Witajcie
Chciałabym wam przedstawić moją ukochana najlepsza przyjaciólke Fionę. Ma 1,5 roku pełno energii i głośno chrapie ale do tego już sie przyzwyczaiłam. Jest najukochańszym piesiem pod słońcem:)
O, jak cudownie że wreszcie ktos zainicjował takie spotkania, gdybym wiedziała wcześniej napewno bym sie zjawiła. Mam 1,5 roczna bokserkę, która kocha sie bawić i biegać. Jak bedzie następne spotkanie postaram sie byc. Tylko piszcie na forum
Witam
Mam 1,5 roczną bokserke właśnie przechodzi ciaże urojoną, podaje jej leki galastop. Po odstawieniu leków ma być sterylizowana. Prosze napiszcie mi czy wasze sunie tez były sterylizowane, jak się czuły co się zmieniło po zabiegu!!! Czy warto sterylizować majac na uwadze tylko dobro suczki?
Z góry dziekuje za odpowiedź