Jump to content
Dogomania

poziomka61

Members
  • Posts

    29
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by poziomka61

  1. Jak się tu wkleja fotki? Tylko z sieci? Bo nie widać moich.....:shake:
  2. Przed chwilą odpisałam w moim wątku, że muszę przyjąć do domu leciwą już bokserkę ze względów rodzinnych, ale wpadłam tu i... jestem skłonna "przyGapić" I mąż też. Pisałam,( w "przygarnę psa") że mieszkamy w domu z duuużym ogrodem i zwierzakami różnymi, oraz że bokserka jest w depresji. Może taki komplet (starsza suczka i szczeniak do opieki) to jest to? Jestem zdecydowana, niech się dzieje co chce. Daj znać:lol: Załączam (ciekawe, czy się uda) fotki naszego miejsca i ewentualnych towarzyszy [IMG]http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=832702&d=1174043060&postid=3928921[/IMG] [IMG]http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=855964&d=1175426307&postid=4046682[/IMG] Chyba z fotkami nie wyszło, więc ... linki [URL]http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=832702&d=1174043060&postid=3928921[/URL] [URL]http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=855964&d=1175426307&postid=4046682[/URL]
  3. Jestem w trakcie poszukiwania [B]młodej[/B] suni (właśnie odeszła moja ). Latam dziś po stronach ze zwierzakami, nie za bardzo mam czas na czytanie całych wątków. Dajcie znać, jeśli sunia jest "do wzięcia", bo widzę, że to kochany zwieruś. A ja mam dom z duuużym ogrodem i byłoby jej na pewno dobrze. Zajrzę jutro:sleep2: PS Zaznaczyłam, że młodej, bo mam 3 koty i ... 1 psa, a w tym roku opuściły mnie już dwa stare psy i nie miałabym siły wziąć kolejnego pieska, którego musiałabym niedługo pożegnać
  4. Zwrócił się do mnie niezinternetowany znajomy. Z powodu wyjazdu, musi znaleźć nowy dom dla 6-letniego bullmastifa o łagodnym charakterze. Ja mam 3 psi i 3 koci i nie dam rady. Pies jest w Warszawie, szczepiony i kochany. Podaję numer telefonu kom. 515 189 113. Może ktoś ma kawałek miejsca w domu i sercu dla piesiaczka który musi zostać bez swojego Pana:multi:
×
×
  • Create New...