Moi znajomi mają domek na wsi. Obok nich mieszka facet, który...wiesza swoje psy. Dzis dostałam telefon,że wczoraj znowu to zrobił-powiesił suczkę, którą miał 3 lata.
Chcę coś zrobić, żeby facet dostał za swoje. Policja wiejska nie reaguje, śmieją się z takich spraw. Co zrobiC?Nie może znowu mu to ujść płazem.