[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
Co do Dąbrówki to 15zł za dobę za jednego psa na początku, kiedy będą wymagały mniej pracy cena spada. Aga jest też szkoleniowcem, pracuje z psami. U niej w hotelu jest Bródka z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/145575-Tylko-dla-ludzi-o-mocnych-nerwach/page49[/url] zawoziła ją PatiC, możecie zapytać o warunki.
[/FONT][/COLOR]