Jump to content
Dogomania

Coffee&Nera

Members
  • Posts

    3155
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Coffee&Nera

  1. [IMG]http://i42.tinypic.com/1z1tq1t.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2ppbvw0.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/28tubna.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/28cki1d.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/208h0ft.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i42.tinypic.com/2mf128p.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2usiywo.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/5yxp1c.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/149z62p.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/14e72uh.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i41.tinypic.com/ictnyx.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/jifigk.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2ch7tic.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/fp5jyc.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/357ozzs.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i44.tinypic.com/2pzbigl.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/29ndudl.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/k3m3va.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2a4rck4.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/291knc1.jpg[/IMG]
  5. Wrócilysmy :multi::multi::multi: Jest około 200 zdjęć hmmm ile wstawic? Z 5 :lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:? Nie no wybiore najladniejsze i niewiem czy wszystkie naraz wrzucać czy ratalnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='Mysha792']to my nie zamawialiśmy, tylko na miejscu w zoologicznym wygrawerowałam, zachcianka mojej mamusi, bo bardzo jej sie spodobały, tłukłam jej do głowy, że za taką cene będzie miała 3 takie kosteczki, nie... ona swoje :shake: no ale identyfikatorek bardzo wytrzymały, mamy go juz chyba 2 lata i nic sie z nim nie dzieje, wszelkie inne to sie albo odkręcają, albo zrywają.[/quote] Wiesz co to nijak ma sie do tego jaki identyfikator jak z pomysłem i stabilnością się go nie upnie :evil_lol: Chociaż sa identyfiatory ktore poprostu po jakims czasie znikają tzn. napisy zmazują sie poprzez działania atmosferyczne... Wasza obroża jest swietna- to ta rogz z lini gumowej jak ja to nazywam? Piękna naprawde :loveu:
  7. Piękne obróżki, mi jednak z hiltona podobaja sie 2 wzory gdzie nijak na nas znalesc nie mozemy ;) Jednak no mamy juz lekkie odpychanie od tych obrozy- latwo sie rozpina zacisk- nie to co w rogzie- ile ja musze energi wlozyc zeby sie nierozpiął :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wy macie jakiegos rogzika? :evil_lol: Wpadajcie tam czasami do nas dzisiaj beda nowe zdjecia tylko czekam aż słonce ładnie wstanie i wtedy pojdziemy na psie harce:multi:
  8. Byłamz nia na intensywnym spacerku + jogging 1km :cool3::cool3::cool3: Dla niej to jest wiele wiec biedna padla. My juz po 1 spacerku, oczywiscie Nera pokradla panu sprzataczowi sprzatacze rękawiczki i uciekala z nimi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Czekam na slonce okolo 8-9 mi sie cudowne sloneczko pokaze wiec pojdziemy na podworko :multi::multi::multi:
  9. My zamówilysmy identyfikatorek pewnie jutro do nas przyjdzie tyle ze my nie quicktag tylko zwykle z allegro :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Dziewuszki dzisiaj zmęczone - ta jak padła tak spi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale jutro obiecuje spooroo foteczek o ile chcecie nas ogladac :oops: Że ja was fotkami Nery niemecze :evil_lol:
  11. [quote name='Ania!']Dla nas tylko wtedy, kiedy nie będą za bardzo strzelały petardy.:placz: Na szczęście Lenka, kiedy huki są dalej, potrafi już je ignorować i bawić się dalej. :multi:[/quote] Nera je totalnie ignoruje- nieraz sie za siebie obejrzy ale nic wogole sobie nierobi z tego ;)
  12. [quote name='joanika']zrobie dokładnie to samo co Ty :lol:[/quote] 15zł za caly rok za tak świetna gazete to niewielki wydatek a gazeta cudowna :multi::multi::multi:
  13. Madziu bedziesz na Rzeszowie i Jarku? I czy sie wybierasz na na zlocik :cool3:? Bo ja planuje a jestem w tym zielona musze miec mentora i ciebie za niego wybralam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Ania!']No to dzisiaj domowe, a jutro spacerowe :multi:[/quote] Jak księżna sie obudzi to porobie ;) A na jutro i pojutsze i popojutsze cudowna pogoda sie zapowiada :multi::multi::multi: To cos dla nas :multi:
  15. [quote name='Ania!']Że tak cichuteńko zapytam [B][SIZE=4]Będą zdjęcia? :hmmmm:[/SIZE][/B][/quote] Domowe co najwyzej bo na slonce niezdazylam :placz: ale jutro napewno beda oby sloneczko z rana nam dopisalo :multi::multi::multi:
  16. [quote name='Cambel&Megi']Tak, jak będzie zmęczona, będzie leżeć, nasmarować opuszki, i czekać, aż choć trochę wchłonie, np. miziając po brzuszku :) no i jak poliże, to nic się nie stanie. ;)[/quote] Napewno sprobojemy nawet dzisiaj po spacerku :cool3:
  17. [quote name='Cambel&Megi']Ubranko ubrankiem, ale w szkolenie warto zainwestować. Hmm może linomag, albo oliwa z oliwek?[/quote] Po sylwestrze bede dzwonila ;) Oliwa z oliwek? a jak to aplikowac- wcierać w łapki?
  18. Ja jutro kupuje i od przyszlego roku prenumerata :multi:
  19. Wiesz Kamila szkoda mi 56zł na kubraczek... można nawet kogos poprosic zeby ci uszyl i to wyjdzie 20zł a nie 56 + przesylka. Co do butow- u nas jest tak ze ta sól okropnie miedzy lapy wlazi, gryzie ją to i kuleje, wazelina totalnie nic niedaje :roll:
  20. [quote name='Ania!']Tylko ostrożnie, najlepsze są takie nożyczki zaokrąglone na końcach. Wiem, że niektórzy korzystają też z maszynki ale dla mnie nożyczki są lepsze.[/quote] No ja wlasnie takie mam zaookraglone :evil_lol: Dzisiaj piekne slonce- jezeli zdaze wrocic z zakupow zapewne wyjde z Nera i aparatem :multi:
  21. [quote name='Ania!']Dlatego ja się cały czas zastanawiam nad butami dla psa. :eviltong: Ale chyba zimy nie będzie, więc mam czas do przyszłego roku :evil_lol: Na razie wystarcza powycinanie włosów pomiędzy poduszkami i porządne nakremowanie.[/quote] Ja bym i buty kupila ale niemam bladego pojecia jak sa liczone te rozmiary :oops: Co do wycinania- sproboje ;)
  22. [quote name='Owczarkowa'][CENTER] Może jakieś ubranko jej warto by było kupić? [/CENTER] [/quote] Myśle nad poproszeniem mamy chłopaka o uszycie z polarku takiego kubraczka bo jak widzialam ceny no... troche ludzie chcą za takie coś a ja na to niemam aż tyle :roll:
  23. [quote name='Mysha792']Talia, bodajże jak dobrze pamiętam to dwa ziewy ;) oj ile byśmy tłuszczyku oddały :razz: dzisiaj kupilam jej też puszki RC obesity + dostane od weta dwie puszki Puriny OM za darmo :cool3: Ostatnie dni są strasznie dziwne... Dziś na mojej wycieraczce spał jakiś pies, kilka dni temu przez pewien czas latał za nami przyjaźnie nastawiony wilczur, który za wszelką cenę nie chciał się odczepić i nawet był zdolny obskakać samochód mojego taty. Do tego wszelkie znane i nie znane mi psy wchodzą do mojego ogródka i go dewastują :placz: Nie mam ogrodzenia od strony sąsiada (od końca wakacji), a on też nie ma kawałka ogrodzenia i psy sobie wlatują do nas kiedy tylko chcą. Nie wiem co sobie ubzdurały, wcześniej tak nie było... Co zrobić? nie wiem, mam nadzieje że sobie odpuszczą. :shake:[/quote] Ja tak mam z kotami- co rusz widze jakiegos na swojej wycieraczce- Nera sie ich boi, ja sie ich boje wiec tez jest to utrudnienie
  24. Czy ja wiem- dalabym ci i tak 14 ze zdjecia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. Licze że socjalizacje przeprowadzimy same- zarowno do kotow jak i psów Nera sie zaczyna przełamywac- powinnysmy wszystko poprobować same bo niestety niemam na to pieniedzy inaczej tego nazwać niemożna. Dzisiaj okropnie na - w Rzeszowie Nera wyjść niechciała tylko swoje potrzeby i do domciu. Musimy się przyzwyczajać do takich mrozow, pozatym mam wrażenie ze wazelina NIC niedaje :roll:
×
×
  • Create New...