po prostu nikt nie może dostrzec w Kaziu wspaniałego slicznego psiaka, tylko Rudej się udało i nam dogomaniakom, ciesz się ruda że nikt sie nim nie interesuje, będzie twój i tylko twój :)
[quote name='ruda76']w takim razie Mysia -zmieniaj tytuł;) ;)
Najwyzej mnie stary w domu powiesi jak to przeczyta:eviltong:[/quote]
:multi::multi::multi::multi:
tylko żeby potem nie było na mnie :p
:multi::multi::multi::multi:
wow bylo by super bo kruszynka nie zasluguje na klatke i schron, jak magda sie zjawi to na pewno coś na jej temat dopisze bo jest bardziej na bieżąco :)
niunia jest w izolatce, jak ją wypuściłyśmy z klatki to podbiegała do suni obok i chciała sie bawić, ona młodziutka jest wiec zabawy jej w głowie, jak reaguje na większe psy to nie wiem :)
w Pabianicach co rusz jakieś cudo , Lesiu jest przesłodki :loveu:.Ja modliszka mogę poprawić błędy ale talentu literackiego to za grosz nie posiadam :shake: