No kurka :shake:
Mietek pastuchem zostanie?... :crazyeye:
Oj, coś nie za bardzo mi się podoba... Wiesz Anka coś więcej na temat nowych właścicieli?...
No i cóż...
To dostałam wczoraj z allegro, ale ponieważ mam [B]OGROMNE [/B]problemy z logowaniem się na dogo, wklejam dopiero dzisiaj:
"Treść wiadomości:
Boziu Kochana,gdzie jest to cudo? czy lubi lubi dzieci , bo mam dwoje?"