Sliczny Amor, jak moja Sonia:lol:
Dziewczyny, prosze, odwiedzcie tego biedaka.
On taki samotny, a na watku pustawo:(
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205161-Roczny-smutny-wyniszczony-pies-B%C5%81AGAMY-O-POMOC%21-Ostrowiec-%C5%9Aw"]http://www.dogomania.pl/threads/205161-Roczny-smutny-wyniszczony-pies-B%C5%81AGAMY-O-POMOC!-Ostrowiec-%C5%9Aw[/URL].