no i doopcia blada, do schronu żesmy z Francą nie podjechały :shake:, tak to jest jak się mieszka poza Opolem a samochód w naprawie.:mad:
Madziek - ja od poniedziałku mam urlop, napisz może kiedy w tygodniu byś była w schronie, to przyjedziemy z Agata tak na dłużej, kilka godzin, porobić foty psiakom które jeszcze nie mają zdjęć i pospacerować z psiakami !!! Z Basterkiem musze tez wyjść w końcu !!!!