-
Posts
782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by niunia32
-
[quote name='emdziolek']No u mnie Vega to tez zapiera sie 4 łapkami przed wanną:P ostatnio weszła do rzeki ale było straaasznie gorąco( weszła dosłownie na chwilkę i wyszła) :P [COLOR="Red"][SIZE="4"]no, mój to by raczej nie chciał wyjść, ale taki jego urok - kocha wode :)[/SIZE][/COLOR] A twój piesio cuuudak:cool3:[/QUOTE] dziękuję bardzo :)
-
[img]http://img527.imageshack.us/img527/7241/27maj041mba7.jpg[/img] ile czułości w tym przywitaniu :) ohhh te dogi... :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Dobcia']Dzięki, ale już mi się nie chce... A kompusia wyłączyć nie mogę, bo jak będę pisać?:cool3: A to, że na dogo wejde dla odprężenia, to przecież nic takiego:evil_lol: To z Tajfunka taki myśliwy jest? :mad: Hehe, chociaż Negro jak ma zły dzień, to obszczekuje ptaszki na winogronie koło domu, bo mu za głośno ćwierkają, ale nigdy nie próbuje ich łapać;)[/QUOTE] Tajfek to chyba je chce pogonićtylko (mam taką nadzieję) na szczęście jeszcze nic nie złapał.. :) noo u mnie to też tak, tu na chwile na dogo, tu jeszcze coś sprawdzić a potem ta chwila przeradza się w duuuużą chwilę i już wieczór
-
[quote name='akard']Ona od małego tym językiem podłogi sięgała :evil_lol: :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] no to pomaga przy sprzątaniu :) :P [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4948/27maj011mrh9.jpg[/IMG] słodkości :loveu: [img]http://images20.fotosik.pl/393/42f5de421c629391.jpg[/img] suuuper!!!
-
[B]emdziolek[/B] Witaj w naszej galerii :) Tajfek w jeziorze czuje się jak ryba w wodzie (a sprobuj go do wanny włożyć, zapiera się wszystkimi 4 lapami) do Ciebie już lecimy :) [B]Dobcia[/B]no to gratuluje. jeszcze tylko jedno zostalo. a ja chyba skorzystam z chwilowo wolnego pokoju i sie poucze. ale chyba musiałabym wyłączyć korki, bo mnie komp będzie korcić :P Tajfek mnie kiedyś pociągnął bo zobaczył wróbelka i chciał lecieć za nim... eh...
-
[CENTER][quote name='monia&Tofi'] [SIZE="4"][COLOR="Red"]kotek troszkę wystraszony...[/COLOR][/SIZE] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5723/dscn0045gk1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/9599/rscn0140tn5.jpg[/IMG][/URL] [COLOR="Red"][SIZE="4"]jakby tu zapolować na tego psa?? :)[/SIZE][/COLOR] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/3434/dscn0101nz9.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [img]http://img72.imageshack.us/img72/4220/dscn0022hx1.jpg[/img] ale ten kiciuś kochany :loveu:[/CENTER]
-
[quote name='a_ga.isk']Nie było zltu żadnego ;) Co wieczór poprostu wychodzimy sobie razem na spacer ;) W grupie raźniej :eviltong:[/QUOTE] no tak, w grupie raźniej :) ale fajnie się macie, że tak możecie pochasać z innym psiakami :)
-
[B]akard[/B] dziękuję :) a pływak to chciał mi kaczkę na dzisiaj na obiad chyba upolować :P a co do rodzin kaczuszkowatych to było pelno takich :loveu: niektóre kaczuszki były mniejsze (niestety nie udało mi sie ich cyknąć bo Tajfek je wysrtaszył :/ ) [B]haska_12[/B] a u nas dzisiaj w miare gorąco. brak ochoty na dłuższe spacery ze strony Pani, choć Tajfek by z miłą chęcią poszedł najlepiej to do jeziora :) a mnie niestety czeka nauka na kolosa :/ ale mam lenia
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
niunia32 replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[quote name='despera']Nie ma to jak stara zniszczona(najlepiej własnozębnie;)) piłka:evil_lol: Skąd ja to znam:D Kwiatuszki cudne:loveu:[/QUOTE] zgadzam sie w zupełności -
[img]http://images20.fotosik.pl/392/b57f29f6be9ae1bb.jpg[/img] jakie kochane oczka :loveu: [img]http://images20.fotosik.pl/392/3cd2deee97cfba3d.jpg[/img] wylegiwanko na trawce :) hihihi [img]http://images20.fotosik.pl/392/0219755dc2960838.jpg[/img] jeszcze trochę i na łapkach jak Mose stanie to będzie taki jak Karunia :loveu:
-
[quote name='haska_12'][IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/3-1.jpg[/IMG] Ćwiczy równowage.. :D[/QUOTE] hehe, nooo :) a żeby wlażł na to drzewo i zrobić mu zdjęcie byłi potrzebni na tych drewienkach wszescy obecni na spacerze, czyli ja i i moi rodzice :) hihihi dobrej nocy życzym :) :*
-
Mała Biała z napędem na cztery łapy i Kłapouchy...
niunia32 replied to WinterGirl's topic in Galeria
dobrej nocy życzymy zarówno Cleosi i Teddiemu jak i ich kochanej Karince :* -
[quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]Urocze ujęcia, okolica i Tajfek[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]pływamy pieskiem...[/FONT] [FONT=Comic Sans MS][IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/20.jpg[/IMG][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/something/RULER/bGirl_.gif[/IMG][/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Cleo & WielkoLUD[/FONT][/CENTER][/QUOTE] pływał wtedy kiedy sie dało i ile sie dało. musiał schodzić swoje ciało :) ile radości potem w niego wstąpiło :) fakt, że pogonił kilka kaczek, ale.... wchodził do wody co chwile by popływac :) życzymy dobrej nocy :*
-
Mała Biała z napędem na cztery łapy i Kłapouchy...
niunia32 replied to WinterGirl's topic in Galeria
[img]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/others/DSCN5980copy.jpg[/img] jakie kochane noski!! nic tylko im sie buziaki należa w te czarn noski :loveu: :8 -
[img]http://img521.imageshack.us/img521/4084/odwiedzinyobsessiontoruzu4.jpg[/img] takie dwa małe kucyki kochane :loveu:
-
[img]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/GGG032.jpg[/img] ależ ona się usmiecha :) :) kochana Zuza :loveu: jeszcze raz kochana cioteczko Wszystkiego naj, naj, naj :* :* :*
-
starocie ale jakie fajniusie :) buziaczki w czarny nosalek dla Gizmusia i dla naszej cioteczki :*
-
hej hej!! ile fajnych foteczek!!! [img]http://img176.imageshack.us/img176/6178/img0048go3.jpg[/img] cudaśne!!! ps. co to za zlot piesiów byl?? bo nie wiem czy nie doczytałam czy nie pisało :P buziaki
-
[quote name='a_ga.isk']Też mam zawsze ten dylemat :eviltong: A fotki świetne, zazdroszczę, że Tajfunek pływa... my mamy 15 min do plaży dla psów a Lucca wodu unika jak ognia:angryy: Pozdrawiam ;)[/QUOTE] Tajfek najpierw chodził po słońcu po cieniu, kladł się w każdym kawałku cienia. ale jak doszedł do wody to właził w każde możliwe wejście... chcieliśmy go wykąpać po spacerze ale dla niego wanna to jest najgorższa kara jaka moze być. [B]Dobcia[/B] oj tak, kaczuszki nie były zachwycone widokiem Tajfka w wodzie
-
[quote name='ferraribox'][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/9247/90219hb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7306/70221lh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/5274/80220wp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/1030/100065xi9.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/3079/26a0011zw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4926/160021tp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1858/70030qt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2227/120241cq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/3224/200183jf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7762/110242vk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/360/130240uc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5960/280175un8.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7864/70123ae9.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4030/30a0007xd8.jpg[/IMG][/QUOTE] cudowne fotki!!!
-
hihi kochane dziękuję troszkę sie mi dzisiaj napstrykało fotek i nie wiedziałam które wstawić, więc wstawiłam sporo :) :) buziaki :*
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
niunia32 replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
hihih super zdjęcia! fajna opowieść miłego dnia kochana cioteczko :* -
[CENTER][img]http://www.oaza.lap.pl/urodziny/tort.gif[/img] [COLOR="DarkSlateBlue"]W dniu Twoich urodzin, składam Ci życzenia: aby się spełniły wszystkie Twe marzenia, które są dla Ciebie jak słońce dla świata. Niech szczęśliwie płyną Twe kolejne lata. STO LAT!! naszej kochanej cioteczce!!![/COLOR] [/CENTER]
-
to czekamy na foteczki i zapraszamy też do nas, na porcyjke Tajfowych zdjęć :)