut wyskakująca z zaspy, miodzio, koffana dziewczynka!:loveu::loveu::loveu:
-
My też jak dobrze pójdzie dziś się wysyłamy;):multi::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ale miał na myśli tylko czas do końca lutego, tak kochanie:cool3::cool3::diabloti:, bo zabieram piesy na leśny zimowy spacer, potem precz ze śniegiem i zimą! -
Cudnościoweee!!!:loveu::loveu::loveu: [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/KopiaP1100005.jpg[/url]