Mój kotek jest na tyle bezczelny,że jak ktoś je siedząc na kanapie czy fotelu to on wskakuje na oparcie i maca ci z tyłu łapką po talerzu w nadziei,że coś mu sie nadzieje na pazur do tego sie ślini więc ci jeszcze kapie na ramie i głowe:shake: w skrócie;smacznego:evil_lol: