[CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3]Czy ktoś widział [SIZE=5][B]Suzi[/B][/SIZE]? Przecież nie mogła się rozpłynąć w powietrzu.. ktoś napewno ją widział!
[/SIZE][/FONT][/CENTER]
sunia dostała jeszcze cieczkę, w Medorze psy zgłupiały przez to :shake:
Niestety ale z Zulusem będzie bardzo ciężko, nigdy nie wiadomo gdzie on przebywa, gdzie się go spotka.. :-(
Boni "trochę" się zmienił :evil_lol: Zbójini nie wiem co ty z nim robisz ale widać że Boni ma wielką zabawę i wyśmiewa się z Ciebie że musisz go trochę umyć :evil_lol::lol:
[CENTER][SIZE=3][FONT=Palatino Linotype]Łódzkie psiaki proszą o nowe domki, w którym były by kochane, miały ciepło i co najważniejsze miały swojego człowieka.... [/FONT]
[/SIZE][/CENTER]
[CENTER][FONT=Palatino Linotype]Czy ktoś coś wie co słychać u [B][SIZE=5][COLOR=Black]Belli[/COLOR][/SIZE][/B]?
Czy może ktoś ma kontakt z mulinką?![/FONT]
[/CENTER]