-
Posts
1197 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maartucha
-
[quote name='Asia&Misia']:roll: a ktorej nocy sie przyzwyczaił?[/quote] Wiesz, nie ma na to reguły :) Każdy pieseczek sie inaczej przyzwyczaja, jeden szybciej zrozumie ze jest u siebie i krzywda mu sie nie stanie, a inny inaczej. Tofficzek jest u nas ponad trzy tygodnie i dziś nawet nie piszczy w nocy, a jak rano sie obudzi to sam sie bawi i grzecznie czeka aż ktoś się obudzi:)
-
[quote name='Asia&Misia']wiem, galerie założyłaś 4 kwietnia :cool3: . A tak przy okazji jak pierwszej nocy zachowywał sie twoj Tofik? :roll:[/quote] Piszczał bidulka, trzeba było do niego wstawac, chwilke przy nim siedziec i czekac az zasnie, by czuł sie bezpiczniej. Probowalismy tez zamknac go w kuchni (bo tam ma swoje miejsce), ale nie przeszlo, piszczal jeszcze gorzej... minelo kilka tygodni i najlepsza opcja jest taka: ze Tofficzek kazdej nocy, ok 2 przychodzi do mnie i spi pod moim lozeczkiem :)
-
A tak Marginesem, gdzie sie podziewa Moja Marciaa:placz: :placz: :placz: :placz: ? [B] Asia&Misia [/B]ja to miałam więcej do odliczania :D ale byla zmiana planowa i Tofficzek byl szybciej (o ile przesledziłas poczatkiem galerii to pewnie juz wiesz) :lol:
-
i po spacerku :D Uh... ale Toffik wyglada haha :evil_lol: trawa wieksza od niego :D wiec chyba wiadomo jaki jest tego efekt :D
-
Witamy Cieplutko :D Ehh pamietam jak u mnie bylo odliczanie :D nie moglam sie nim nacieszyc :D odrazu uprzedam, pierwsze noce do przyjemnych ani łatwych nie naleza ;D
-
[quote name='Asia&Misia']martuś ucałuj go odemnie w prost w ten słodziutki pyszczek :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: , ech a teraz ja odliczam jeszcze 9 dni!!!!!!!!!!!!! :multi:[/quote] O jejQ :multi: :multi: :multi: Pamietam jak ja odliczalam :multi: :multi: :multi: A tearz spadam na spacerek :D za niedługo jestesmy :D
-
[quote name='Bblue'][COLOR=black]Ostatnio stwierdziłam, że mam w życiu szczęście :)[/COLOR] [COLOR=black]Od kilku lat chciałam mieć psa. Jakiś czas temu tata zgodził się, ale mówił "będzie dom, będzie pies" (czyli za rok). Teraz mieszkam na drugim piętrze. Szukałam w dużych rasach, goldek, labrador, dog niemiecki...[/COLOR] [COLOR=black]Przeglądałam jakiś czas temu forum i zobaczyłam Yorki. Przypomniała mi się Lulu, którą zajmuję się w wakacje. I stwierdziłam, że chcę Yorka.[/COLOR] [COLOR=black]No i tata się zgodził. A najlepsze jest to, że nie za rok, tylko 2 miesiące![/COLOR] [COLOR=black]Dostane go k. 25 czerwca, czyli moimi urodzinami.[/COLOR] [COLOR=black]A teraz czytam, czytam i jeszcze raz czytam o Yorkach. Zbieram sprzęt (zabawki, smycze, szelki itp.)[/COLOR] [COLOR=black]Mam też kilka pytań:[/COLOR] [COLOR=black]Czy Yorki dużo chorują? Nigdzie DOSŁOWNIE tego nie przeczytałam, ale widziałam kilka wątków na innych forach i sama nie wiem co mam sądzić...[/COLOR] [COLOR=black]Ile wynosi miesięczne utrzymanie? Od razu mówię, że nie chcę psa wystawiać.[/COLOR] [COLOR=black]I najważniejsze. Jeśli ktoś spodziewałby się szczeniaczków (z metryczkami oczywiście) w woj.pomorskim, zachodnio pomorskim, albo warmińsko mazurskim, które będą do odbioru za 8 tyg (czyli te nieszczęsne dwa miesiące, które nie wiem jak wytrzymam) to mógłby mnie poinformować?[/COLOR] [COLOR=black][FONT=Times New Roman]Z góry baaardzo dziękuję :)[/FONT][/COLOR][/quote] Ehh.. jak bym czytałam to co sama pisałam na dogo :loveu: Moj Tofficzek jest z nami dopiero 3-4 tygodnie :loveu: :loveu: :loveu: Serdecznie zapraszam do mnie do Galerii... było jedno wielkie odliczanie i nie spałam po nocach :multi: :lol:
-
[quote name='Asia&Misia']Mam kilka sporów i moze pomozecie mi je roztrzygnąc :lol: . Miałam juz wprawdzie yorka ale kupiony byl jako piesek dla mojej mamy i poznie stal sie moj, no wiec problemow z wyprawka niemiałam :razz: . Teraz z niecierpliwosciom czekam na mojego psiaka ktory trafi do mnie najprawdopodobniej 19 maja. :cool1: * No to tak, po pierwsze łóżeczko dla pieska, jakie powinno waszym zdaniem miec wymiary, bo boje sie ze kupie za duze..... lub za małe. :roll:[/quote] Zapraszam do mnie do Galerii, jestem świeżo upiczona "Mamusia" :loveu: :loveu: Najlepiej Jak byś się wybrała po jakiegoś zoo, gdzie Ci doradzą (tak jak Mi). [quote name='Shahar'][B]Asiu nie kupuj wcale bo i tak bedzie spał z Toba :evil_lol:[/B] ,No chyba ze w dzien gdzies tam bedzie chciał ale mój maluszek to i tak spał na kanapie lub łóżku :lol: w zwiazku z tym łóżeczko było niepotrzebne i zaadaptowane zostało dla fretki mojej córki ;)[/quote] Ja mysle ze to z czasem, ale pieseczek musi miec swoj kat :)
-
[CENTER][B]:placz: Halo Marciu Halo Marciu :placz: [/B][/CENTER]
-
[CENTER]No niektorzy ludzie to chrzania szkoda gadac:roll: [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL][/CENTER] [CENTER]Iiii pysia mysia :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [CENTER] No model maly skasowalam niechcacy tamta fotke wiec dam opis :P:P [B] Kochany model jaki szekszowny :D[/B][/CENTER] :D Mizi mizi:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER] [/quote] Wiadomo :D :loveu: (nie zauwarzylam Twego wpisu :* Praaaszam :*)
-
[quote name='Pegaza']Cze Martucha:lol: ale Ci rośnie przystojniak:loveu: kudłatek kofany [/quote] [quote name='madziasto4']Mrta, on jest śliczny, udał Wam się :)[/quote] Dziekujemy :* A Teraz leci słodki buziaczek od Tofficzka dla was :D aż sie chłopaczek zaczerwienil :eviltong: Własnie chcialam porobic Mu zdjecia, ale to takie ruchliwe ze o matko :D tylko trzeba mu robić jak jest senny, ale i tak Go kocham :D :loveu: :loveu:
-
Aris i Holly - yorkowa galeria dwóch rozrabiaków
maartucha replied to Sara_i_Aris's topic in Galeria
Witamy Cieplutko :* Czytam sobie tak i nadrabiam...Ehhhh szkoda slow, teraz taki okres ze szkola :placz: :placz: :placz: Ja to nawet nie mam czasu nadrabiać galerii wszystkich :( az Głupioo :placz: Ale slodddkie buziaczki dla Arissska leca w ta zimne i deszczowe dni :loveu: -
Dzieen Dobry :* przepraszamy, że wczoraj już nie siadłam i nie wkleiłam, ale brat mój wrócił, tere fere i sie dopadł do komputera, a mnie aż na sen wzieło :placz: No i po szkole juz jestem, a raczej juz i po mieście, poszłam z Tofficzkiem po świeczki na Torcika i nas deszcz złapał :D Problemow nawet w ciastkarni nie bylo, wszyscy zachwycenie "o jej o jej.." A wiecie do mnie wkurza.. jak ide z nim na spacerek i ktos podchodzi " Eh.. pewnie Drogi Ten piesek" "A ile Kosztowal" :angryy: :angryy: :angryy: Ale nie wazne.. jeszcze powiem wam ze strasznie sie dzis zle czuje :( Brzusio bolli ze łohoho :( A teraz Foteczki :* [CENTER]:loveu: Słodka buziulka Mojego Skarbulka :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/326/5247472e9ade40e7.jpg[/IMG][/URL] A tu Tofficzek po spacerku wzbogaca swoj malenki organizm o wodę :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/272/8a97443d5ddcd5ca.jpg[/IMG][/URL] A tu rośnie mały model.. Fiu Fiu :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/326/7ed096cffe876895.jpg[/IMG][/URL] A tu Pancia dawala amciu mmmmm:lol: :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/272/31ef6b8bb39c32b9.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][B][I][COLOR=royalblue]Witaj Martusiu!![/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=royalblue]Witam mocnym tulaskiem Toficzka [/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=royalblue]Skoro bedą obiecane foteczki wieczrkiem to obowiązkowo zajrzymy...czekamy na focie z niecierpliwością...[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=royalblue]Przyjemnego odpoczywania i milusiego popołudnia Pozdrawiam [/COLOR][/I][/B][/CENTER] [/quote] Fotki zrobione, ale czekam na Brata :D zakupilismy nowy aparacik i cos nie bardzo umiem z niego zgrywac:evil_lol: <gafa?> :D za niedługo powinien byc :D [quote name='madziasto4']Łoboze jaki cudny misiaczek :loveu: A jak na spacerkach? Chętnie chodzi? Ile Toffiś już ma? A jak z uszkami? Ogolone? [/quote] Haj Madziulka :* A Tofficzek ma skonczone pełne dwa misiące zaczął nam sie trzesi miesiąc Spacerki? Chetniej chetniej Pierwsze spacery to byla (moje) stanie w miejscu, a teraz sobie kochany juz biega ze hej jak tylko zrobi sie cieplo zafundujemy sobie jakis wypadzik za miasto A Uszka ogolone i juz ładnie po malutku stają [quote name='Pinczerek-Jacky']Mnie wczoraj zlapal:roll: :lol: :lol: Czekamy na fotki Mizianko dla chłopcyka [/quote] Moj chlopczyk dziekuje za mizianko :D [quote name='Magda_Miki']Co za cudeńko!! Marta udał Ci się ten chłopaczek:loveu: Już go sobie wyobrażam jak będzie duży. Jak chce takiego maluszka!!!!:placz: [/quote] Maadziua :* Ehh Tofficzek oj udal sie udał :D Moj skarbek malenki, jestem w nim zakochana po uszzyyy :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Pozdrawiamy Cieplutko :* Czekam na brata i wstawiam foteczki :D (obiecane)
-
Dzien Dobrry :* O jej.. ale mnie dziś głowa boli :( W szkole od 8 do 15 :/ Po szkole z mama poszłyśmy i z Tofficzkiem na spacerek, deszcz nas złapał w drodze powrotnej :D hehe Ja jak ja byłam mokra :D Ale Toffik :evil_lol: :evil_lol: hahaha :D Dziewczynki (i chlopaczki) Fotki dziś bedą :* Obiecuje, ale pod wieczór. Teraz pójdę sie zdrzemnę troszkę a pozniej nauka:placz: więc pojawię się wieczorkiem z Foteczkami :loveu: BuŚŚka i miłej reszty dnia :*
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']No u mnie tez leje buu:placz: :placz: :placz: Od tej pogody to tylko spac sie chce :( Dzis zmoklismy z Jackym bo bylismy na dzialce przed deszczem:lol: :lol:[/quote] A Toffik jak wyglada po spacerach hahaha :loveu: Caałe łapki mokre :D
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']haha czy ja wiem czy po tobie :evil_lol: :evil_lol: ;) Nie no [B]ty spoko babka jestes [/B]:lol:[/quote] upsss... gafa :D wiadomoo :cool1:
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']No dobra:roll: :evil_lol: :evil_lol: Moze jakies na spacerku znow :loveu: :loveu:[/quote] OJ taaak, jak tylko bedzie ciepło pojdziemy sobie na spacerek i beddzie fotek tysiace :D ale teraz deszcze, wiec pogoda taka nie na fotografowanie :mad:
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']Ooo :):) Mizianko dla Toffisia mysle ze jakies fotki wstawilas bo musze zobaczyc jak kawaler teraz wyrusl:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] nie nie, dzis brak fotek :) Sie dziś mu porobi w akcji i jutro wstawie :loveu:
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']A to niby co ma byc:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ja ci tu dam mnie osadzac :evil_lol: :evil_lol: O Toffis rozrabiaka :) [B]A jaki madry[/B] ze Cie nie budzi hihi:evil_lol: :evil_lol:[/quote] po kimś to musi mieć :D :lol:
-
Heeelow Kasssiu:multi:
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Zawał!!!!!!!!! Kto tu nas odwiedził:loveu: :loveu: :loveu: U nas dobrze !! :):) A co u was lepiej mow !!! :lol: :lol:[/quote] a u nas?:D U nas cacy wszystko :D zaraz spadamy na dworek, na wieczorny spacerek :)
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']Co ty w kulki lecisz !!!! :cool3: :cool3: Gdzie fotki !! Gdzie wiadomosci !! Co jest ?:-( :evil_lol: Pozdrawiam :* Mizianko dla Toffisia :loveu:[/quote] Hejka :lol: A w kulki nie lece, bez takich prosze :eviltong: Fotki dodalam (nie skomentowałas nawet) wiec nie marudzic :evil_lol: [quote name='Kasia_zg'][CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=royalblue]Cześc Martusiu!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=royalblue]Co tam u Ciebie, nie pojawiasz sie wcale??[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=royalblue]Co tam u Toficzka??[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=royalblue]My tu jesteśmy spragnieni wiadomości o nim i foteczek :)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=royalblue]Pozdrawiamy Was cieplutko....I mocno tulimy:calus:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [/CENTER] [/quote] Hej Kasiu :* A nie wpadałam hmm.. jakoś czasu nie było :) wszyscy pozatym poznikali na majówkę i na dodatek dogo szwankowało i tak jakoś wyszlo :lol: A u Tofficzka co? Hmmm... z jakis tydzień temu była przełomowa noc, teraz Toffik śpi u mnie (ale nie w lozku, tylko na mojej podusi która zawsze rzucam na podłogę). Było w nocy piszczenie i drapanie w moje drzwi, otworzyłam to cichutko był, nawet rano nikogo nie budzil, tylko sie sam u mnie bawil i czekal aż ktoś wstanie. Teraz na noc zostawiam drzwi otwarte, bo i tak i tak przyjdzie :D [quote name='nane'][CENTER][SIZE=4][COLOR=magenta][B]Halo Marta :roll: [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=magenta][B]Halo Marta :roll: [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=magenta][B]Gdzie jesteś????? :placz: :placz:[/B][/COLOR][/SIZE] :placz: [/CENTER] [/quote] [COLOR=Magenta][B][SIZE=5] [/SIZE][/B][/COLOR][CENTER][COLOR=Magenta][B][SIZE=5]Jestem Marciu :multi: :multi: [/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER]
-
Heelow :) Co tam u Was smrodki?:) :evil_lol:
-
aaaaaaaa czesc MArciaaaaa :multi: :multi: :multi: