Jump to content
Dogomania

BIANKA1

Members
  • Posts

    13784
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BIANKA1

  1. [quote name='Yona']Ciociu, a oba szczylki ogłaszać?.. Coś mi się w takim razie wydawało, że jeden z nich ma domek zaklepany?...:razz:[/quote] Domek się odklepal , bo znalazl innego glutka w większej potrzebie :cool1:
  2. [quote name='Yona']Wieczorem może uda mi się coś wyskrobać... Właśnie pisałam tekst do ogłoszenia i "sie zużyła wena" :evil_lol: A numer telefonu od Cioci dostanę?...:razz:[/quote] Ojoj :crazyeye: Weno wróć do cioteczki Yony :oops: mój telefon 604 116 056 [email][email protected][/email] - Bożena :oops:
  3. Kropa w zaanektowanym koszyczku Punia :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/297/imag0005vo5.jpg[/IMG][/URL]
  4. Ten karton za Fantą to poskramiacz szczylków :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/2839/imag0008kz8.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Yona']A którego Ci ogłaszać Ciociu?... :razz: Myślałam, że Ciocia Sabina Twoje sprzedaje...:razz:[/quote] Ciocia Sabina obiecala zrobić dziś ALLEGRO.Można je gdzieś jeszcze umieścić?:cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/4937/imag0001sp6.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='Yona']Ciociu, ja mam już dwa psy...:cool1: Niech Ciocia nie zachęca...:mad:[/quote] Ja mam 6 :evil_lol: Ty się cioteczko Yona nie obijaj , tylko oglaszaj gdzie sie da :razz:
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/5135/imag0002dz9.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='AMIGA']Bianka1 - to usiądź wreszcie :p Daj się wyspać biednej malutkiej. Przynajmniej masz pretekst, żeby trochę poodpoczywać;)[/quote] Nie da usiąść :shake: Bo jakieś pchły gryzą po nogach:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1428/imag0004rg2.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4652/imag0003ca7.jpg[/IMG][/URL]
  10. Ten MOP to pielucha z tetry . :evil_lol: Mop nie chcial wchlaniać takiej ilości siuśków :eviltong:
  11. Biedna ta Kropa . Za dnia wyspać się nie może . Truchta za mną krok w krok :shake: Reszta psów na podwórku , bo tak ciepło , a ta sierota tyle śpi co ja usiądę :evil_lol: . Kupiłam jej szelki , bo boję się zeby nie wymskneła się z obróżki podczas przechodzenia przez ulice.. Brzydkie , takie bure , ale byly ostatnie :cool1:
  12. Co słychać u " kózki "?:evil_lol:
  13. Tak sypiają wielkie damy :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/3139/imag0014mz1.jpg[/IMG][/URL]
  14. Wetka mówi , że to z desperacji . Zdobyla dom i nie chce go stracić :shake: Walczy o swoje miejsce w rodzinie . Może jak się przekona ,że nic jej nie grozi , to się zmieni . Gdyby byla jedyna to walczyla by o wybranego pana . Przecież nie znajdziemy jej domu u samotnej osoby bez innych zwierzaków :roll: . Jestem jej guru , ale musi wiedzieć , że są też inni i musi się to tego dostosować :p I tak już jest pierwszy sukces , bo nie zgania Punia z kanapy na której leży :evil_lol:
  15. Jaśnie nam panująca Kropka wstala rano z wielkim ociąganiem :p . W głowie jej się nie mieści , że można wstać o 5 rano . Podniosła swoją doopkę z łóżka dopiero wtedy , gdy szykowalam się na spacer :lol: Na spacerku chodzi z nosem przy moim bucie , więc trudno zrobić jej zdjecie . Chyba że z lotu ptaka :evil_lol: .Po powrocie zjadla i padla :diabloti: .Teraz śpi zwinięta w kłębek , ale jak tylko się ruszę , to poczłapie za mną :razz: . Miski z jedzeniem rozstawiam daleko jedną od drugiej , to już nie jest w stanie wszystkich upilnować :eviltong:. Z tego więc , przykrego dla niej powodu , wszyscy zjedli swoje poranne porcje .:loveu:
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1908/imag0014ib9.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5508/imag0011aj3.jpg[/IMG][/URL]
  18. A pampersów? Idę spać . Moje dzieciaczki wstają po 4 rano , idą spać po 23 i w nocy robią raban .Ja już nie wiem jak się nazywam :angryy: .
  19. [quote name='Yona']Nie ma, ale może wnuczek "zarzuci" temat na pracach ręcznych :evil_lol:[/quote] A o co chodzi ? Czego nie ma ?
  20. [quote name='Yona']Ciociu, czy Ciocia coś do kolacji piła?...:sabber: :chlup: Szczylki co 10 lat powódź Cioci robią?:razz: Toż one dopiero od dwóch tygodni u Cioci...:razz:[/quote] 10 lat temu powódz zrobila mi Odra . Teraz glutki zalewają mnie namiętnie:roll: .Czy są pampersy dla szczeniąt?:cool1:
  21. [quote name='Hala']Kropa dostała ścierą..heheh..to mi się podoba :evil_lol:[/quote] Od trzech tygodni ścierka do podlogi to moja nieodłączna przyjaciólka :mad:.
  22. Zdjątka bedą jutro , bo mi baterie padły :cool3: Może być z innymi psami i kotami i co tam kto jeszcze będzie miał . Psy same się ustawią :p Nam się wydaje , że nasz pierwszy , ukochany pies ma pierwszeństwo . Z psiego punktu widzenia jest inaczej . Dlatego nie ma się co wtrącać . Trzeba poczekać . Choć ktoś może cierpieć , że jego pupilek nie może podejść i się przytulić bo nowy pies go odgania , to psy mają inny tok myślenia. Trzeba mówić , że Kropa ma silny charakter i lubi rządzić . Gdyby mój dobek miał taki charakter to byłby problem . Ale taki szczurek - co ona może zrobić? :evil_lol:
  23. [quote name='Yona']Oj, to mało czasu Ciociu Bianko, mało... Masz do wyadoptowania Kropkę i jednego szczylka, czy tak?...:roll:[/quote] Dwa szczylki :mad: a właściwie szczyle :eviltong: Co 10 lat mam powódz :shake:
  24. [quote name='malagos']Przecież to ratlerkowy charakter, u mnie na 7 suczek ratlerek rządzi wszystkimi :diabloti: Nawet broni wejścia do kuchni przed moją siostrą, która przyjechała w gosci, łapie za nogi i już.[/quote] Ale ja wiem o tym . Mialam ratlerka , który rzucał się z zębami na TZ jak tylko powiedzialam "ała ,ała ":evil_lol:Ja to rozumiem . Ona wie , że żle robi , bo jak tylko na nią spojrzę grożnie , to zaraz uszy po sobie i mina zbitego psa. Ona cały czas patrzy na mnie wiernopoddańczo :evil_lol: Dlatego kwestie dominacji w stadzie zostawiam do zalatwienia psom we wlasnym zakresie - oczywiście pod pewną kontrolą . Nie wolno jej ruszać szczeniat :mad: . Z innymi niech się ustawia , najwyzej zdziebko oberwie i trochę ucierpi jej ego .:razz: Roki jak się wkurzy , to ją skarci . Robil już tak nieraz Puniowi . Nie zje jej :razz:
  25. [quote name='Hala']No i co taka cisza zaległa? Co u Kropki? Ciotka Bianka!! Hop Hop!! :multi:[/quote] No bo tak siedze i myśle co napisać . Kropa to terrorystka :razz: Porozstawiala po kątach moje psy i koty . Kropka 1 śpi w sypialni i nie schodzi . Roki też śpi na górze w pokoju . Walnięty Punio , który wchodzil mi normalnie na głowę , schowal się pod ławą w kuchni . Nawet glutki przegania . Caly czas mnie pilnuje . Leży , ale nie śpi , Patrzy na mnie świdrującym wzrokiem .:cool1: Do misek nikt nie ma prawa podejść , choć misek stoi więcej jak zwierzaków. Wszystkie legowiska są jej .:p Prezeska jedna :lol: . Wlasciwie to jestem jej wdzięczna :cool3: . Takiego spokoju to dawno u mnie nie bylo .:evil_lol: Jak dojdzie do eskalacji nastrojów , to dadzą sobie po razie i ustalą nową hierarchię w stadzie.:diabloti: Zaatakowala gluta , który wlaził ni na nogi . Nawarczała na niego . Oberwała ścierką za to i kazałam jej iść leżeć . Poszła , a jakże , pod moje nogi . Jest niezwykle zaborcza w uczuciach. Ale ja się nie dam ustawić . Wychowalam dobka to z taką sraj -dką sobie poradzę :eviltong: Cioteczki !!!!Damy rade??????:evil_lol:
×
×
  • Create New...