-
Posts
13784 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BIANKA1
-
Dzieci Ze śmietnika-> Już W Nowych Domkach! Wrocław-toz
BIANKA1 replied to demi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina']kropka umie warczec!!! ulala... w koncu byla w boksie z WIELOMA psami-hmmm 8?? 9???ich bylo??? a moze tylko 6 ale sie tak wiercily;) wiec jakos niesmialo ale zawsze musiala o siebie walczyc;) COLA i FANTA sliczne maluszki-szukajcie domkow;)[/quote] To teraz ma gorzej jak w boksie , bo jeszcze koty doszły :diabloti: -
Dzieci Ze śmietnika-> Już W Nowych Domkach! Wrocław-toz
BIANKA1 replied to demi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Yona']Rozumiem, że Cola została spoliczkowana, a raczej sfafelkowana przez naszą Kropę...:evil_lol:[/quote] Namolna taka to obrywa :diabloti: Dzisiaj trzepala kotce skórke . Ale uszło jej to na sucho :evil_lol: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina']Bianka jak cie spotkam to cie za to wysciskam!!![/quote] No , no . Bo nie zasnę :oops: :oops: :oops: -
Dzieci Ze śmietnika-> Już W Nowych Domkach! Wrocław-toz
BIANKA1 replied to demi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Yona']Ciocia BIANKA chyba z powołniem swoim się minęła.... Tylko te zdjęcia cyka i cyka...:evil_lol: A jeszcze nie widziałam Ciociu Droga zdjęć szczylków z Kropą...:razz: Kiedy będą, że zapytam?...:razz:[/quote] No nie mogę zrobić bo się ruszają :shake: Kropa idzie , a Cola w locie łapie jej cycki:evil_lol: Raz Kropka na nią warkneła , aż Cola przysiadła. Socjalizację mają zapewnioną :diabloti: -
Dzieci Ze śmietnika-> Już W Nowych Domkach! Wrocław-toz
BIANKA1 replied to demi's topic in Już w nowym domu
Te skubańce doją butle :razz: Nie wiem czy już ogłaszać?:roll: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Teraz śpi obok i coś jej się sni , bo poszczekuje i podskakuje przez sen;) .Bidulka . Nareszcie wyśpi się w łożeczku :roll: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina']ciesze sie ze kropeczka jest u ciebie;) lepiej trafic nie mogla... ta ranka-nie jest to ropomacicze bo wycieli jej wszystko-chyba raczej zle zagojona ranka??? biedna kropeczka pewnie boli troszke;) jak wyciagalam pyze to w schronie byla w boksie sunia ktora przeszla kastracje 2dni wczesniej...troche szybko jak na brudny boks:( ale tam jest tyle psow ledwo gdzie palec upchnac...[/quote] Ale ona ma ropny wyciek z cipci :shake: -
Łódź-DWIE JAMNICZKI ,matka z córką, MAJĄ DOM!!!!!
BIANKA1 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Malagos , witaj w klubie rannych ptaszków :diabloti:. Ja to nawet spadające gwiazdy widuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Hala , może zmień tytuł. Już chyba cała Polska zna numer mojej komórki:diabloti: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ależ się cieszę, ze Kropce sie udało! Ja też chcę taką Kropkę, buuuuu.....:placz:[/quote] Nie ma sprawy . Szukać transportu?:evil_lol: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina']cola?? ja myslalam ze Fanta to objadacz;)[/quote] I masz rację . Fanta cycka butle , a Cola lata za pustymi cyckami Kropki:evil_lol: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina']Bianka czy potrzebujesz jakies pomocy finansowej??Dwukropka chora-zeby cire nie zjadlo to za bardzo...[/quote] Na razie nie. Pani doktor leczy też ligockie psiaki . Wie , że psy nie są moje tylko nasze .:lol: Chyba na nas to się nie dorobi :evil_lol:. -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Kropka miała tylko trochę kamienia na kłach , Inne ząbki ladne . W wieku 12 lat to powinna być siwiuteńka. A ona tak jak mój Roki siwa tylko troszkę. Kropka ma wielkie cyce , widać że miala kiedyś szczeniaki . Cola to wypatrzyla i cały czas za nią biega chcac ssac.:evil_lol:Istne kino.:diabloti: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Jak ją wiozłam do domu to dwa samochody jadące przedemną miały stluczkę. Musialam gwałtownie hamować i Kropka spadla miedzy siedzenia . :razz: Patrzę w lusterko , a ta dama gramoli się na siedzenie z obrażoną miną , stękając:evil_lol: . Wlazła , polożyla się i pojechalyśmy dalej:diabloti: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']Bianka..no nie daj sięprosić..opowiedz co i Kropie :diabloti:[/quote] Przecież caly czas mówię :mad: Śpi obok mnie i chrapie , a jak tylko wstanę to łazi za mną .Jest wykąpana - ma łupierz.Wybadana . Najedzona , napita :evil_lol: Ma jak w raju . Ladnie jedzie w samachodzie . Sama wsiada i wysiada. Posluszna .Pies ideał .:loveu: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Tak Kropka dobrze na tym wyszla .:evil_lol: . Bardzo jest kochana . Nawet do toalety za mną chodzi :diabloti: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Cycki jej policzylam , brak jednego , ale nie ma tam blizny . Blizna jest jedna wysoko na środku brzuszka . I z tej blizny sie sączy ropa tak po środku . Pani doktor mówiła ,że może to być reakcja alergiczna na nić.:cool1: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
sterylka 19 luty mastektomia 2 kwiecień - oba zabiegi podpisane takim samym zawijasem - pieczątka nieczytelna odrobaczenie 12 luty ten sam podpis , na pieczątce da się odczytać imię magdalena wscieklizna 12 luty podpis ten sam szczepień brak -
Dzieci Ze śmietnika-> Już W Nowych Domkach! Wrocław-toz
BIANKA1 replied to demi's topic in Już w nowym domu
Chyba wszystkie cioteczki zapomnialy o moich maleństwach :-( [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6032/imag0008kj5.jpg[/IMG][/URL] -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']BIANKA1, Czy zmienic dane kontaktowe w ogloszeniach na Twoje, czy zostawic Hali?[/quote] Chyba zmienić , jeśli Hala nie ma nic przeciw temu . tel 604 116 056 [email][email protected][/email] -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Bianko, strasznie mi przykro :( A w schronisku przy sterylce usuwa się wszystkie narządy rozrodcze...[/quote] Goniu , na 100% wszystkie? Bo jak tak , to nie musiała bym jechać na USG . -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Zapomnialam napisać jeszcze , że Dwó-Kropka waży 7 kg. Jest lekko odwodniona . Je ładnie i pije , więc myślę , ze dojdzie do siebie . Nawet na suchy się skusila :evil_lol: .Zalatwia sie na dworze . Jest grzeczna . Ogólnie sielanka, pomimo 6 psów i 2 kotów w domu cisza . Lubi facetów :lol: . Do wnuka nie specjalnie się garnęła , ale nie warczała. Zaanektowala Punia koszyk i dzielnie go broni .:diabloti: . -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Właśnie wrócilam z Dwó-Kropką od lekarza .Zostal zdjęty kamień z kłów , bo tylko na klach miala . Jeden ząb jest ulamany i trzeba by go usunać. Oczyszczone zostaly gruczoly przyodbytnicze. Byly okropne. Kropa ma ropne zapalenie pochwy - dostala antybiotyk i dalej ma dostawać. Ropa sączy jej się z rany po sterylce. Pies zostal oceniony na góra 7 lat :razz: . W poniedziałek na zastrzyk , chyba , że będzie gorzej to jutro. W przyszlym tygodniu USG . to tyle odnośnie zdrowia . Kropa chodzi za mną jak cień :lol: . Bala się na początku schodów , ale tak chciała być ze mną , że się do nich przekonała. Cały czas patrzy mi w oczy . Wetka mówi . że jest tsk zdesperowana , żeby mieć dom . Jest kochana i posłuszna. Chodzi bez smyczy i na wszystko pozwala. Wlaśnie mylam jej doopke po wyciskaniu . Mam nadzieje że to zapalenie to przejdzie . Może być spowodowane wyciekiem z odbytu . Go rzej by bylo jeśli to ropomacicze . Bo nie wiadomo co to za sterylka była :shake: . Czy tylko jajniki czy macica też . Trzymajcie kciuki za jej zdrowie. -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9440/imag0001aw4.jpg[/IMG][/URL] -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
BIANKA1 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Dwó - Kropka szuka domu !!!!!!!!!:cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/7806/imag0007qc7.jpg[/IMG][/URL]