[quote name='AgusiaTerierka']Jestem, powitaniom nie było końca.:razz:
I kto, no, powiedzcie kto, wita tak jak Psiak...:lol:[/quote]
Wiem że pytanie było retoryczne:evil_lol:
Odpowiadam mimo to:diabloti:
Przyszła TZ-ka oczywiście przed podpisaniem cyrografu :diabloti: