o super, tyle osób zajrzało, to pewnie wizyta pa to juz kwestia dni, tyle pomocnych osób :) chyba, że tylko chcieliście się podzielić swoimi przemyśleniami? hmmm ciekawe co bardziej potrzebne Miśkowi...
może Niechciane i Zapomniane pomogą? warto zapytać ja ze swojej strony mogę zaoferować pakiet ogłoszeń no i starym aparatem zrobić fotki, lepsze niz ostatnio
chip i adresówka - to podstawa, ja od jakiegoś czasu już wiem, że psa trzeba mieć blisko, prawie pod nosem, żeby trzymać rękę na pulsie a Nowy Sącz to strasznie daleko, może przekombinowaliśmy, ale bezpłatny dt znależć ostatnio- to graniczy z cudem
CoolCaty' » 09 maja 2011, 19:02
Usprawiedliwieniem moich pisków i ciągłego gadania do psa jest to, co wyczytałam o rehabilitacji uszkodzeń móżdżku - należy ciągle stymulować psa i dostarczać nowych bodźców
http://www.youtube.com/watch?v=uxbD5Evr2PA&feature=player_embedded
On naprawdę wcześniej ładnie się całował z kolegą przez siatkę i był nim bardzo zainteresowany. Ale jak filmik zaczął się nagrywać, to Falco oczywiście zero kontaktu
http://www.youtube.com/watch?v=2WfiHY-fyy8&feature=player_embedded
Taaaaki piękniutki:
CoolCaty' Posty: 188Dołączył(a): 18 sie 2010, 20:41
Prywatna wiadomość
Góra
ogłoszenia robię ja :) tak samo jak wszystkim astom, którymi sie opiekujemy
[URL]http://allegro.pl/sos-ast-suli-wesola-rozbrykana-sunia-w-typie-asta-i1587836302.html[/URL]
[URL]http://allegro.pl/przepiekny-amstaff-vigo-czeka-na-cud-adoptuj-i1593414350.html[/URL]
[URL]http://allegro.pl/sos-ast-klara-szuka-dobrego-czlowieka-adoptujesz-i1587836384.html[/URL]
[URL]http://allegro.pl/2-letnia-cudna-timba-cala-biala-nakrapiane-uszy-i1601307119.html[/URL]