Bo narazie piesek niejest mój :P Jest tak do polowy- jest na umowe, czyli na słowo jest mój ale mieszka jeszcze u swego wlasciciela zanim do mnie przyjdzie muszą byc zmiany w mieszkaniu :D:D Wiec sobie poczekasz, a czemu ty tak malo zdjęć Fiony dajesz?