kamkam nic dokładniej nie wiem bo AgaTheia nie powiedziała mi żadnych szczegółów oprócz tego, że Bella ma miejsce w AR. Cały czas czekam na wieści bo gdy by był transport to musze duzo zrobic - załatwić kogoś kto popilnuje mi zwierzaki - nowa"mela bedzie u mnie od jutra i boje się konfliktów, musze iśc ja zabrac od pijaczka itp a jestem sama :-(