-
Posts
3155 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Coffee&Nera
-
[quote name='Mysha792']to my nie zamawialiśmy, tylko na miejscu w zoologicznym wygrawerowałam, zachcianka mojej mamusi, bo bardzo jej sie spodobały, tłukłam jej do głowy, że za taką cene będzie miała 3 takie kosteczki, nie... ona swoje :shake: no ale identyfikatorek bardzo wytrzymały, mamy go juz chyba 2 lata i nic sie z nim nie dzieje, wszelkie inne to sie albo odkręcają, albo zrywają.[/quote] Wiesz co to nijak ma sie do tego jaki identyfikator jak z pomysłem i stabilnością się go nie upnie :evil_lol: Chociaż sa identyfiatory ktore poprostu po jakims czasie znikają tzn. napisy zmazują sie poprzez działania atmosferyczne... Wasza obroża jest swietna- to ta rogz z lini gumowej jak ja to nazywam? Piękna naprawde :loveu:
-
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
Coffee&Nera replied to Foxowa's topic in Galeria
Piękne obróżki, mi jednak z hiltona podobaja sie 2 wzory gdzie nijak na nas znalesc nie mozemy ;) Jednak no mamy juz lekkie odpychanie od tych obrozy- latwo sie rozpina zacisk- nie to co w rogzie- ile ja musze energi wlozyc zeby sie nierozpiął :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wy macie jakiegos rogzika? :evil_lol: Wpadajcie tam czasami do nas dzisiaj beda nowe zdjecia tylko czekam aż słonce ładnie wstanie i wtedy pojdziemy na psie harce:multi: -
Byłamz nia na intensywnym spacerku + jogging 1km :cool3::cool3::cool3: Dla niej to jest wiele wiec biedna padla. My juz po 1 spacerku, oczywiscie Nera pokradla panu sprzataczowi sprzatacze rękawiczki i uciekala z nimi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Czekam na slonce okolo 8-9 mi sie cudowne sloneczko pokaze wiec pojdziemy na podworko :multi::multi::multi:
-
My zamówilysmy identyfikatorek pewnie jutro do nas przyjdzie tyle ze my nie quicktag tylko zwykle z allegro :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
"PIES" - Kwartalnik Związku Kynologicznego w Polsce
Coffee&Nera replied to gwiezdny-wyslannik's topic in Czasopisma
[quote name='joanika']zrobie dokładnie to samo co Ty :lol:[/quote] 15zł za caly rok za tak świetna gazete to niewielki wydatek a gazeta cudowna :multi::multi::multi: -
Madziu bedziesz na Rzeszowie i Jarku? I czy sie wybierasz na na zlocik :cool3:? Bo ja planuje a jestem w tym zielona musze miec mentora i ciebie za niego wybralam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
"PIES" - Kwartalnik Związku Kynologicznego w Polsce
Coffee&Nera replied to gwiezdny-wyslannik's topic in Czasopisma
Ja jutro kupuje i od przyszlego roku prenumerata :multi: -
[quote name='Ania!']Tylko ostrożnie, najlepsze są takie nożyczki zaokrąglone na końcach. Wiem, że niektórzy korzystają też z maszynki ale dla mnie nożyczki są lepsze.[/quote] No ja wlasnie takie mam zaookraglone :evil_lol: Dzisiaj piekne slonce- jezeli zdaze wrocic z zakupow zapewne wyjde z Nera i aparatem :multi:
-
[quote name='Ania!']Dlatego ja się cały czas zastanawiam nad butami dla psa. :eviltong: Ale chyba zimy nie będzie, więc mam czas do przyszłego roku :evil_lol: Na razie wystarcza powycinanie włosów pomiędzy poduszkami i porządne nakremowanie.[/quote] Ja bym i buty kupila ale niemam bladego pojecia jak sa liczone te rozmiary :oops: Co do wycinania- sproboje ;)
-
[quote name='Mysha792']Talia, bodajże jak dobrze pamiętam to dwa ziewy ;) oj ile byśmy tłuszczyku oddały :razz: dzisiaj kupilam jej też puszki RC obesity + dostane od weta dwie puszki Puriny OM za darmo :cool3: Ostatnie dni są strasznie dziwne... Dziś na mojej wycieraczce spał jakiś pies, kilka dni temu przez pewien czas latał za nami przyjaźnie nastawiony wilczur, który za wszelką cenę nie chciał się odczepić i nawet był zdolny obskakać samochód mojego taty. Do tego wszelkie znane i nie znane mi psy wchodzą do mojego ogródka i go dewastują :placz: Nie mam ogrodzenia od strony sąsiada (od końca wakacji), a on też nie ma kawałka ogrodzenia i psy sobie wlatują do nas kiedy tylko chcą. Nie wiem co sobie ubzdurały, wcześniej tak nie było... Co zrobić? nie wiem, mam nadzieje że sobie odpuszczą. :shake:[/quote] Ja tak mam z kotami- co rusz widze jakiegos na swojej wycieraczce- Nera sie ich boi, ja sie ich boje wiec tez jest to utrudnienie
-
Czy ja wiem- dalabym ci i tak 14 ze zdjecia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Licze że socjalizacje przeprowadzimy same- zarowno do kotow jak i psów Nera sie zaczyna przełamywac- powinnysmy wszystko poprobować same bo niestety niemam na to pieniedzy inaczej tego nazwać niemożna. Dzisiaj okropnie na - w Rzeszowie Nera wyjść niechciała tylko swoje potrzeby i do domciu. Musimy się przyzwyczajać do takich mrozow, pozatym mam wrażenie ze wazelina NIC niedaje :roll: