Jump to content
Dogomania

orlana

Members
  • Posts

    57
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orlana

  1. A jak sie czuje, czy nic ja nie boli?? Czy chodzi juz normlanie? A co bedzie po tych sześciu tygodniach?
  2. Witajcie Chciałabym wam przedstawić moją ukochana najlepsza przyjaciólke Fionę. Ma 1,5 roku pełno energii i głośno chrapie ale do tego już sie przyzwyczaiłam. Jest najukochańszym piesiem pod słońcem:)
  3. O, jak cudownie że wreszcie ktos zainicjował takie spotkania, gdybym wiedziała wcześniej napewno bym sie zjawiła. Mam 1,5 roczna bokserkę, która kocha sie bawić i biegać. Jak bedzie następne spotkanie postaram sie byc. Tylko piszcie na forum
  4. Dziekuje za odpowiedź Chyba się zdecyduje, byłaby ona przed 3 cięczką. Proszę o jakieś info od osób, które maja bokserki i je sterylizowali
  5. Witam Mam 1,5 roczną bokserke właśnie przechodzi ciaże urojoną, podaje jej leki galastop. Po odstawieniu leków ma być sterylizowana. Prosze napiszcie mi czy wasze sunie tez były sterylizowane, jak się czuły co się zmieniło po zabiegu!!! Czy warto sterylizować majac na uwadze tylko dobro suczki? Z góry dziekuje za odpowiedź
  6. Witam Mam identyczna sunie w tym samym wieku. Chciałabym jakoś pomóc i dowiedzieć się jak przeszła opreacja i czy Ginger znalazła wreszcie domek???
×
×
  • Create New...