Jestem w trakcie poszukiwania [B]młodej[/B] suni (właśnie odeszła moja ). Latam dziś po stronach ze zwierzakami, nie za bardzo mam czas na czytanie całych wątków. Dajcie znać, jeśli sunia jest "do wzięcia", bo widzę, że to kochany zwieruś. A ja mam dom z duuużym ogrodem i byłoby jej na pewno dobrze. Zajrzę jutro:sleep2:
PS
Zaznaczyłam, że młodej, bo mam 3 koty i ... 1 psa, a w tym roku opuściły mnie już dwa stare psy i nie miałabym siły wziąć kolejnego pieska, którego musiałabym niedługo pożegnać