Jump to content
Dogomania

caroolcia

Members
  • Posts

    3568
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by caroolcia

  1. caroolcia dzisiaj zaczela oficjalne przygotowania do sezonu dechowego 2007 i zdefraudowała magiczną kwotę trzech siódemek (okrąglutka i na szczescie :evil_lol:) w sklepie z dechami :p czapa [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=473ff924c7f450ea][IMG]http://images33.fotosik.pl/28/473ff924c7f450eam.jpg[/IMG][/URL] portki [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=cee3873b3fdc0f7a"][IMG]http://images32.fotosik.pl/28/cee3873b3fdc0f7am.jpg[/IMG][/URL] i buciorki [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e6a91b952a43699a][IMG]http://images33.fotosik.pl/28/e6a91b952a43699am.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='evaxon']no niby tak ...ale w sklepach to juz wogole padaka i nic ni ema:roll: poka poka[/quote] pokaze zaraz u siebie bo tu się wstydze :oops:
  3. niuffff niufffff [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/28/970a1c4ae65057a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/28/a2e61960edacf53b.jpg[/IMG][/URL] bonia odpoczywa po wygłupach z dyżurnym patolem [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/28/2e79a49570932118.jpg[/IMG][/URL]
  4. świat z perspektywy burbonowego ucha [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/28/75983b0c0fc23b22.jpg[/IMG][/URL]
  5. zaklinowany potwór :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/104/0683db09b6445540.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/28/6dc854f2f0c5534f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/104/2b1c69661d626320.jpg[/IMG][/URL]
  6. ach jakie wygodnickie jajeczka w tęczowej pościeli :loveu: [URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0181-2.jpg?t=1193766053[/URL]
  7. [quote name='margo001']Strażniczka Bonieczka pilnuje klonika żeby Burba znów go nie przysiadł :evil_lol:[/quote] Buahaha a ja na to nie wpadłam - ale ze mnie niemądra pańciuchna :roll: :lol: Lece z pieskami bo mnie zabąkują :oops: Potem jeszcze cd foteczek o ile mnie leń nie ogarnie :cool1:
  8. na All masa badziewia i czesto drożej niz w sklepach :roll: zeby cos fajnego zlalesc trzeba sie naszukac ja tysz byłam dzisiaj na zakupach netowych (leniwa wersja latania po sklepach :evil_lol:) i kupiłam sobie czape, portki i buciory na deche i zostawiłam magiczną sumę w sklepie :oops:
  9. [quote name='Ewkaa']Sama odpowiedziałaś na pytanie które chciałam zadać- gdzie kupuje psa osoba która nie ma szans na adopcje psa z niemieckiego schroniska (nie spełnia warunków) Kupuje od handlarza psów zapewne, nie musi podpisywać żadnych papierów, płaci i ma. Ale czy to ma być droga adopcji polskich psów? Oddawanie w prywatne ręce i przekazywanie dalej bez szansy na dalsze informacje???(Patrz Perraszek) Nie mówię tu o legalnie działających organizacjach, ale o prywatnych osobach.[/quote] No właśnie i to ma być tym WSPANIAŁYM rozwiązaniem??? chyba nie za bardzo...
  10. i Bonieczka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/104/d5f77e640e0df34a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/28/4c2dd31f26d2cb3f.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Imbirka']wow.... no proszę jak się zmobilizowałaś:multi::multi::multi::multi: foteczki ekstra:loveu::loveu::loveu:[/quote] no juz zdecydowanie wypadało :evil_lol:
  12. cd bonia się przygląda, czego ten facet szuka, a może da się to zjęśc - na wszelki wypadek warto popatrzyć :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/104/63b0e4edd07d52ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/104/8421a0de4d09fee6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/28/908e506cd5aad21a.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='margo001']Ni no Karolina od razu cieplej :loveu: co za piękne portreciki :loveu:[/quote] oj przydałoby sie troche tego słoneczka :p [quote name='Helga&Ares'][URL]http://images27.fotosik.pl/104/804fa4205d785254.jpg[/URL] a co tu Burbiś skubie trawkę?[/quote] raczej klonika japońskiego :shake: :evil_lol: [quote name='Medorowa']Śliczne:loveu::loveu:[/quote] Złośliwa Madzia cieszy się z moich roślinnych strat :placz: :eviltong:
  14. co tam jest??? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/28/f0dec4636501ae91.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/104/ddbaec744d23741a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/28/9c0c1080bc2ece65.jpg[/IMG][/URL]
  15. wgniatanie klonika doopalkiem w ziemie - tez sposob zeby roslinka nie zamrza zima .... ale czy dobry :niewiem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/28/53a960f45cd7ac57.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/104/fb38f08998b85f29.jpg[/IMG][/URL]
  17. niewinny Burbek ..... :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/28/a3c57bb3a25e8db9.jpg[/IMG][/URL] jesienne przycinanie drzewek :angryy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/28/b59a4da2634c4208.jpg[/IMG][/URL]
  18. wspomnienie cieplych wrzesniowych dni.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/28/dd45054f4ed8422d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/104/804fa4205d785254.jpg[/IMG][/URL]
  19. Witam, witam wszystkich wyżej no i donvitowa witam z wielkim hukiem :evil_lol:
  20. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]TeZeta od evaxon ;) ino czasem pożycza medorowej :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Pożycza, chyba wciska Madzia nie prosiła a Efcia z buciorami i ptakiem przydreptała :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='clockwork'][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27973/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/pfff.gif[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]to kura nie papuga :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tylko po lekkim tunningu :evil_lol:
  22. [quote name='evaxon']TZta ptaszka trzymam w domu:diabloti: oddaje mu na weekend jak sie widzimy..:diabloti: [/quote] a to bardzo rozsadnie - dobrze ze tak dbasz o tego ptaszka :p
  23. ja moze sie wybiore, chociaz 9-tego mam imprezke firmową, więc nie wiem jak to w praktyce wyjdzie ;)
  24. oby jak najszybciej...
  25. [quote name='evaxon']:loveu:ucałowanaaa zeby w zupie nie pływaly:diabloti: [/quote] a to to rozumiem :p
×
×
  • Create New...