[quote name='magda_drakkar']
Co za dużo to niezdrowo:cool3::evil_lol:
Ja piszę test na drakusiowe urodziny:roll:
Dzisiaj byliśmy na wizycie kontrolnej u weta i jak sam powiedział anybiotyk powoli robi swoje:multi: Teraz robimy kilkudniową przerwę w zastrzykach i znowu jedziemy się pokazać weterynarzowi. Drakuś miał jeszcze osłuchiwane serducho, sprawdzane oczy i uszy, wszystko jest w porządku, w sercu nie słychać żadnych szmerów:):)[/quote]
Kochana niemam wyjscia :diabloti: A co do weta - nierobisz mu badan na zdrowe serce dysplazje itd.? Czy to Cockerom jest zbedne xD