Neska jest przed sterylką bo weterynarz uznał że trzeba poczekać aż skończy 1.5 roku...i własnie ma pierwszą( i mam nadzieje ostatnią) cieczkę...dla mnie to jest koszmar...nie da się z nią wyjść na spacer bo tłum adoratorów waruje pod drzwiami, psiukacze nic nie dały majtki zdarła po paru minutach , i całą swoją energię(a ma jej masę) wyładowuje w domu...moja znajoma ma suczke szpica nie planowali sterylizacji bo dużo osób było zainteresowanych szczeniakami dostawała zastrzyki hormonalne i skończyło się to ropomaciczem i przymusową sterylką...więc ja nie chce ryzykować zresztą nie planuje potomstwa (nieplanowane też nie wchodzi w grę:eviltong:) nie wyobrażam sobie zgraji szczeniaków w mieszkaniu jedna neska dała nam nieżle w kość, zresztą byłby duży problem ze znalezieniem im domów bo neska jest dość dużym psem tzn składakiem...mojej znajomej suczka uciekła podczas cieczki i efektem było 9 szczeniąt....wszystkie utopiła..to taka smutna puenta na koniec :p