Jump to content
Dogomania

niunia32

Members
  • Posts

    782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by niunia32

  1. czesc kochana! jak mija weekend?? zyczymy sloneczka i zapraszamy do nas na spora ilość foteczek buuuziaczki! :*
  2. [img]http://images20.fotosik.pl/389/ef94def96201ae58.jpg[/img] hmmm ale jej patyk z pyska wychodzi :) fajniusie foteczki :) buziakczi
  3. Gratulacje!!!!
  4. [CENTER][B]nowe foteczki!![/B] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/3-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/4-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/5-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/6.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/9.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/12.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/16.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/17.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/18.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/20.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/21.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/22.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/24.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/25.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/26.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/27-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/28.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/29.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/30.jpg[/IMG] i z innej beczki [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/widoki/1-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/widoki/7.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/widoki/8.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/widoki/10.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/widoki/11.jpg[/IMG] [IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/widoki/13.jpg[/IMG] [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/widoki/23.jpg[/img] [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/widoki/31.jpg[/img] [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/widoki/32.jpg[/img] [img]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/widoki/33.jpg[/img][/CENTER]
  5. [quote name='Elizusiek']A mi się juz troche tęskni za Tajfunkiem....[/QUOTE] tylko pozmniejszam zdjęcia i wruzce świeżutkie zdjęcia Tajfunka
  6. jak tam po impresce?? czekamy na nową porcje fotencji Gizmusia
  7. cześć kochana cioteczko! woadamy sie przywitać i biegniemy dalej :*
  8. [img]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/GGG021.jpg[/img] jaka ona piekna :) :loveu: pozdrawiamy!! ps. [QUOTE].niooooo słonca nie było ale duchota pozostała pancia sie zmachała na spacerku bardziej niz psiok eheheheh[/QUOTE] skądś to znam, tu nas jest to samo
  9. [quote name='zuzolandia'][COLOR=Navy][I][B]Dziendoberek;-) wpadlim sie przywitac po kudłatemu ;-) ehheehhe[/B][/I][/COLOR][/QUOTE] jeee my też się witamy :*
  10. [quote name='Elizusiek'][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/331/da238c7a2c48459b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/387/dcdc13e1ac854943.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ale on jest kochany :) cześc kochana, jak mija dzionek?? miłego popołudnia!!
  11. [img]http://img526.imageshack.us/img526/9669/156xc7.jpg[/img] :loveu: :loveu: ale pomocnik :) [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/9030/147ss6.jpg[/IMG] świetne [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5467/59qo8.jpg[/IMG] hihihi ile kwaitkuf do wąchania!1 pozdrawiamy
  12. [center][B]Dobcia zuzolandia *zaba*[/B] dziękuje kochane cioteczki! :* [B]bGirl[/B] kochana cioteczko nasza, my również tęsknilismy i cieszymy się na odwiedzinki w naszej galerii :* :*[/center]
  13. dziekuje [B]Elizusiek[/B] :*
  14. dzień doberek cioteczko nasza!! życzymy słoneczka i cienia i miłego dnia! :*:*:*
  15. jee kochany duecik się pojawił :) :) :loveu: tulańce dla nich :) pozdrawiamy i miłego dnia kochana
  16. cześć kochane Zuzolki!!!! milego dnia! :)
  17. Ilonko to życzymy miłej zabawy!!!!!
  18. kcoahne dziękuje bardzo za kciuki!!! angielski zaliczony!!!!:multi: :laola: z ćwiczeń mam 3,5 bo zawaliłam kolosa ostatniego a z 2-rocznego egzaminu 4,5 :) :) cieszę się bardzo :) a od 11 czerwca już trudniejsze egzaminy
  19. piekność :loveu: nie umiem sie na patrzec na tych Twoich Czarnoksiężników :)
  20. hej hej! co tam słychać?? jak Lucca?? pozdrawiamy
  21. [img]http://i12.tinypic.com/6fphu1s.jpg[/img] piekne :loveu: z reszta jak wszystkie fotki :loveu: tulanko dla Goffiego
  22. [quote name='Elizusiek']Ten kfiatuszek mi się najbardziej podoba :loveu:[/QUOTE] mnie też, mnie tez :loveu: troszku mnie nie było, ale mam nadzieję ze wybaczysz kochana cioteczko i tu pelno zdjęc, a jakże cudownych :loveu: kaganiec ciekawy :] pozdrawiamy gorąco
  23. [quote name='*Ania...Niuf*']Dobranoc:loveu: będe trzymać kciuki za angielski:p[/QUOTE] przydadzą się :) :* papapa
  24. [quote name='*Ania...Niuf*']No dużo dużo...muszę kupić jakiś spray na kleszcze,moja znajoma kiedyś takie coś kupiła i zero kleszczy,tylko jak to się zwało:hmmmm:[/QUOTE] teraz pelno jest tych specyfikow na kleszcze. Tajfek mial takie kropelki do wcierania - dzialalo przez miesiac. teraz znowu trzeba cos kupic, dzisiaj też mial kleszcze, jednego to nawet nad okiem... ale 7 kleszczy naraz?? strasznie duzoo....biedna Diana
  25. [quote name='Sylwia&westie']boże supeer było!!!!!!!! nie rozpisuje sie zbytnio wiec sobie zobaczcie kogo spotkałam :D [url]http://skocz.pl/pawelpp[/url] jak myślicie kto to jest ?? Paweł z pierwszej miłości !:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ale mamy szczęcie ;d Ja to ta po prawej ;) Jutro napisze cos wiecej i wstawie fotencje ! Paaa idę spsac powoli bo na wycieczce noc była nie od spania :evil_lol:[/QUOTE] no ale Ci sie trafilo :) wyśpij sie i czekamy na foteczki i relacje :*
×
×
  • Create New...