oki ja obiecuje ze kupie w poniedzialek!!! teraz na koncie net mam 9zlotych-musze najpierw przelac z innego banku jak wplyna to foteczki Syneczka wykupie!!!!!
:megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin:
jajku dlaczego ja sie tak stresuje???? no nie wiem AZ takie emocje:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
kropka umie warczec!!! ulala... w koncu byla w boksie z WIELOMA psami-hmmm 8?? 9???ich bylo??? a moze tylko 6 ale sie tak wiercily;) wiec jakos niesmialo ale zawsze musiala o siebie walczyc;)
COLA i FANTA sliczne maluszki-szukajcie domkow;)
lepiej juz....zeby byl czas na sprawdzanie domku...lepiej niech ludzie chetni na psieki poczekaja-wtedy bedzie pewniej ze to nie chwilowa zachcianka-wiecej czasu na przemyslenie sprawy;)
no Monito!!!! musza byc fotki!!!! dziewczyny pewnie padniete-biedne taka trase zrobily...i to z 'atrakcjami' ;)
Pyzy nie da sie nie kochac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cioteczki szleja teraz na punkcie kropeczki!!!! gdzie ogloszone sa maluszki?????? ja mam full chetnych na imbirka-moge kilku podeslac-ale w wiekszosci to Poznan chc tez czasem zagraniczni!!! a Imbir ma tylko allegro....
z Pyzy klak sie sypie koszmarnie:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: dredy same wypadaja...pelno martwej siersci...chyba bedzie trzeba tak jak Miska na bardzo krotko maszynka...:shake: :shake: :shake:
juz sie jej doczekac nie moge w noeaj fryzurce:loveu: :loveu: :loveu:
ciesze sie ze kropeczka jest u ciebie;) lepiej trafic nie mogla...
ta ranka-nie jest to ropomacicze bo wycieli jej wszystko-chyba raczej zle zagojona ranka??? biedna kropeczka pewnie boli troszke;)
jak wyciagalam pyze to w schronie byla w boksie sunia ktora przeszla kastracje 2dni wczesniej...troche szybko jak na brudny boks:( ale tam jest tyle psow ledwo gdzie palec upchnac...
jeszcze ich nie ma???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
monita-wez z decyzja poczekaj do jutra;) chyba teraz do fryzjerki i tak nie zadzwonisz;)
a kapiel to pewnie nawet dzis w nocy Pyzie zafundujesz;) albo bedzie spala na balkonie;) hehe choc ja z nia wytrzymalam;)