[quote name='iwop']nie widziałam jeszcze hoteliku po 10 zł. Zreszta nie ma się co zastanawiać. Wybierzcie jakiś hotelik i zapiszcie piesa w kolejkę, bo inaczej to nie ma sensu...[/QUOTE]
Pisząc ten post najwyraźniej coś mi sie "pochrzaniło"...
Oczywiście, że dogomaniackie hoteliki tyle kosztują, a najlepszy jaki znam to u Murki własnie po 10 zł za dobę... Tylko, że kolejka duża.
Dziewczyny no więc macie jakis pomysł? Bo jak się go tak zostawi to koniec.
Dlaczego trzeba go usypiac do strzyżenia (tak jak mojego persa) ? Gryzie?