Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Charly: Ale to jest chyba o adopcjach zagranicznych? A ja pytam o adopcje w Polsce, przecież fundacja Pajuni jest polska fundacją. Chyba, ze tytuł co powinniśmy wiedzieć wyadoptując psa poza granice Polski mnie zmylił.
  2. To jasne i oczywiste, użyłam moze złego słowa, ale przecież opłaty sa pobierane. Zatem przykładowo szczeniaka za ile trzeba wykupić, czy jaką opłatę adopcyjną pobieracie- jakiego rzędu jest to kwota? Zatem mogę zobaczyć wzór umowy adopcyjnej dla szczeniaka jeśli dom byłby w Polsce? Czyli by otrzymać odpowiedź muszę sama przyjechać? I czy szczeniaka trzeba odebrać osobiście? Czy jest możliwość sprawdzenia domu, a następnie załatwienia transportu?
  3. [B]Powtarzam pytanie na temat ślepych miotów.[/B] Nie dało by się część sterylek zrobić na koszt gminy? Bo to psy z ulicy prawda?
  4. A ja wczoraj doznałam pozytywnego olsnienia, pewn arodzinka była zachwycona, że moja bokserk ama ogon.;)
  5. Frotka na poważnie chcesz podjąć się takiego zadania?
  6. Słuchajcie, a mozęcie namówić państwa na uśpienie ślpeych miotów, bo z 60 psów zrobi się 100. [B]Ile suczek jest do sterylizacji?[/B]
  7. [quote]KONWALIA Murkamka ['][']['] W Poniedziałek Wielkanocny na Jasnych Błoniach została zagryziona KONWALIA['],była na smyczy z 16-letnim Panem. Briard ,który był sprawcą,był bez kagańca,wyrwał sie ze smyczy, tego samego dnia pogryzł dotkliwie inna jamniczkę... Podobno ma na koncie dużo innych malutkich piesków..... Dlaczego kobieta włascicielka briarda,mieszkanka Gumieniec jeżdzi z tak psychicznie chorym psem na Jasne Błonia?? D L A C Z E G O ???? czy sprawia jej satysfakcję pies który zagryza inne??? KONWALIA była pierwsza merlaczka w mojej hodowli!! Była moją WIELKĄ NADZIEJĄ.... Była wspaniałą ,radosna jamniczką ,która kochała i była kochana prze swoja RODZINĘ.. Płacze za nią dwoje dzieci , dla których była wymarzonym jamnikiem, płacze jej PAŃCIA... Bardzo współczuję chłopcu , który był na spacerze , który ratował swoją ukochana KONWALIĘ, KTÓREMU NIE POMOGŁA WŁASCICIELKA BRIARDA, Chłopcu,który musiał sam zmagac sie z obcym wielkim psem,który natychmiast znalazł sia na pogotowiu,i tam po 15 min, KONWALIA patrząc mu w oczy odeszła za TM..... Dziekuję wszystkim którzy pomogli chłopcu, którzy usiłowali zatrzymac włascicielke briarda, którzy porobili zdjęcia , dali swoje telefony, d z i ę k u ję nie piszcie że była winna:placz::placz: bo mała i z rasy malutkich, ona była szczeniaczkiem, bardzo grzecznym i nie szczekała, nie warczała, jak wachał ja jakis pies była uległa, pokazywała brzuszek szła na smyczy, a chłopiec widzac naprzeciw dużego psa , skręcił w boczna alejkę jak pisze to , to cały czas płaczę, nie moge pogodzic sie z tak bezsensowną smiercią, i cały czas pytanie dlaczego ten pies nie miał kagańca!!! ile psów zagryzł do tej pory?? dlaczego włascicielka przyjezdza 8 km z nim , majac koło domu tereny na spacery/tam nie ma tyle psów/ [FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=black]DLACZEGO ZGINĘŁA KONWALIA[']['][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] Bardzo mi przykro..bosz:-( Baba powinna dostać karę i dożywotni zakaz posiadania psa, pies do uśpienia, jak wdać no nie pierwszy jego taki wybryk...w Polsce jest za dużo bezdomnych psów, żeby cackać się z jednym. No chyba, że Frotka rzeczywiście weźmie go do siebie, tylko nie rozumiem, czemu nie da szansy psom, które siedza w schronisku po 5 lat..ale to nie moja sprawa. Bardzo smutne to wszystko.:-(
  8. Jakieś bazarki, aukcje cegiełkowe by się przydały, napiszcie w tytule, że potrzebna kasa na sterylki- bez tego ani rusz.:shake:
  9. Alegratka zrobiona.
  10. Witam. Ja ponawiam pytania. Ile kosztuje szczeniak u Pani w Polsce i jakie warunki musi spełnić dom w Polsce. Nie rozumiem, czy te pytania sa jakies podchwytliwe?:roll: I co z kojcami, macie już kojce?;)
  11. [quote name='DG32']Rybka co z tobą obijasz się - fot nie wklejasz :mad::mad::mad:.[/quote] pff, jestem tu już tylko dla PwP
  12. [quote name='magda_boston']Szkoda slow na takich ludzi, najmadrzejsi na swiecie, wszystko wiedza lepiej, a tak naprawde nie wiedza nic ... [B]Szkoda tylko zwierzat :-([/B][/quote] Nie rozumiem, akurat tej osobie chodzi głównie o dobro zwierząt.
  13. Kurcze nie myślałam, że to tak się skończy...Magda, a można by ją sprawdzić po za kojcem?
  14. ;)[quote name='Rybka_39']Pajuniu nie odpisujesz mi już na gg więc zapytam tutaj.;) Ile Pani pobiera od szczeniaczka? Opłata jest taka sama dla Polaków i dla Niemców? Bo muszę wiedziec na jakie koszty nastawić przyszły dom, bo miałam kilku chętnych na pieska.;) Szczeniaczkom życzę zdrówka, mam nadzieję, zę cała 5 niedługo wyjdzie na prostą!:loveu: PS Mamusi szczeniaczków życzę by szybko oswoiła się i przekonała do ludzi.:loveu:[/quote] Ponawiam pytanie, oraz jeszcze pytam jakie warunki musi spełnić dom w Polsce? Te pytania nie sa atakiem, to sa zwykłe pytania, na które Pani mi nie chce odpowiedzieć na gg.
  15. Jestem z powrotem, mam pytanie czy Texas nie ojedzie też do Niemczech? Jak nie mogę go dać do gazety.
  16. Jestem, ale w tym tygodniu już nie dam rady ogłoszeń zrobić, pod koniec przyszłego tu przyjdę., chyba, że dacie mi tekst to zrobię z miejsca alegratke
  17. Tekst taki jak na alegratce.;) gumtree tresura animalia petworld oferta giełdaogłoszeń pajeczyna Jutro jeszcze dorobie.;)
  18. Zabieram sie do roboty wreszcie.;) Zaraz zrobię ogłoszenia.
  19. Pajuniu nie odpisujesz mi już na gg więc zapytam tutaj.;) Ile Pani pobiera od szczeniaczka? Bo muszę wiedziec na jakie koszty nastawić przyszły dom, bo miałam kilku chętnych na pieska.;) Szczeniaczkom życzę zdrówka, mam nadzieję, zę cała 5 niedługo wyjdzie na prostą!:loveu: PS Mamusi szczeniaczków życzę by szybko oswoiła się i przekonała do ludzi.:loveu:
  20. [quote name='Zofia.Sasza']Myślę że jednak potrzebna. :loveu: Mamy się zdzwonić dziś wieczór i pogadać. No a gdyby malutka poszła do domku, to mam namierzoną identiko sunię :evil_lol:. W razie co, podmienimy :evil_lol:[/quote] A jaki teks dać? Na alegratce?:multi:
  21. A może jeśli suka jest słaba i chuda to karmić je kilka razy dziennie butelką, a matkaniech karmi tylko np 2-3 razy? Można liczyć na fotki rodzinki, już w normalnych nie barakowych warunkach?
  22. Zosiu- jeśli tak mogę do Ciebie mowić, jeste tak jak obiecałam. Ta alegratka jeszcze potrzebna? Bo widzę, że jest osoba chętna dac domek suni.;)
  23. Ok, a reszta psów pojedzie też tam gdzie szczeniaczki czy do schroniska? No i prosze o odpowiedź na pytanie co do ogloszeń.;)
  24. ;)O ile wiem prywatnych wiadomości gg nie należy umieszczać na forum- tzn ja kiedyś umieściłam i kazano mi usunąc.;) To to jakaś gra jest?:evil_lol: A te szczylki to w końcu u kogo będa na DT? [B]Własciwie alegratkę to mogę już zrobić..no cóż byłam za uśpieniem, ale jak już są bezpieczne co poradzić nic tylko szukać domku, ostatnio miałam chętnego na szczeniaczka i xmatrix pisała, że ma domek dla szczylka- więc w jakim wieku są teraz szczeniaczki?[/B] [B]Można by powoli oglądać się za DS.;)[/B] [B][quote][/B]PSY JADĄ DO ZELGOSZCZY!!!! to jest POLSKA jakby kto nie wiedział !!! [/quote] No i gites;) Jak tylko szczylki podrosna dajcie mi dane kontaktowe;)
×
×
  • Create New...